Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

ja dodałem ale wątpię czy zagram bo akurat na brak gier to od lipca narzekać nie mogę :D ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej sciagal ktos z was te God of Wary z japonskiego plusa ? Trzeba rozumiem zalozyc jeszcze jedno dodatkowe konto czy to aktualne edytowac na chwile ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie bawilem sie nigdy w takie glupoty i tyle. A chcialbym te gry. Daruj sobie idiotyczne komentarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to oczywiste jest:) wiec nie bylo to idiotycznym komentarzem. Gow byl juz w Amerykanski i Japonskim Store, wiec jest tylko kwesta czasu kiedy bedzie u nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyciu a ty daruj sobie głupie pytania i poczytaj 1 post to więcej ogarniesz :P

Pablos grasuje to możesz się na banika załapać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, tak moglbym w to dzis pograc. Poprobuje. Imo idiotycznym, ale ja mam spore poklady cierpliwosci w sobie.

// wlasnie poszukalem ( http://www.onlygames.pl/artykul-jak_zalozyc_konto_na_playstation_store_-_poradnik-1084.html) i jzu sobie to darowalem, nawet mi sie nie cche tego wszystkiego dopisywac.

Edytowane przez tyciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, tak moglbym w to dzis pograc. Poprobuje. Imo idiotycznym, ale ja mam spore poklady cierpliwosci w sobie.

// wlasnie poszukalem ( http://www.onlygames...adnik-1084.html) i jzu sobie to darowalem, nawet mi sie nie cche tego wszystkiego dopisywac.

Spoko da radę to przejść :biggrin: ja w pracy mam kompa z całym oprogramowaniem Windows i do urządzenia które obsługuje po Japońsku, bo wszystko jest wypożyczone i nic zmieniać nie można. Nie jest tak źle idziesz pamięciowo i wszystko się kręci.

No już 90% Mortala ;] szkoda że właśnie trzeba iść do pracy ... GI nadal dostanę, znając Sony tak szybko się z tym nie uporają :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem GCI ale zagrałem tylko chwilę w samouczka. Wszystko wygląda dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ku_wa wiedziałem że nie zdążę

już 54 zł za GCI

ku_wa jak znam szczęście zanim wrócę z roboty już to załatają :(

ehhhhhhh :( :( :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pablos jak mi ufasz to możesz dać mi login i hasło to się zaloguj i dodam Ci do listy GCI żebyś miał już

A jak mi nie chcesz zaufać to będziesz miał grę w plecy :biggrin:

a właśnie Unlock do triali może być aktywowany na 2 konsolach?

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi co z ta gra Strażnicy Śródziemia? Bo jest tylko odblokowanie gry. A na liscie pobran mam napisane pelna wersja ale wazy 6KB:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko da radę to przejść :biggrin: ja w pracy mam kompa z całym oprogramowaniem Windows i do urządzenia które obsługuje po Japońsku, bo wszystko jest wypożyczone i nic zmieniać nie można. Nie jest tak źle idziesz pamięciowo i wszystko się kręci.

Wlsnie, da sie ta operacje przeprwadzic na komputerze w calosci ?

U mnie Bioshock 2 20 %, idzie cholernie wolno. Dziwne bo net mam w maire szybki ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Mortal należy do tej kategorii gier, które szybciej się ściąga niż instaluje, chyba że mój dysk tak zamula ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi co z ta gra Strażnicy Śródziemia? Bo jest tylko odblokowanie gry. A na liscie pobran mam napisane pelna wersja ale wazy 6KB:/

Ściągasz triala i później unlocka. Było już kilka razy z innymi grami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Mortal należy do tej kategorii gier, które szybciej się ściąga niż instaluje, chyba że mój dysk tak zamula ;)

Też tak mam. Ponad 15 minut instalacji i dopiero 12%...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to wyłącz bo to właśnie hamuje instalację.

Perfekcyjna diagnoza na odległość :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×