Skocz do zawartości
ONE

Kierownica do PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Tez to miałem jakieś 2 dni temu,zresetuj połączenie z netem,podłącz kabel jeszcze raz i bedzie smigać jak dawniej.Najpierw odłącz kabel i włącz gre bez netu,pózniej tak jak opisałem wcześniej i bedzie git. :thumbsup:

dzięki, mam nadzieję, że zadziała. Twój opis rozumiem tak, że z poziomu xmb na nowo zestawiam połączenie z netem, "odcinam" kabel, uruchamiam grę a następnie wpinam kabel na nowo.

kurcze, jak ruszy to masz browarka :)

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki, mam nadzieję, że zadziała. Twój opis rozumiem tak, że z poziomu xmb na nowo zestawiam połączenie z netem, "odcinam" kabel, uruchamiam grę a następnie wpinam kabel na nowo.

kurcze, jak ruszy to masz browarka :)

pzdr

Odłącz kabel sieciowy i uruchom gra aż do menu,wejdz do gt life powinna działać normalnie,następnie wyłącz gre,włóż kabel sieciowy ,zresetuj połączenie sieciowe i ustaw od nowa.Potem uruchom gre i powinna juz działać normalnie,u mnie pomogło.Tylko nadal mi wywala błąd że mam zle ustawiona date i godzine chociaż jest dobrze. :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam niby gwarancję na 5 lat na konsolę zakupioną w MediaEkspert niecały rok temu za jakieś 1650 zł ( w tym przedłużenie gwarancji) ... ciekawe czy obejmuję również laser :)

Czy ktoś się orientuję jak teraz wygląda sytuacja na rynku ze stojakami? W grę wchodzą tylko te stabilne pod DFGT.

Edytowane przez Watson20054133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuję jak teraz wygląda sytuacja na rynku ze stojakami? W grę wchodzą tylko te stabilne pod DFGT.

Pod koniec stycznia zamowilem Wheel Stand Pro . Czekalem niecale 2 tygodnie(teraz widze ze maja tylko tydzien opoznienia) ,ale warto bylo :) Tez posiadam DFGT i stojaczek jest swietny ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec stycznia zamowilem Wheel Stand Pro . Czekalem niecale 2 tygodnie(teraz widze ze maja tylko tydzien opoznienia) ,ale warto bylo :) Tez posiadam DFGT i stojaczek jest swietny ...

Gdzie kupiłeś? Podasz namiar? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja będe mial chyba do sprzedania fotel ze stelażem, jak jesteś zainteresowany pisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja będe mial chyba do sprzedania fotel ze stelażem, jak jesteś zainteresowany pisz

Pochwal się na zdjęciu (może być na PW), rozważę :thumbsup:

T.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do stojaka to ja kupiłem tydzień temu zamówiłem we wtorek a stojak miałem w piątek tak że bardzo szybko

Edytowane przez Prof1906

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,ile za ten fotel sobie życzysz ???? :whistling:

Podbijam pytanie o cenę - możemy się policytować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JEST JEST JEST ;];] moja F430 ;] wszystko działa ok tak jak pisałem to moja pierwsza kierownica więc muszę się nauczyć ;] ale pierwsze wrażenia SUPER warta tych 400zł (z przesyłką) pedały są świetne duże metalowe i bardzo dobrze pracują, ogólnie wykonanie całej kierownicy jest bardzo dobre i to co było dla mnie najważniejsze pracuje bardzo cicho ! jak na kierownicę !!!

Zamontowałem ja na stojaku Wheel stand pro tak że spoko wszystko się zgrało teraz tylko jazda ;];]

Dzięki wszystkim za podpowiedzi a zwłaszcza Tym co przekonali mnie do tej kierownicy jest super co do 270 stopni jak mówiłem nie mam żadnego z tym problemu (może dlatego że to moja pierwsza kierownica)

Ja myślę, że wartościowym pomysłem byłoby zorganizowanie zawodów TYLKO dla samochodów Ferrari i TYLKO dla posiadaczy kontrolerów Ferrari F430 FFB (tak jak pisałem na priv.) W przyszłości może przekształci się w klub lub "ligę" jeśli więcej osób będzie reflektować na taką zabawę. Jak będę organizować pokój FERRARI dam Ci znać na priv. Mam nadzieję, że się spotkamy na torze. Z ciekawszych wydarzeń, obecnie w zawodach sezonowych jest dostępny w sieci wyścig dla Ferrarek top klasy...

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie oporu na sandałach w DFGT, przeprowadziłem dziś taką modyfikację. I powiem, że rewelacja. Nie ta sama jazda. Odpaliłem GT5 i zaraz poprawiłem kilka sreberek. Zupełnie inaczej się czuje hamowanie. Tak więc polecam wybrać się po gumki do mocowania bagażu i obwiązać sandały tak jak to pokazuje zdjęcie.

pedals.002.jpg

T.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko nie mów że ta guma jest przyklejona xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To żart Marqus?! Dla wielu chłopaków z tego forum (dla mnie też)jesteś przykładem, jak dużo funu można czerpać z gier. Żywym dowodem na to, że można pogodzić życie rodzinne z graniem. Tak łatwo chcesz odpuścić? Co z bad company, co z gran turismo? Mam nadzieje, że koledzy podzielają moje zdanie. Mam nadzieje, że jeszcze raz to przemyślisz i zmienisz zadanie.

Gdzieś zniknął post Marqusa, Mój post do usunięcia.

Edytowane przez Sejfo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To żart Marqus?! Dla wielu chłopaków z tego forum (dla mnie też)jesteś przykładem, jak dużo funu można czerpać z gier. Żywym dowodem na to, że można pogodzić życie rodzinne z graniem. Tak łatwo chcesz odpuścić? Co z bad company, co z gran turismo? Mam nadzieje, że koledzy podzielają moje zdanie. Mam nadzieje, że jeszcze raz to przemyślisz i zmienisz zadanie.

Marqus no co Ty ? Jeszcze nie czas na emeryturę, tyle wyścigów do wygrania, tylu ludzi do zabicia biggrin.gif. Kierownica się przyda tylko teraz trzeba do niej dokupić plejkę pardon.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zachęcony pozytywnymi opiniami o kierownicy thrustmaster f430 postanowiłem ją kupić. Dzisiaj podłączyłem ją do mojego ps3 i wystąpił mały problem. Otóż mam wrażenie, że force feedback nie działa, a nawet jestem pewien, mimo iż w ustawieniach GT5 jest włączony. Proszę o pomoc szczególnie właścicieli wyżej wymienionego sprzętu gdyż kierownica jest nowa i w tym momencie nie wiem czy sprzęt jest sprawny? A może to kwestia ustawień, konfiguracji?

Witam, zachęcony pozytywnymi opiniami o kierownicy thrustmaster f430 postanowiłem ją kupić. Dzisiaj podłączyłem ją do mojego ps3 i wystąpił mały problem. Otóż mam wrażenie, że force feedback nie działa, a nawet jestem pewien, mimo iż w ustawieniach GT5 jest włączony. Proszę o pomoc szczególnie właścicieli wyżej wymienionego sprzętu gdyż kierownica jest nowa i w tym momencie nie wiem czy sprzęt jest sprawny? A może to kwestia ustawień, konfiguracji?

Sorry, już wiem w czym jest problem; nie włączyłem listwy w której siedział zasilacz:)

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, już wiem w czym jest problem; nie włączyłem listwy w której siedział zasilacz:)

pozdr

czasem już tak jest, ze najbardziej oczywistych rzeczy się nie widzi :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasem już tak jest, ze najbardziej oczywistych rzeczy się nie widzi :thumbsup:

Zgadza się! Spróbuj w pracy (kiedy kumpel wyjdzie po kawę) ściemnić mu "na maxa" monitor komputera...a potem patrz,jak się będzie miotał i wzywał serwismana....autentyczne! Mieliśmy w pracy 10 minut absolutnej zabawy po takim numerze....koleżanka prawie się "ugotowała"!!! "Popsuł się sk...syn,jak wyszłam!!!Pie...ne badziewie!!!!Cały arkusz Exela miałam!!!!!Buuuuu"

A wystarczyło rozjaśnić....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dsc03737i.jpg

Uploaded with ImageShack.us

A tak wygląda moje cudo w całośći. Już wkrótce całość będzie w sprzedaży wraz z F1 2010 PL i GT5 PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu przymierzałem się do kupna kierownicy. Chciałem kupić jakąś za 200zł, ale zawsze jak już miałem kupować zaglądałem jeszcze na google w poszukiwaniu opinii i zawsze kończyło się na tym, że nie opłaca się kupić kierownicy za mniej niż 500zł... Dla mnie to jest kupa kasy i nawet nie myślałem wydać tyle na kierownicę.

W ostatnich kilku dniach powiedziałem sobie, że 400zł mogę dać, ale to już absolutne maksimum i celowałem w Trustmastera F430 w cenie ~300zł no, ale nie udało się jej kupić. W ogóle na allegro ciężko było coś wyrwać, aż do dziś... :D Trafiła się na kup teraz (jak zapewnia sprzedawca) idealna z 18 miesięczną gwarancją DFGT za 360zł - nie mogłem puścić tej okazji i kupiłem od razu. :D Mam nadzieje, że ta kierownica rzeczywiście jest warta swej ceny, bo zaufałem społeczności, która ją tak chwaliła i polowałem na coś dobrego, a nie na pierwszą lepszą na którą mnie stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:D Mam nadzieje, że ta kierownica rzeczywiście jest warta swej ceny, bo zaufałem społeczności, która ją tak chwaliła i polowałem na coś dobrego, a nie na pierwszą lepszą na którą mnie stać.

Podkręcisz sandały gumkami, żeby większy opór stawiały i będziesz mega zadowolony.

Miłej zabawy

T.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×