Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

skończyłem kilka godzin temu pobierać hitmana i Catherine- w nocy cała Catherine się pobrała a Hitman stanął na 69% więc musiałem za dnia dokończyć :biggrin:

powiedzcie mi czy te gry mają jakieś łatki do wgrania czy nie? pytam bo nie chcę na razie odpalać póki nie skończę kilku innych gier z PS+ (jak odpalę to już zagram a nie chcę rozrywać się na kilka gier:D )

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hitman miał u mnie dodatkowo do poprania jakies 55mb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Katarzynie nic się nie pobiera, aż trudno uwierzyć, że ktoś wypuścił gre na tej generacji, która nie wymagała załatania :pinch:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;) 55mb to nie problem- gorzej jak człowiek chce pograć w spokoju a tu kilka GB łatek najpierw do pobrania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Katarzynie nic się nie pobiera, aż trudno uwierzyć, że ktoś wypuścił gre na tej generacji, która nie wymagała załatania :pinch:.

Naughty Dog zrobila taka gre na starcie generacji , do tej pory do Uncharted 1 jest do pobrania chyba tylko łatka z trofeami dodana po kilku latach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwidoczniej nie mieli takiego ciśnienia na kasę jak większość firm teraz i spokojnie ją doszlifowali :D

Swoją drogą to dramat, żeby móc wczoraj wszystko ściągnąć musiałem zwolnić miejsce na ~40gb ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam szybkie pytanie czy Wam tez do Hitmana pobraly sie jakies dodatki? W moim wypadku sa to: Sniper Challenge, Contracts Pass, przebranie DeusEx i bron 'Zenith' DeusEx.

PS+ zakupiony na Szwedzkim koncie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem żeby mi się coś dodatkowo pobierało, więc może te dodatki siedzą razem w paczce z grą. Można to jakoś sprawdzić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w Szwecji dostaliscie ten pakiet , ktory u nas nazywa sie Rozgrzeszenie i zawiera to co wypisales . My dostalismy samo Absolution , wyczailem tylko , ze contract pass jest darmowy i mozna pobrac .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez dostalem caly ten zestaw, sniper challenge, bron zenith, ubranie deus exa i gre :) uk store ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh cóż za pech... Jeszcze raz muszę pobierać hitmana, szaleństwo normalnie. Zagrałem w catherine - jak ja sie cieszę, ze tego nie kupiłem. Specyficzna gra ale nie przypadła mi do gustu.

Czyli wychodzi na to ze w tym miesiącu zadowole sie hitmanem i dokoncze okami.

Wysłane z mojego HTC za pomocą Tapatalk Pro II.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

contract pass jest darmowy i mozna pobrac .

Gdzie go szukać dokładnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy wycofali 90-dniowego Plusa ? Nigdzie nie mogę znaleść zdrapek, gdy 3 miesiące temu na allegro było tego pełno natomiast od tygodnia widzę tylko ROCZNEGO PLUSA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W media markt, jak dzis kupisz to nawet mozna skorzystac ze znizki 25 procent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

internet tez zamkniety?

Ech nie zauwazylem kolejnej strony:/ tak jak napisal substraty, w sklepie internetowym mozna kupic dzis i odebrac pozniej

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie chyba zamówie "odbierz w markecie" dzisiaj i jutro pojadę odebrać. Można tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie chyba zamówie "odbierz w markecie" dzisiaj i jutro pojadę odebrać. Można tak?

O ile na jutro Ci przygotują, ale jasne, że można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A jeszcze jedno mam pytanie: Kiedyś miałem kupionego plusa na swoim "głównym" koncie. Skończył mi się i nie przedłużałem. Teraz kupuje z kolegą na pół. Czy w te gry które mam na dysku z poprzedniego plusa będzie można grać po kupieniu plusa na tym drugim koncie które będzie na pół z kolegą?

@up

Zamówiłem, pisało że odbiór w ciągu 2 dni także powinno być :)

Edytowane przez pawciu199722

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie , kupcie plusa na twoim koncie , ty bedziesz mial swoje stare gry i jeszcze koledze w gratisie dorzucisz . Jak kupisz na innym koncie , to nie beda ci chodzic .

Gdzie go szukać dokładnie?

Mi sie wyswietlil na stronie z hitmanem w Pss , byl ponizej opisu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mam taką zagwozdkę, odnośnie oferty przedłużenia na roczny plus. Dostałem takiego samego maila jak wy z tą różnicą, że ja kupiłem w sumie 4szt 90-miesiecznych abonamentów na plusa jak były w promocji w sumie kończy mi się to jakoś w grudniu. Widocznie automat zaliczył mnie do użytkowników 90-dniowych mimo że kupiłem 4 szt od razu. Pytanie - jeśli skorzystam z oferty którą oni wysyłają dopłacenia różnicy - ile muszę dopłacić i o jaki okres mi to przedłuży plusa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena rocznego - cena 1 90dniowego i przedluzy o rok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli za 59zł będę miał jeszcze przez kolejny rok ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×