Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

Mi dobrą godzinkę się wgrywał - to na bank. Nie wiem czy nie półtora ; D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba później jeszcze liczyć czas instalacji :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to zauważyłem, że instalacja ściąganych gier idzie jak krew z nosa :pinch: Najlepiej zostawić ściąganie na noc, rano się wstanie to i gra ściągnięta i zainstalowana :biggrin: Zostaje zassać patche i można grać :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to zauważyłem, że instalacja ściąganych gier idzie jak krew z nosa :pinch: Najlepiej zostawić ściąganie na noc, rano się wstanie to i gra ściągnięta i zainstalowana :biggrin: Zostaje zassać patche i można grać :rofl:

mi sie jak sciagnie to sie sama nie istnaluje, wiec musze recznie wlaczac..

trzeba później jeszcze liczyć czas instalacji :P

no o czas instalacji pytam, jest 1,5h juz i 40% :| a plejka się grzeje przy Tym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jeszcze z 1,5h :P

Edytowane przez amigo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupi Outland się 15 minut instalował...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że jak się gra w te gry pobrane to blokuje sie ściąganie no ale cóż. Jedna gra już prawie za mną Renegde Ops, teraz w kolejce czekaja Darksiders, Oddoworld i LBP:) gdzie tu znalezc czas na to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że jak się gra w te gry pobrane to blokuje sie ściąganie no ale cóż.

Outland nie blokuje. ;) Poza tym na większość gier działa myk z wyłączeniem PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas gry w Strangera też można pobierać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie leci już ostatnia gra. Łącze (4 Mb/s) leci pełną mocą już 35 godz. Udało mi się jeszcze pobrać Max Payne'a. Nie żałuję ani złotówki wydanej na PS+. Konsolę mam od końca marca, więc nie miałem okazji grać w żadną z tych gier, także będzie co robić. Nie rozumiem narzekań co niektórych. No może jak ktoś juz miał okazję w nie grać to dla niego to nic ciekawego, ale nikt nikogo nie zmusza do zakupu usługi PS+ na siłę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

53% Warhammera, po tym Virtua Fighter. Instalujemy i po kolei ogrywamy gry ; D

Lecz najpierw zacznę od NFS Hot Pursuit - gry której dostałem od wujka ;D Zacząłem już grać, kilka razy przejechałem, spodobało się ; D Tylko szkoda że używka, bo bez online passa ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie jak sciagnie to sie sama nie istnaluje, wiec musze recznie wlaczac..

Jeżeli w trakcie ściągania spróbujesz wyłączyć konsolę przez menu (nie przyciskiem na obudowie), będziesz mógł zaznaczyć kwadracik "wyłącz po zakończeniu pobierania". I konsola wszystko pobierze, zainstaluje i dopiero się wyłączy. Ja tak zrobiłem, wziąłem wszystkie gry oprócz Warhammera (bo to syf nie gra) i inFamous 2 (bo mam w pudełku) i poszedłem spać. Razem jakieś 20 GB, 4 godziny później wstałem i wszystko było zainstalowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj ten Motorstorm jest mocarny... Wyścig na mapce z mostem to miód. :D

A tu jeszcze tyle się gier ściąga... W co tu grać?! Jutro pewnie we wszystko po trochu zagram ale i tak mnie zapewne Inf 2 wciągnie. xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I platyna w Maxia sie znaczaco odsuwa heheh ja dokoncze tego borderlandsa i.. nie wiem chyba warhammer na poczatek z wiekszych gier :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak platyne sobie daruje, dwa ostatnie chaptery w NYM to masakra, powtarzałem je ze 30 razy a w Hardcore przechodzi się całą grę za jednym podejściem? Imo Hardcore z DS2 sie chowa, dziekuje, to nie na moje nerwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zabieram z większych za Infamousa 2 potem chyba Oddworld

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w czerwcu juz nic

Mogą ewentualnie jakieś zniżki dać chociażby na Euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zakupiłem na rok, choć wiele trudu i czasu mnie to kosztowało :P Właśnie zasysam większość gier, a te takie "mniejsze" zostawiam na później ;) Mam nadzieję że inne oferty, będą równie ciekawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, ciekawe co dostaniemy w lipcu i sierpniu. Ja bym chciał RF'a Guerille, któregoś NFSa i może PoPa ZP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Falloutem bym nie pogardził z resztą cieszmy się tym co dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra, wróciłem z pubu, mecz ogarnięty, kolacja zrobiona, biore się za warhammera, lb2 albo niesłąwnego, ale warhammer mnie zaciekawił i chyba noc moja, chociaż miałem w skyrim kilka trofików dobić :/

ehh, 8 gier już zassanych na dysku czeka + skyrim w pudle, a człowiek nie ma czasu :D warhammerze, nadciągam!

ps. cieczy mnie fakt, że są polskie wersje językowe mimo tego, że psn mam na uk, duży plus <3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×