Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

No to niezly burdel ma sony w tych sklepach... "zakupilem" mortala z poziomu pc (strona www)... i teraz patrze, a w opisie na stronie www mam info "The Demo is in your Download List" :/ ...burdel!! :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Dokładnie dziś zakupiłem sobie plusa, dlatego mam kilka pytań. Jeżeli ktoś, kto zna plusa lepiej, mógłby mi odpowiedzieć na nie za pomocą priv, to będę wdzięczny.

Edytowane przez Thriller1906

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do triala jest odnosnik z prawej na stronie z unlockiem gci , takze nawet nie trzeba szukac , przynajmniej ja tak mialem przed chwila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wymieniam się grami i dałem hasło i login do mojego konta z ps plus i teraz pytanie czy jak skończy mi sie ps plus to te gry bd działały u kolesia który je sciągnoł na swoje ps3.???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie dotyczące PS+, nie mam pieniędzy by wydać 200 złotych (a nawet te 150 zł po obniżce).

A znów co 30 dni bym uciułał od rodziców te 5 złotych, a więc moje pytanie brzmi:

- na allegro widziałem kody na 30 dni za 5 złotych, czy sa one legalne ? czy może z jakichś generatorów ?

Boje się o bana mojego konta :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym poście nie było odpowiedzi na moje pytanie :)

A przegladałem kilka stron do tyłu to też nikt o to nie spytał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie daj się naciągnąć na te kody bo są one darmowe. Wystarczy że masz facebooka i możesz sobie wygenerować taki kod nic nie płacąc. Istnieje tez opcja zakupu Ps Plus na dwie osoby. Wtedy kupując obecnie w promocji na rok wychodzi Ci to 70 zł wiec około 6 zł miesiecznie i praktycznie nei musisz kupować gier bo ostrzymujesz około 50 dobrych tytułów. Może ten argument przekona Twoich rodziców?

Edytowane przez pio_89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie dziwie , ze nikt jeszcze nie napisal , ze forum jest bodajze od 21 lat od ile sie nie myle

^ too late

^ too late

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z facebooka mam już 30 dniowy trial, powiem szczerze że bardzo spodobało mi się PS+ i chciałbym kontynuować taką zabawę lecz jak zobaczyłem cenę na rok to trochę łapki mi opadły.

Czyli jak znikną te triale z facebooka to znikną też aukcję allegrowe ?

Bo powiem szczerze że te 5 złoty za 30 dni mnie najbardziej by uradowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lecz jak zobaczyłem cenę na rok to trochę łapki mi opadły.

Serio 6zł za miesiąc???!!!

Mi też wszytko opada jak czytam takie posty.

4 dni bana za kontynuowanie offtopu o 30dniowych kodach

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U ciebie oczywiscie tez nie

Ja już nie wiem umnie nie bd działały a u kolesia tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to jest cena ledwo jednej gry na plycie , tez ubolewam , ze gry na konsole sa drogie , zwlaszcza na nasza , ale jak ktos sie decyduje na Ps3 to trzeba brac to pod uwage , chociaz tutaj podejrzewam , ze Playka sie trafila pod choinke

Nigdzir nie beda dzialaly , nie ma subskrypcji , nie ma grania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzaliscie to Gotham City Impostors czy wszystko smiga ? Dalej mozna pobrac unlocka za free ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytasz czy stwierdzasz ?

Bo niestety nasze spolenczenstwo zaprzestalo uzywania znakow interpunkcyjnych i nie widzi roznicy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: czy ktos sciągnął i sprawdził czy wszystko działa jak trzeba ? bo mieli to dostac tylko Niemcy i Australijcycy z tego co pamietam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli cos jest darmowe to pobierasz :) , lepiej pobrac i zeby sie okazalo , ze nie dziala , niz czekac i nie pobrac , a pozniej nie bedzie mozna . Nie sprawdzalem , ale to jest unlock , osobno trial do pobrania , ja nie widze powodow , zeby mialo nie dzjalac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GCI unlock nadal w PS+/YIGC jest, właśnie dodałem do pobranych, podobnie reszta gier też już jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pablos jak mi ufasz to możesz dać mi login i hasło to się zaloguj i dodam Ci do listy GCI żebyś miał już

A jak mi nie chcesz zaufać to będziesz miał grę w plecy :D

a właśnie Unlock do triali może być aktywowany na 2 konsolach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja w nowej pracy bez danych do konta których nie pamiętam. Mam je na swoim PC w domu.

Z drugiej strony GCI aż tak mnie nie zachwycił bym płakał z powodu jego braku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×