Skocz do zawartości
alfik

Wigilijne wieczorne granie i chlanie

Rekomendowane odpowiedzi

@ Patricko

 

Poprzednio graliśmy w TDM i była za duża zadyma. My chcemy grać tak około 12 vs 12, gdzie ta pierwsza dwunastka to są osoby nam znajome (chcemy aby wszyscy się słyszęli). Weszliśmy na pusty serwer, a po chwili dołączyło nam pozostałą ilość osób. Prawdopodobnie przed graniem się ustali co i jak.

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, nie chce Wam się wcinać w paradę z organizacją rozrywki czy coś.

Myślałem tylko, że robicie sobie zamknięty meczyk, czyli "znajomi vs znajomi".

Zawsze to lepsza satysfakcja z wbicia kosy znajomemu, hehe.

No i unikamy opcji, że wpadną jakieś koksy i będzie base rape :)

Ale co będzie to będzie. Z miłą chęcią pogram.

PS.

Gdzie ustalacie rzeczy przed graniem? Na chatcie w XMB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra mnie już nie będzie do końca bo ani czasu nie mam, ps3 musi odpocząć, a i trochę gier pudełowych mam do nadrobienia, no i już i tak macie sporo ludzi :P miłej gry!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z patricko że tdm to chyba lepsza opcja. Ale dostosuje się do ogółu oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS.

Gdzie ustalacie rzeczy przed graniem? Na chatcie w XMB?

 

Na chatcie albo w lobby gry (jak jest).

 

Przem0 zdrajcora. Zostawił nas dla TLoU... ;P

Edytowane przez Kisiel-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam się do B3, ale chyba nie posiadam dodatku żadnego :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko nie wcinasz się w paradę. :biggrin: Zapraszamy. Może być i TDM. Tylko, żeby w TDM grać przeciwko znajomym to będzie ciężko, bo aż 24 osób do grania to raczej nie załatwimy. :)

 

Tenisista, my gramy na mapach z podstawowej wersji gry.

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to superowo, bo ktoś tam pisał o CQ to chyba chodziło o Close Quarters czy jak to tam szło :D Chyba, że o jakiś tryb w B3. To o której zbiórka ? Może ktoś chętny na wcześniejszy trening ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś będzie wcześniej to możecie sobie pograć. Wydaje mi się, że o tej 23 warto abyśmy wszyscy weszli na serwer w podobnym czasie. Jedna osoba wybierze pusty serwer, a my wejdziemy za nią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CQ to o Conquest mi chodziło :) Z dodatków mam jedynie B2K z limitowanej edycji, a tak to nic.

Zresztą podstawowe mapy i tak są najlepsze :P

 

Serwery są różne, są takie na mniejszą ilość osób, także trzeba by się rozejrzeć w tych pustych i ewentualnie wybrać np. taki na 12 osób max.

Niestety szukanie dobrego serwera w tej grze to połowa sukcesu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiśnia ze mnie :sad: Wczoraj byłem tak trzeźwy że zapomniałem zassać bf3... jestem do 21 w pracy, żonę nie ogarnę (musiałaby zrobić miejsce na dysku a dla niej = wywalić konsolę przez okno).. więc przez własne buractwo dziś odpadam  :sad: ...  

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiśnia ze mnie :sad: Wczoraj byłem tak trzeźwy że zapomniałem zassać bf3... jestem do 21 w pracy, żonę nie ogarnę (musiałaby zrobić miejsce na dysku a dla niej = wywalić konsolę przez okno).. więc przez własne buractwo dziś odpadam  :sad: ...  

 

 

Bierzesz telefon, dzwonisz do żony i nawigujesz ;P Z skasowaniem chyba nie będzie miała problemu, a pobieranie można chyba włączyć przez przeglądarkę ;)

"Głupio by było" jakbyś nie wpadł....

 

 

@down

Biały, ale w środku czarny ;D Taktyka na AI:  :r1: + :square: (podanie do zduna) i wsad !

Nawet "wzwody" robiłeś ;P

Edytowane przez Kisiel-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebiście się wczoraj grało  :biggrin: jestem "masta of nyga i wsad dila"  ;) nawet nie wiedziałem że tyle bronxu we mnie siedzi ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema :)

Piszę się na BF3 :) szkoda, że Zdun odpada, przez to ja będę najgorszy :D

 

Do wieczora!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem TDM to dobra opcja. Mimo, że był ostry chaos to grało się najlepiej i najzabawniej ;). Ale to już najwyżej ugadamy się na czacie.

Póki co mamy 13 osób, choć nie wszyscy potwierdzili swoją obecność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ajammmmmmmmmmmeeee.... kto jest bucem i walą go nubowskie gry o rozstawianiu apteczek :P zapraszam na partyjkę w coś innego/lepszego/pijackiego  :P

 

A tak serio jak wam się znudzi można w coś pyknąć (rdr/doa/motorstorm czy choćby jakiś payday czy nawet nyga za 3 gangsta NBA ;) ) - "głupio całkiem wyszło" ale zburaczyłem i zamuliłem przez co bf3 nadal wisi sobie w sklepie psn i czeka na powrót z pracy - czyli jak chciałym z wami pograć to minimum 2.00 jak już wszystko mi się zgra i zainstaluje...

 

ps. nie pamiętam kiedy ostatnio nie grałem na ustawce :sad: a w lodóweczce czeka 8pack wareczki...

 

Widzę że sporo nowych do gry dojdzie... Może i dobrze że mnie nie będzie - znów by była kompromitacja :P

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój psn kamluk1221, zaraz powysyłam zaproszenia do znajomych. Ja dziś bez hs bo jeszcze nie wrócił z naprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Część Wam, można się dołączyć do gry z wami ? Jak tak to kogo mam dodać ? Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alfik jak możesz to dorzuć tam do listy jeszcze jedną osobę, nie jest z forum.
Pozdrówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wirucha u mnie, burza i deszcz... Dla bezpieczeństwa wszystko wyłączyłem, poczekam, aż przejdzie. Dlatego mogę spóźnić się lekko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×