Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

Może ofertę dla PS+ mamy trochę lepszą, ale zniżki dla PS+ mamy zdecydowanie mniejsze.

 

U nas standardowo jest -10%, dla USA -50% i taki Rayman w cenie dla PS+ wychodzi 5$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

USA zawsze ma taką marną ofertę ? Jednak patrząc na to za jakie ceny mogą kupować tam przy obniżkach gry, to by wypadało dawać gorsze produkcje w plusie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz już podawać danych karty kredytowej, po prostu wpisujesz kod i automatycznie masz plusa.

Dodam, że działa to na plusie na 3 miechy i na rok, na 30 dniowym trzeba podawać dane

Edytowane przez bartez1994

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Tydzień temu kupiłem CD Action i dostałem kod na 30 dni. Poczytałem trochę i usługa jest zaje... . Planuje jutro kupić kod na 90 dni. I pytanie - Jeżeli aktywuje kod na 30 dni a później na 90 usługa będzie trwać 3 czy 4 miechy???

Jakby co to mogę koledze, który za tydzień dostanie PS3 na urodziny oddać :D  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oddawaj koledze, urodziny będzie miał jeszcze nie jedne, a w coś grać trzeba ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adameq, zamiast kodu na PS+, daj mu cd-key Dead Island na PC ;) Świetny prezent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Tydzień temu kupiłem CD Action i dostałem kod na 30 dni. Poczytałem trochę i usługa jest zaje... . Planuje jutro kupić kod na 90 dni. I pytanie - Jeżeli aktywuje kod na 30 dni a później na 90 usługa będzie trwać 3 czy 4 miechy???

Jakby co to mogę koledze, który za tydzień dostanie PS3 na urodziny oddać :biggrin:

Tylko 90 dni? Od razu bierz na rok.

A skoro kolega kupuje PS3 to poczekaj, załóż konto na dwóch, kup PS+ na rok i dzielcie się grami za połowę ceny :-)

Edytowane przez kubaork

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS+ warto kupić samemu- kupując na dwóch nie mamy dostępu do dysku na kopie savów, automatycznej aktualizacji gier (łatki), systemu o wybranej przez nas porze. Koszt rocznego PS+ jest niewielki za to co daje w zamian ;]

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie zawsze mnie zastanawia czemu ludzie tak kombinują z tym kupowaniem na dwóch. Przecież to nawet nie jest koszt jednej gry ( na premierę ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest jak ludzie kombinuja i mowia ze na ps4 tez bedzie mozna na dwoch sie dzielic ps+ wiec te 100 zl rocznie za granie online to pikus,sęk w tym ze przy obecnej formie mozesz pobrac tylko gry z konta kogos kto ma plusa,z ,,oczu" Sony nie jestes plusowiczem,wiec logicznie myslac,nie pograsz online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest jak ludzie kombinuja i mowia ze na ps4 tez bedzie mozna na dwoch sie dzielic ps+ wiec te 100 zl rocznie za granie online to pikus,sęk w tym ze przy obecnej formie mozesz pobrac tylko gry z konta kogos kto ma plusa,z ,,oczu" Sony nie jestes plusowiczem,wiec logicznie myslac,nie pograsz online.

 

Jesli dobrze Ciebie zrozumialem sugerujesz ze jesli bede mial Konto A - wykupiony plus, oraz konta B, C, D na konsoli to tylko zalogowanie do konta A bedzie dawalo mi uprawnienia do gry online. Czy dobrze zrozumialem?

Prosze nie zrozum mnie zle, ja plusa kupilem dla siebie (jakos nie kumam w tym wypadku idei dzielenia sie - a juz na pewno nie kontem!)

 

Ale to co napisales implikuje ze jesli konsole uzytktuje wiecej niz jednak osoba np, ja i moja kobieta - to kazde bedzie musialo kupic plusa aby moc grac online. 

Nie sadze aby sony poszlo ta droga. I mam nadzieje ze jesli kupie PS4 (plusa juz mam) to jesli zaloze 2 konta A i B to gracz z konta B majacy konto w innym kraju po zalogowaniu sie do PSN bedzie mogl grac online. 

 

Jesli cos zle zrozumialem, przekrecilem - to prosze popraw mnie.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie zawsze mnie zastanawia czemu ludzie tak kombinują z tym kupowaniem na dwóch. Przecież to nawet nie jest koszt jednej gry ( na premierę ).

pewnie dlatego żeby jeszcze dodatkowo zaoszczędzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mowie o 2 kontach na jednej konsoli a o przypadku,gdy koledzy dziela sie plusem - np. Kolega A wykupuje plusa(ma swoja konsole) i daje gry Koledze B(ktory ma swoja konsole),w tym przypadku Kolega A moze grac online,Kolega B - logicznie myslac - nie.Bo z poziomu Sony Kolega B nie jest plusowiczem.Analogiczna sytuacja jak teraz,gdy dajesz koledze dostep do konta,ale on moze tylko pobierac gry,ale np. automatyczne aktualizacje nie sa dla niego bo suma sumaru plusowiczem nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest jak ludzie kombinuja i mowia ze na ps4 tez bedzie mozna na dwoch sie dzielic ps+ wiec te 100 zl rocznie za granie online to pikus,sęk w tym ze przy obecnej formie mozesz pobrac tylko gry z konta kogos kto ma plusa,z ,,oczu" Sony nie jestes plusowiczem,wiec logicznie myslac,nie pograsz online.

Jakbyś czytał informacje Sony z E3, to byś wiedział że z konsoli na której masz PS+ będziesz mógł grać online z innych kont bez subskrypcji. Tak więc nie mając pojęcia o tym nie pisz i nie wprowadzaj innych co będą czytać ten wątek w błąd.

Edytowane przez AXA
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DeX,

Nie ma różnicy, czy użytkownicy udostępniają sobie prywatne konta, czy mają wykupione na spółkę. Wystarczy, ze będziesz miał na konsoli 1 konto z plusem i pograsz po sieci na PS4, pomimo braku plusa przy nicku. Yoshida krótko po E3 potwierdził to na swoim twitterze. Żeby nie być gołosłownym - https://twitter.com/yosp/status/344369977438126080

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Ja jak kupowałem PS+ to na głowne konto kupiłem. Kolega dał mi 50% kasy i powiedziałem że może wbijać na moje konto aby pobrać tylko wtedy, gdy jestem offline xD

Więc trochę go oszukałem, bo nie ma automatycznej aktualizacji, synchronizacji, saveów w chmurze i logo PS+ przy avku :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Ja jak kupowałem PS+ to na głowne konto kupiłem. Kolega dał mi 50% kasy i powiedziałem że może wbijać na moje konto aby pobrać tylko wtedy, gdy jestem offline xD

Więc trochę go oszukałem, bo nie ma automatycznej aktualizacji, synchronizacji, saveów w chmurze i logo PS+ przy avku :P

 

to samo u mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie jest jakaś szansa na to ,że w najbliższym czasie w plusie pojawi się Killzone 3 ? Zastanawiam się nad kupnem, ale nie śpieszy mi się jakoś bardzo xD

Edytowane przez tenisista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz 50% - będzie lub nie.

 

Zawsze można powiedzieć, że dadzą bo wyjdzie kolejna odsłona serii w najbliższym czasie, ale według tego powinniśmy dostać kilkanaście gier - jesień bogata w premiery  :)

Edytowane przez EmptyHeartPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie jest jakaś szansa na to ,że w najbliższym czasie w plusie pojawi się Killzone 3 ? Zastanawiam się nad kupnem, ale nie śpieszy mi się jakoś bardzo xD

Pełen na pewno nie szybko- najpierw by musieli wrzucić do PSS. Multiplayer może kiedyś będzie-  50/50- będzie albo i nie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma na psn to z jakiej paki mają dawać... wiec kupić warto bo dzis gra grosze kosztuje...

któryś tam miesiąc z fpsami za nami myślę ze jeszcze z maks 2 i znów zmienią politykę gatunkowa... osobiscie obstawiam mgr, darksiders2 oraz dirt 3, deus, moze farcry3 wszystkie maja za sobą promocję a mgr cóż pijacka intuicja ;)

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deus juz był

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×