Skocz do zawartości
DaraS

Lords of the Fallen

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli, brakowało ci tylko jednej notatki. Także nie muszę przechodzić do new game+. No to trzeba będzie jeszcze raz przekopać każdy kąt ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyparował mi dźwięk w dialogach.Wcześniej pisaliście ,że pomaga reinstalacja gry i patcha.Czy po takim zabiegu nie było już problemów,czy też znów się to powtarza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyparował mi dźwięk w dialogach.Wcześniej pisaliście ,że pomaga reinstalacja gry i patcha.Czy po takim zabiegu nie było już problemów,czy też znów się to powtarza?

 

Ja tylko wychodziłem z gry i włączałem ją od nowa,potem chodziło bezproblemowo :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ukonczylem gre z bronia 70 dmg i gitara, wiec mozna:) a wiekszosc bossow za 2 podejsciem. Jedynie na cmentarzu 48 prob:):) glowny boss za 4 razem.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ścisnąłem poślady i platyna wpadła. Dzięki chłopaki za kilka informacji :). Nie czekam na dodatek gdyż jestem spłukany i muszę ją sprzedać. Kaska pójdzie na inną :) .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ukonczylem gre z bronia 70 dmg i gitara, wiec mozna:) a wiekszosc bossow za 2 podejsciem. Jedynie na cmentarzu 48 prob:) :) glowny boss za 4 razem.

Ja jak narazie też miałem problem tylko z tym bossem na cmentarzu , boss sam w sobie byl dość slaby i przewidywalny . Tylko Ci jego pomocnicy których przyzywa , zawsze jak juz miał z 20% hp to skubany przyspieszał "produkcje" tych pazi :)  i cigle mi przeszkadzały i ginąłem :) . Ale reszta bossów do przejścia za 1 razem lub 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wklep tylko Szyfr Mnicha. Jak wykonasz ten queścik, dostaniesz pierścionek który będzie cię informował o ukrytych sekretach. Kod na dodatkowy ekwipunek olej, bo to nic ciekawego i przydaje się tylko na góra pół godzinki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy miał ktoś problem z zawieszaniem się gry po cutscenkach? Postać nie reaguję na nic, nawet ekwipunku otworzyć nie można. Grę odinstalowałem, usunąłem save i zrobiłem odbudowę. Nic nie pomaga, po każdym zawiasie trzeba wychodzić do menu, a co za tym idzie exp i progres w plecy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie mi nie podeszła ta gra. Nawet nie mam chęci by ją skończyć. Zrobiłem sobie przerwę by od niej chwilę odpocząć, ale to nie pomogło. Jest dla mnie zbyt irytująca. Praktycznie nic mi się w niej nie podoba. 

Niestety. Męczę się grając w nią. Oby inni mieli lepsze odczucia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam przygode z gra. Problem w tym ze nigdy nie gralem w takie produkcje. Chce ja tylko przejsc i pchnac dalej. Jaka postac wybrac i bronie by sobie bezproblemowo przejsc? W co ladowac punkty u skile?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nigdy nie grałeś to weź wojownika(miecz i tarcza). Ładuj w siłę i w energię. Kilka punktów możesz dać do wiary bo bardzo szybko dostajesz rękawice z której możesz strzelać a to pomaga.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze tu są lepsze labirynty niż w jakiejkolwiek części Soulsów. Mam teraz zniszczyć bramę do Keystone. Przelazłem też przez portal ale tam na arenie jest gość którego nie da się ubić. Wróciłem spowrotem do Katakumb. Trochę tam pozwiedzałem. Gdzie teraz iść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze tu są lepsze labirynty niż w jakiejkolwiek części Soulsów. Mam teraz zniszczyć bramę do Keystone. Przelazłem też przez portal ale tam na arenie jest gość którego nie da się ubić. Wróciłem spowrotem do Katakumb. Trochę tam pozwiedzałem. Gdzie teraz iść?

Ubijesz go.Jak ma mało energii i zaczyna się regenerować pojawia się promień wskazujący słoik i w nim jak go rozbijesz jest serce tytana,jak je zbierzesz gość już się nie zregeneruje następnym razem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam teraz zniszczyć bramę do Keystone. Przelazłem też przez portal ale tam na arenie jest gość którego nie da się ubić. Wróciłem spowrotem do Katakumb. Trochę tam pozwiedzałem. Gdzie teraz iść?

Może ten filmik ci pomoże. Mojego autorstwa :)

https://www.youtube.com/watch?v=DVWmSyCkMsc&list=UUqkhLvFAVrGbTjqLePPbORQ

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej dwa pytania

1. Mam szkole magii burda- w jaki sposób mogę kupić czar wstrząs? Mam wymagane 15 magii i nadal jest zablokowany

2. Pokonalem bossa na cmetarzu tego z wielką kosa czy teraz iść na bossa do katakumb czy do portalu kaslo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Odblokować punkty magi musisz tak jak pkt doświadczenia i zamiast do siły dajesz czar.

2.Do portalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Odblokować punkty magi musisz tak jak pkt doświadczenia i zamiast do siły dajesz czar.

2.Do portalu.

Nie rozumiem tej 1? Wszystkie 3 czary z burdy normalnie mogę kupić a 4 nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czwarty slot odblokujesz się, jak wykupisz więcej czarów z poprzednich slotów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce teraz zmyślać bo dokładnie nie pamiętam, czwarty slot odblokował mi się po wykupieniu wszystkich 3 poziomów w jednym z czarów. Chyba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×