Skocz do zawartości
ONE

Kierownica do PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Manta Compressor Supreme Dual Vibration do ps3 kapa ?

I to spora...nawet się nie interesuj tym sprzętem.

Logitech Driving Force EX będzie działać z wszystkimi ścigałkami na ps3 ?

Tak, nie powinno być problemów. Z tego co widziałem to większość gier samochodowych obsługuje bez problemu tą kierownicę.

http://allegro.pl/logitech-momo-racing-force-feedback-i1958670977.html

Znalazłem takie coś. Zadziała z GT5? Bez kpin proszę albo odsyłania do szukania-będę wdzięczny (tylko tyle) za konstruktywną opinię od kogoś, kto WIE!

MOMO to świetne kierownice, szczególnie ta w czerwonej obudowie. Miałem bardzo długi okres czasu i bardzo mile wspominam.

Na pewno jakościowo lepsza niż większość dzisiejszych tworów. Z wielkim bólem ją sprzedałem :(

Niestety ta wersja, którą Ty pokazujesz to już tylko i wyłącznie w większości sam plastik. Tańsza wersja tej czerwonej. Nie wiem czy bebechy są z czerwonej, ale jak tak to nie ma problemu o jakość grania.

Z wykrywaniem kiedyś nie było problemu, większość gier działa z tą kierownicą. Ale zauważyłem, że już obecnie nie jest wspierana przez nowe gry.

Z GT5 to wiadomo jak jest, może działać, ale nie musi, dlatego jakby napisał ktoś to ma tą kierownicę i GT5, to byłoby wiadomo co i jak.

Mimo wszystko ja bym Ci nie zalecał kupowania jej już. Bo wg mnie swoje ostatnie tchnienia na PS3 już miała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to spora...nawet się nie interesuj tym sprzętem.

Mam go ze 6 lat już ;] Pytam bo nie mam gier do przetestowania na swojej konsoli.

Grałem wczoraj w GT Prologue demo na ex'ie i naprawdę nawet nie ma co porównywać ją z tą mantą, tylko myślałem, że jak będzie działać z ps3 to sobie odpuszczę nową, jednak nie.

To polecacie Logitech Driving Force EX ? Nie mam zbyt dużo funduszy i nie da rady na GT, więc teraz tylko opcja: ex - albo wcale ?

Dzięki wielkie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj na jakąś okazję na allegro na Logitech Driving Force Pro. Logitech EX to już stara kierownica.

Ewentualnie Logitech Driving Force Pro, po prostu poprzedni model DFGT.

Nie zdziwię się jak niedługo skończy się jej support, a o DFGT można być spokojnym jeszcze przez długie lata.

Nie orientowałem się w cenach, ale czasami trafi się fajna używka na allegro.

Co prawda jestem zdania, że tego typu sprzętu nie powinno się kupować używanego, ale jak funduszy brak to niekiedy trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyliły mi się zupełnie kierownice. Jeśli masz możliwość kupienia nówki EX'a to kupuj.

To jest bardzo dobra kierownica, sporo na niej grywałem u znajomego oraz brałem również na niej udział w zawodach.

Grało się bardzo przyjemnie, także bierz.

Ale z drugiej strony, jeśli Cie nie ciśnie z kierownicą i nie musisz jej mieć od razu, to odłóż sobie na DFGT.

Wierz mi, nie będziesz żałować zakupu. Gwiazdka niedługo, to może ktoś by Ci dołożył, albo sprezentował nawet? :P hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas pokaże :D

Tylko mam fona na wyczerpku więc może być ciężko z prezentem, ale mam w rodzinie osóbkę co posiada ex'a więc może pożyczę póki nie kupię GT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porywał się ktoś z forumowiczów na samodzielną konstrukcję stojaka pod kierownicę?

W moim odczuciu 300zł za kilka metalowych rurek to cena za wysoka, nawet jakby solidnie wykonana nie była. Szukam na internecie wymiarów wheel stand pro, ktoś byłby na tyle uprzejmy i zmierzył te najważniejsze elementy? Jakiej średnicy wykorzystano rurki?

Z góry dzięki wszystkim za odpowiedź ;)

Jak już mi się uda to zrobić samemu to z chęcią się podzielę kosztem i sposobem wykonania.

Edytowane przez stey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porywał się ktoś z forumowiczów na samodzielną konstrukcję stojaka pod kierownicę?

W moim odczuciu 300zł za kilka metalowych rurek to cena za wysoka, nawet jakby solidnie wykonana nie była. Szukam na internecie wymiarów wheel stand pro, ktoś byłby na tyle uprzejmy i zmierzył te najważniejsze elementy? Jakiej średnicy wykorzystano rurki?

Z góry dzięki wszystkim za odpowiedź ;)

Jak już mi się uda to zrobić samemu to z chęcią się podzielę kosztem i sposobem wykonania.

Oczywiście. Moja konstrukcja kosztowała mnie ok. 70 zł (z czego niebagatelną część stanowiła flaszka "Finlandii"),trzy godzinki w garażu, spawarka, trochę starych rur wod-kan, lakier w spray`u...gdzieś w temacie powinno jeszcze funkcjonować zdjęcie. Jeśli nie znajdziesz, to napisz-zrobię nowe (stojak jeszcze mam) i Ci wyślę. Samodzielne zrobienie stojaka to pryszcz!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Nabyłem kierownicę LOGITECH Formula Tm Vibration. Co trzeba zrobić żeby w pełni działała - przyciski działają jednak jak włączę wyścig to nie działają ani pedały gazu i hamulca jak też sama kierownica. W czym jest problem? Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, w moim MOMO, które wcale nie jest dedykowane do GT5 działają wszystkie osie i nawet kilka guzików bez żadnego programowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam sobie teraz info na temat tej kierownicy i chyba nie jest dedykowana do ps3, z drugiej strony przyciski działają - miał ktoś podobny problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie odpowiedziałem już na moje pytanie. Przeczytałem prawie cały temat i nie pozostaje mi chyba nic innego jak zainwestować w Logitech DFGT. Planowałem wcześniej nabyć coś za ok 200 zł ale nic ciekawego nie ma więc pozostaje w/w. Mam tylko nadzieje że będę z niej mega zadowolony :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 200 zł Logitech Driving force EX, sam kupiłem teraz nówkę i jestem zadowolony, ale jak możesz sobie pozwolić na GT to wiadomo co robić ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupiłeś tą kierownicę do 200 zł ? - ja przeszukałem cały net i nie znalazłem już tej wersji ani nawet pro - tylko używki a wolałem nie ryzykować. Mimo wszystko już zamówiłem DFGT (450 zł - taniej chyba już nie ma) - odbieram w piątek - już się nie mogę doczekać :-)

Edytowane przez przemeks1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra cena. Nic tylko brać. Ja też kupowałem w Euro i dałem 60 zł więcej.

Dokładnie cena jest bardzo :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra cena. Nic tylko brać. Ja też kupowałem w Euro i dałem 60 zł więcej.

Cena może i dobra ale w tej cenie macie na stronie WWW.FANATEC.DE model Carrera który ma pedały ze sprzęgłem,lewarek H, i pod względem działania i funkcjonalności jest daleko z przodu przed DFGT.Nie piszcie mi tutaj że nie wysyłają do Polski bo to są bajki-wszystko można załatwić drogą mailową :thumbsup: :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta cena była przez moment. Teraz wróciła do poprzedniej, a nawet wyżej. Zdążyłem po niższej cenie zamówić, ciekawe czy dostanę czy się będą migać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety mam jak najgorsze wspomnienia z tym sklepem.

2-krotnie zamawiałem u nich grę za 50 zł( Split/Second) i za każdym razem gdy szedłem odebrać okazywało się że to błąd systemu i mogą mi grę sprzedać za 199. Ręce opadają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupiłeś tą kierownicę do 200 zł ? - ja przeszukałem cały net i nie znalazłem już tej wersji ani nawet pro - tylko używki a wolałem nie ryzykować. Mimo wszystko już zamówiłem DFGT (450 zł - taniej chyba już nie ma) - odbieram w piątek - już się nie mogę doczekać :-)

http://allegro.pl/logitech-kierownica-driving-force-ex-wysylka-24h-i1950076800.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta cena była przez moment. Teraz wróciła do poprzedniej, a nawet wyżej. Zdążyłem po niższej cenie zamówić, ciekawe czy dostanę czy się będą migać.

Jutro sie okaże,drukuje potwierdzenia rezewacji z meila z cenami za jakie mam to kupić i bede robił dym,jeżeli zechca wiecej $$$,zwiekszyli tez cene kiery + stojak o jakieś 60 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×