Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

No i co z tego że wszedł skoro okazał się totalnym niewypałem. Ja prawdopodobnie w styczniu zakupie PS Vite i muszę przyznać że gdyby nie Plus to raczej bym nigdy o tym nie pomyślał a tak wcale tak drogo to nie wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i to cale szczescie , ze nie mam czego zalowac , ale patrzac na Psp , to 2004 bylo lepsze od 1004 , a 3004 lepsze od 2004 , dopiero przy go i street zepsuli , takze wniosek jest taki , ze to srodkowe modele beda lepsze , dopiero koncowy bedzie tania tandeta robiona po to , zeby sprzedac jeszcze troche konsol przed nastepna generacja , a ksztalt obecnej Vity mi jakos nie podchodzi , wiec mam nadzieje , ze nastepna bedzie troszke inna i nieco potanieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem wiem :biggrin: , uncharted i te inne drobniejsze oczywiscie mam na liscie , od poczatku mam ochote na Vite , ale gry troche drogie , konsola to juz nie wspomne , do tego karta pamieci zupelnie bez senu , takze ten plus to jest jakas szansa dla Vity , natomiast teraz balbym sie kupowac , bo pewnie wejdzie nowszy model za niedlugo , bo juz sklepy jakies wyprzedaze robia , ostatnio jak kupilem slima , bo byla dobra oferta , a mialem dosyc naprawiania 4,5 letniego fata co chwile , to sie okazalo , ze za tydzien super slim wszedl

dodanie do listy nie zajmuje wiele a może się kiedyś okazać, że Ci Vita "wpadnie" i będzie "mogłem dodać a teraz muszę kupić"...

PSV też mi się podoba, ps+ dodatkowo zachęca mocno ale czekam na obniżki. Miałem już teraz przygotowane 700zł na PSV bo liczyłem że na święta pojawi się w tych cenach bez dodatków w normalnych sklepach ale cóż, przeliczyłem się- ceny są na tym poziomie co były przed promocjami ostatnimi- czyli 999 więc zakup odłożyłem na potem a zamiaast tego kupiłem 2gi PSMOVE i ładowarkę do move od Sony, po świętach dokupuję ps+ na rok choć mam do lipca jeszcze a vita sobie poczeka.

Kupując slima dobrze zrobiłeś- nowy model jest gorzej wykonany i brzudki (niestety, Sony ma w zwyczaju ostatnio, co nowy model to gorzej wykonać)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodanie do listy nie zajmuje wiele a może się kiedyś okazać, że Ci Vita "wpadnie" i będzie "mogłem dodać a teraz muszę kupić"

No wiem wiem :D , uncharted i te inne drobniejsze oczywiscie mam na liscie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja nie mam tych gier, nie wiem, ale moje pss chyba jakieś inne jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O psv juz jest temat

Z reszta zapraszam bo jest nas tam malo:-)

wiem, czasem tam zaglądam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś Gravity Rush z plusa? Na ekranie tytułowym w górnym prawym ekranie pisze Ver. DLC.

Czyżby to była wersja z trzema dlc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na święta odpaliłem sobie vanquish - rewelacyjna gierka polecam. Podobno bardzo krótka (jeszcze nie skończyłem) ale akcja rewelacyjna. No i dosyć trudna. Jestem spokojny o MGS robią go twórcy Vanquish :) Myślicie ze bedą jeszcze jakieś promocje przed nowym rokiem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość JURCZ91

Co w ogóle robi w "kolekcja gier od zaraz" Lego Batman jak nie jest za free?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co w ogóle robi w "kolekcja gier od zaraz" Lego Batman jak nie jest za free?

Jest za darmo dla niemców i australijczyków.

Przez błąd SCEE był przez moment za darmo także dla nas podobnie jak Gotham City Impostors. Niestety błąd szybko poprawili, kto się załapał to ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm MGS HD w takiej cenie z chęcią bym kupil. Ciekawe czy u nas też beda takie obniżki?

Ps. Wesołych świąt :>

Sent from my HTC with TapaTalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dzisiaj jakiś update PSS? Amerykańce coś tam maja a my nic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dzisiaj jakiś update PSS? Amerykańce coś tam maja a my nic?

Przed tygodniem chłopaki pisały, że ta poprzednia aktualizacja jest ostatnią w 2012 roku. Następna 2 stycznia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widziałem że dali jakieś lipne dynamiczne tematy. Może to i lepiej bo końcówka była ostra. Promocje na PSS i Amazonie wydrenowały mi kieszeń. Na jakiś czas będzie spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie: Jeżeli zakupię pudełkową wersję PS+ to czy do aktywacji wymagana jest karta kredytowa czy jest podobnie jak ze zdrapkami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie: Jeżeli zakupię pudełkową wersję PS+ to czy do aktywacji wymagana jest karta kredytowa czy jest podobnie jak ze zdrapkami?

podobnie jak ze zdrapkami. Nie polecam ci aktualnie kupować pudełkowej wersji PS+. Kup sobie 2 zdrapki PSN za 200zł jak już chcesz i kup w store na promocji abonament za 146zł. Wtedy zostanie ci ponad 50zł na jakąś gierkę, a tak tylko przepłacisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×