Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

A ja wczoraj pobrałem i kuzwa okazało się zwykłym trialem :angry: Kilka minut grania i teraz sie wyświetla - materiał utracił ważność przejdź do sklepu.

Co teraz? Usunąć i pobrać jeszcze raz?

bo pobrałeś, to co nie trzeba. Wersja pełna za free będzie dostępna po 18 (aktualizacja PSS), więc usuń triala i czekaj na pełną.

Tak na przyszłość - czytanie ze zrozumieniem nie boli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DJ Yano mnie zmylił, bo napisał że dostępna od wczoraj :tongue: Po za tym było FREE dla plusowiczów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już pobrałem na 100 % jest w sklepiku ( wczoraj o 19 zacząłem ściągać )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Problem tkwi w tym ze od momentu co pierwszy raz zakupilem to do teraz co 3 miesiace mi samo wykupuje?

macie jakis sposob na wylaczenia samokupna tej oferty? nie chce kasowac nr karty kredytowej poniewaz czasem cos kupuje

Pozdr

Znalezione w sieci:

Playstation Network==> Zarządzanie kontami==>Transaction Managment==>Services List==>Playstation Plus==>PlaystationPlus90=day Membership(Subscription) Trzeba wybrać Automatic Renewal

Pewność, że dobrze zrobiliśmy będziemy mieć wtedy, gdy pojawi się taki oto komunikat w tym samym oknie: Status In Use (No Automatic Renewal)

Edytowane przez garob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalezione w sieci:

Playstation Network==> Zarządzanie kontami==>Transaction Managment==>Services List==>Playstation Plus==>PlaystationPlus90=day Membership(Subscription) Trzeba wybrać Automatic Renewal

Pewność, że dobrze zrobiliśmy będziemy mieć wtedy, gdy pojawi się taki oto komunikat w tym samym oknie: Status In Use (No Automatic Renewal)

Dzięki za info :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze dzisiaj nic jak juz to za tydzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak jest i to całkiem spoko. Dwie darmowe gry:

PlayStation Plus

Title Discount Resident Evil 2 100% Discount for one week. Not available in DE (see Super Puzzle Fighter II Turbo HD Remix) Resident Evil 3 100% Discount for one week. Super Puzzle Fighter II Turbo HD Remix 100% Discount for one week. Only available in DE. Killzone 3 Multiplayer 50% Discount UFC Undisputed 3 demo DE only. One week. Mass Effect 3 demo DE only. One week.

źródło: http://blog.eu.playstation.com/2012/02/29/heads-up-game-store-update-29th-february-2012/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to ( mam nadzieje ) tylko taka tygodniowa wrzuta nie ma zadjen pelnej gry za free lub dwoch do tego zero minisow jak zawsze ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ptaszki ćwierkają, że w Marcu za friko w PS+ będzie Borderlands albo Darksiders... Ciekawe. Za to pierwsze bym się nie obraził, chętnie powróciłbym na jakąś zabawę w co-opie na PS3, mimo że dawno temu gierkę obcykałem na PC. Odświeżenie serii przed Borderlands 2 :P To drugie już mniej fajne, nuda do kwadratu. Ale to tylko plotki, pewnie na początku nowego tygodnia na PS Blogu pojawi się pełna rozpiska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dopiero od niedawna mam internet w konsoli i w związku z tym chciałem również wykupić ale najpierw prosze was o opinie czy faktycznie jest tak że z plusem jest więcej widocznych gier dem bo jak zauważyłem nie ma wszystkich a czytałem gdzieś że po wykupieniu pojawia się wieksza możliwość wyboru itp. że jest tak dużo zniżek jak piszą oraz no i gier za darmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak to wszystko to prawda do tego dochodza jeszcze bety do ktorych jest dostep na tydzien lub wiecej dni przed innymi duzo roznych znizek ( co jest wazne gdy nie zaplacisz abo na kolejny rok / 3 miesiace czy 30 dni kazda gra za ktora zaplacisz nawet 1 pln - dzieki znizce bedzie smigac dalej ) mozna sporo zaoszczedzic szczegolnie jak ktos duzo kupuje ja mam abo od samego poczatku istnienia tej uslugi i jestem zadowolony - dzieciaki tez rozne minisy / starocie z psx snesy generalnie od pyty tego ale sa tez rozni malkontenci ktorzy mowia ze plus to gowno i wyciaganie kasy ... sam musisz wiedziec czego chcesz od tej uslugi aaaaa i zapomialem o "chmurze" wilekosci 150 mb na save - bardzo fajna rzecz tak samo jak usluga zadan ( sciaga ci w nocy gdy spisz patch'e do gier wysyla save'y do chmury sciaga dema filmy i synchro trofikow )

to wszystko :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem dzisiaj się skusić na ten ps plus, ale jak w menu konsoli wchodzę to ps plus to mi wyskakuje, ze usługa nie jest dostępna w moim regionie? Może mi ktoś powiedziec o co chodzi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mamy rozpiskę PS+ na Marzec. Nie ma Borderlands, ale Trine 2 z premierą od razu za friko dla posiadaczy Plusa, ponadto wygląda na to, że będzie też Journey, czyli tydzień wcześniej i tylko dla PS+, do kupienia rzecz jasna. Ja tam biorę obie pozycje, jeden z lepszych update'ów w całej krótkiej historii programu. LINK.

Edytowane przez Siriondel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze Sly Cooper and the Thievius Raccoonus HD za free :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooooo w dupeeeee jeza !!!

Journey biore na bank jak jeszcze normalnie dadza machinarium to bedzie to najlepszy update w historii

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Playstation + tak jak radziliście i narazie jestem zadowolony tylko po tej ,,renowacji' i zmianie języka na polski cały czas na psn wyskakuje mi błąd ze nie mogę wejść bo jeszcze coś naprawiają i muszę klikać kilka razy i wtedy dopiero wchodzę tez tak macie, a i zapomniałem dodać że tak jak pisaliście zmieniłem w danych zeby mi samo nie pobierało kasy wyłacza się tam to żeby poprostu nie pobierało automatycznie tak w ustawieniach??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Mam pytanie odnośnie Playstation +.

Wyskoczyła mi reklama Resident Evil 2. Jest do kupienia za 36 zł, zresztą tak jak RE3. Czytając dalej zobaczyłem że dla klientów playstation + te gry są darmowe. I tutaj moje pytanka

1.czy faktycznie kupując dostęp za 59 zł (90 dni) mogę te gry pobrać za darmo?

2.Czy po upływie tych trzech miesięcy będę miał nadal dostęp do tych gier?

3.Przy miniaturze gry w lewym górnym rogu widnie flaga USA. Musze zakładać konto usa żeby pobrać te gry?

Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.czy faktycznie kupując dostęp za 59 zł (90 dni) mogę te gry pobrać za darmo?

2.Czy po upływie tych trzech miesięcy będę miał nadal dostęp do tych gier?

3.Przy miniaturze gry w lewym górnym rogu widnie flaga USA. Musze zakładać konto usa żeby pobrać te gry?

1. No tak, o to w końcu chodzi w PS+. Płacisz raz, a potem masz za darmo, ale...

2. ... tylko na ten okres, na jaki wykupiłeś subskrypcję. Kupisz na 3 miesiące, więc jak po tym okresie nie przedłużysz PS+, stracisz dostęp.

3. Nie musisz, no skoro widzisz je w sklepie na swoim koncie, na swoim też możesz je kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Kto pyta nie błądzi ;)Jestem początkujący w te klocki. A gdzieś wyczytałem , że niektóre gry potrzebują konta USA dlatego wolałem sie upewnić bo troche tego nie kumam. Co do mojego pytania (pkt 2) chodziło mi o to że jak ściągnę gre free i zainstaluje na hdd to po upływie tych trzech miesięcy będę mógł w nią dalej grać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwsze pytanko to tak będziesz mógł pobrać za darmo sam pobrałem co do drugiego to nie wiem ale raczej tak no bo skoro zapisują się na dysku to nie masz ograniczenia czasowego a co do trzeciego to flaga świadczy ojęzyku w grze a nie o tym że musisz zakładac konto mam nadzieję że pomigłem:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że pomogłeś :biggrin: . Jak widać jestem początkującym forumowiczem i każda pomoc w dziedzinie PS3 przyda się. Dzięki wszystkim za pomoc. Po wypłacie kupie dostęp. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że pomogłeś :biggrin: . Jak widać jestem początkującym forumowiczem i każda pomoc w dziedzinie PS3 przyda się. Dzięki wszystkim za pomoc. Po wypłacie kupie dostęp. Pozdrawiam

Chwila, chwila. Kolega adrian nie ma racji. Wiem, o co chodziło Ci w punkcie drugim i powtarzam - gry, które masz za darmo w ramach PS+ działają tylko tak długo, jak masz subskrypcję. To, że masz grę na dysku, nie ma znaczenia. Jeżeli kupisz PS+ 3 miesięczny za 59 złotych, będziesz mógł grać tylko przez te 3 miesiące, później gra się nie uruchomi, dopóki nie odnowisz Plusa. We właściwościach gry w menu konsoli będzie napisane, ile dni Ci jeszcze pozostało.

Tak więc, jeżeli chcesz kupić PS+ tylko dla dwóch części Resident Evil, bo wyliczyłeś sobie, że normalnie kosztują 72 złote, a za Plusa zapłacisz tylko 59, to jest to w mojej opinii słaby pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może za miesiąc dostanie kolejną część residenta za free:) PS + jak dla mnie jest super, jakiś czas temu byla promocja na roczny abonament (za 150zl chyba) i już mam kilka gier za darmo, plus duże zniżki - Mafia 2 za 35zł:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może za miesiąc dostanie kolejną część residenta za free:) PS + jak dla mnie jest super, jakiś czas temu byla promocja na roczny abonament (za 150zl chyba) i już mam kilka gier za darmo, plus duże zniżki - Mafia 2 za 35zł :)

I tak już nie ma tej promocji :happy: Swoją drogą dobrze,bo znalazłem w PS Store Resident Evil Code Veronica X . A to już luksus jak dla mnie bo w tą część nigdy nie grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×