Skocz do zawartości
ONE

Kierownica do PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Czy możecie mi powiedzieć, czemu moja kierownica jest bardzo czuła...

Tzn rzuca autem od ściany do ściany... tylko działa na delikatne ruchy, a chyba tak nie powinno być...

czy to się gdzieś ustawia czy to zależy od kierownicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może masz za wysoką czułość kontrolera? Ja mam na 4 z 7. Chociaż z tego co wiem to 4 jest za dużo i pewnie zmienię na 2 :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie mi powiedzieć, czemu moja kierownica jest bardzo czuła...

Tzn rzuca autem od ściany do ściany... tylko działa na delikatne ruchy, a chyba tak nie powinno być...

czy to się gdzieś ustawia czy to zależy od kierownicy?

jaka to kierownica?

Edytowane przez mart_102

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie się ustawia ta czułość??

Kierownica to "Tracer Speedriver Pro"

Najdziwniejsze jest to, że gdy zmieniam w niej opcje na PS to nie działa a jak zmieniam na PC to działa pod konsolą ale ta czułość to tragedia...

Zastanawiam się czy nie oddać czasem jutro spowrotem do sklepu...

W końcu zapłciłem za nią 179zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem to samo, tylko że z kierownicą CANYON.

Przeczytaj mojego posta nr 1581 w tym temacie.

Jeżeli chcesz się dłużej pobawić wyścigami rozwiązanie jest jedno - zakup innej kiery - polecam DFGT :thumbsup: a tą którą masz oddaj do sklepu.

Edytowane przez mart_102

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety GT5 jest baaaaaaaaardzo wybredne jeśli chodzi o kierownice i praktycznie mało, która będzie sensownie współpracowała. Nawet bardziej markowe rzeczy jak wspominane thrustmaster F430

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja mam tak na każdej grze nie na gt5.

Jak myślicie czy sklep mi przyjmie na drugi dzień ta kiere i odda kasę.

Czekam na wasza odpowiedź, bo muszę zdecydować co robić.

A jest jakaś kierownica dobrze działająca z ps3 w granicach 200-250zl, bo ta co pisałeś to nawet używana więcej stoi na allegro.

Edytowane przez Warson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nieźle się sprawuje Driving Force Pro - starsza wersja DFGT. Natomiast co do zwrotu to jak oryginalnie zapakujesz i sklep będzie miał dobrą wolę to może przyjąć a nie musi. Chyba, że kupiłeś przez neta to nieużywane możesz oddać do 10 dni ( zakup od firmy , bez licytacji )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może masz za wysoką czułość kontrolera? Ja mam na 4 z 7. Chociaż z tego co wiem to 4 jest za dużo i pewnie zmienię na 2 :tongue:

Jeżeli grasz na kierownicy to ta czułość kontrolera nie ma nic do rzeczy,możesz ją sobie ustawiać jak chcesz i tak to nic nie zmienia,ma to tylko odniesienie do sterowania padem i określa czułość gałki analogowej panowie..... :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czułość kontrolera grając na kierownicy jak najbardziej ma znaczenie, także coś Ci się pomyliło.

Czułości kontrolera przy graniu na kierownicy nie powinno się zmieniać i zostawić na zero,w przeciwnym razie kierownica zle przekłada odczucia rzeczywiste do tych w grze,ta opcja i powtarzam to kolejny raz jest przydatna tylko podczas gry na padzie,więc poczytaj potem opowiadaj :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest przydatna, a gram na kierownicy. Ustawiam sobie na 3 i nie muszę tak mocno kręcić kierownicą. Jak ktoś jeździ mając ustawione na 0 to podziwiam.

Edytowane przez damianoo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest przydatna, a gram na kierownicy. Ustawiam sobie na 3 i nie muszę tak mocno kręcić kierownicą. Jak ktoś jeździ mając ustawione na 0 to podziwiam.

Właśnie o to mi chodzi Damianoo,ty grasz tak że mniejszy ruch kierownicą w realu przekłada się na większy ruch w grze,naprawde polecam jezdzić z ustawieniem na 0 ponieważ wtedy skala przełożenia jest 1 do 1 i odczucia są prawdziwe,wtedy sens jazdy na kierownicy o obrocie 900 stopni daje zajebistą frajdę,jest cieżej ale właśnie o to chodzi....wszyscy u nas w lidze tak śmigają i po kilku godzinach jazdy docenisz kunszt przełożenia działania kierownicy panów z PD. Polecam :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę tak od momentu wydania patcha który to umożliwił. Realizm realizmem,ale na bardziej krętych torach to dla mnie byłaby męka na 0 jeździć :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę tak od momentu wydania patcha który to umożliwił. Realizm realizmem,ale na bardziej krętych torach to dla mnie byłaby męka na 0 jeździć :tongue:

Przejedz tak np.endurance 15 okrążeń na Nurbie przy zmiennej pogodzie i porze dnia w wyścigu online tak jak my jezdzimy,wtedy docenia się jaką pracę wykonują kierowcy wyścigowi,2 godziny ścisnięte poślady na maks gdzie najmniejszy błąd dużo kosztuje hehehehehehe Polecam :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na pewno nieźle się sprawuje Driving Force Pro - starsza wersja DFGT. Natomiast co do zwrotu to jak oryginalnie zapakujesz i sklep będzie miał dobrą wolę to może przyjąć a nie musi. Chyba, że kupiłeś przez neta to nieużywane możesz oddać do 10 dni ( zakup od firmy , bez licytacji )

- Kurde ta niestety też stoi 250zł... aż tyle nie mam :(

Edit:

Niestety carrefour nie przyjął zwrotu, jedynie reklamacje...

No trudno, wystawie ją na allegro może ktoś kupi...

Edytowane przez Warson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale skoro nie działa na ustawieniach PS na Psie a ma być kompatybilna z PS3 no to nie pozostaje nic innego jak reklamowac:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóz...było swietnie. Dziś ostatecznie sprzedałem swojego Thrustmastera F430 i GT5 "przesunęło" sie w moich priorytetach do kategorii "zabawa na niedzielne popołudnie z kanapy z padem w ręce".

Może nie wytrzymałem dostatecznie długo, ale sytuacja tak kuriozalnego potraktowania posiadaczy bądz co bądz markowego kontrolera za konkretne pieniądze (400zł) mnie zniesmaczyła. Nioe mam ochoty być "petentem" proszącym "oddajcie co zabraliscie".Wiem że GT5 przez takich jak ja nie zbiednieje...szkoda tylko tego uczucia drgania kiery w dłoniach i czucia gry! Było naprawdę fajnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marqus nie łam się i kup DF GT będziesz bardzo zadowolony.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie znalazłem w fajnej cenie "LOGITECH DRIVING FORCE EX" Brać czy nie? na tą GT mnie nie stać, bardzo proszę o odpowiedź, zależy mi na czasie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ex jak pamiętam w menu jest wspierane w GT5 ( najlepiej zobacz w menu ) co prawda nigdy jej nie używałem ale jest to też logitech więc tragedii nie powinno być. Co prawda to Pro ani GT nie będzie ale powinno się nadać jako tako :) ( to tylko wróżenie z fusów troszku ;) ) Jeszcze z ciekawości napisz ile znaczy fajna cena: ) jak < 100 to raczej nie powinieneś się zawieść ;)

Edytowane przez aragornik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależało mi na tym ff, bo bardzo mi się to spodobało, mam nadzieje że nie będzie reagować jak tamta po około kilku centymetrach skrętu, i nie będzie rzucać autem od bandy do bandy.

Na zmianach biegów mi nie zależało więc dlatego ją wyczaiłem :)

Cena jaką zapłaciłem za Prawie Nówkę, na fotkach widać że faktycznie stan idealny to 150zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, proszę aby mi ktoś powiedział czy w tej kierownicy Driving force EX, Force freedback, jest w ogóle nie wyczuwalny?? Bo tak właśnie jest, i się zastanawiam czy reklamować czy nie..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warson zobacz siłę FF ustawioną, Osobiście nie miałem Exa. A powiedz ogólnie jak ona się sprawuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×