Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie: Jeżeli zakupię pudełkową wersję PS+ to czy do aktywacji wymagana jest karta kredytowa czy jest podobnie jak ze zdrapkami?

nie, nie jest wymagana.

Zresztą, nie potrzeba karty kredytowej a przynajmniej takiej co wspiera płatności online jak choćby prepaid z bzbwk - lepsze od zdrapki bo dodajesz do konta PSN tyle kasy ile potrzebujesz a nie tyle po ile są zdrapki.

Jak już zostało wspomniane powyżej: jeśli nie chcesz/ nie możesz sobie zrobić karty prepaid to kupuj 2 zdrapki po 100zł- PS+ w PSS kosztuje 146.25 zamiast domyślnych 195 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba 9 styczeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do kiedy jest ta promocja na PS+? muszę iść do banku wpłacić kasę,a tyłka mi się nie chce ruszać :biggrin:

widać kto nie czyta 1 posta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Resident Evil 5 Gold Edition, LBP2 jeśli kupisz dodatek, Infamous 2 i Motorstorm Apocalypse też można sterować movem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w motorstorm trzeba miec chyba kierownice do move?

W infamous jest sterowanie ? w jaki sposob?

A do lbp jaki dodatek?

Osobiscie wiedziałem tylko o RE5 :)

Resident Evil 5 Gold Edition, LBP2 jeśli kupisz dodatek, Infamous 2 i Motorstorm Apocalypse też można sterować movem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do LBP2 musisz dokupić dodatek Move pack - jest on za 29zł w PS Store.

Infamous 2 sterowanie odbywa się za pomocą celowania różdżką i lewą połową pada/navigation stickiem do chodzenia

Motorstorm niby ma obsługę move ale słuch o tym zaginął a ja sam przy okazji nie mogę znaleźć takiej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GoW'y z japońskiego PS+ wygasają po zakończeniu subskrypcji? Bo jak tak to nawet nie opłaca się ściągać. :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GoW'y z japońskiego PS+ wygasają po zakończeniu subskrypcji? Bo jak tak to nawet nie opłaca się ściągać. :<

Pobrana gra wygasa dopiero,jak Ci się skończy subskrypcja PS+

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To napisz jak ostatecznie się skończyło.

A wiec tak: Pieniadze zwrocili ale na konto PSN do portwela a nie na karte kredytowa:/ A co jest najlepsze z tego wszystkiego ze Batmana i Vanquish mam bez konca waznosci:D Czyli tak jak bym je kupil:D Zadzwonilem do nich jeszcze raz z prozba o przelanie pieniedzy na konto kredytowe, i znowu mam czekac do 7 dniu na przelew (jesli w ogole to mozliwe) :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobrana gra wygasa dopiero,jak Ci się skończy subskrypcja PS+

a sciagal ktos z was te God of War z japonskiego sklepu ? W sumie skusilbym sie, ale jak zalozyc konto na japonie i dalej to sciaganc to juz pewno ciezka sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sadzę że nie warto, GOW ten już był w amerykańskim PS+ (jak się nie mylę) i w japońskim, więc to tylko kwestia czasu aby zawitał do nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś miał problem z pobraniem MK na Vitę z Plusa? Mi pomimo rocznego abonamentu piszę ,że nie mogę jej zakupic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pobieralem MK dzisiaj rano i nie było problemu. Spróbuj jeszcze raz za jakiś czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo sprawdz czy juz go nie kupiles. Ja mam mortala na vite w plikach do pobrania, ale w store pokazuje ze jest bezplatny i moge dodac do koszyka. Gdy probuje to wyswietla mi sie komunikat, ze nie mam uprawnien czy cos w ten desen..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam ps+ i chcę pobrać batmana oraz vanquisha, ale oferta kończy się 2 stycznia i nie zdążę z obiema grami. I pytanie brzmi: jeżeli zakupię grę przed 02.01.13, i wygaśnie ona z oferty ps+ to czy będę mógł ją ściągnąć po tej dacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×