Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy ten ps store taki niedopracowany...jak daje na wersje demonstracyjne(wszystkie od a do z ) to demka god of war:wstapienie mi nie pokazuja,ale jak dam na wersje demonstracyjne (najpopularniejsze) to nagle mi się owe demko pokazuje

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS Store jest mega niedopracowany i niestety nic na to nie poradzisz.

Gdyby to był sklep internetowy to długo by nie podziałał... nikt by nie mógł znaleźć tego co potrzebuje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, żeby cokolwiek tak znaleźć trzeba być kosmonautą. Najbardziej nieprzejrzysty sklep ever.

 

Pytanko - kiedy będzie wiadomo na co się szykować we wrześniu? Mam na myśli to, kiedy Sony ogłosi na blogu tego newsa? Czy nie było to zawsze w okolicach 15 tego dnia miesiąca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś tydzień przed wymianą gier powinna być rozpiska, ale nie ma żadnej reguły.

Edytowane przez EmptyHeartPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, co i rusz słyszę/czytam że ktoś dostał kody na plusa. pytanko gdzie takie kody można dostać? fejsbuk odpada. ktoś coś pisał że w jakimś piśmie były. nie mam jeszcze plusa , a chętnie bym luknął co to , bo wszyscy chwalą ;)

edit: na alle coś takiego znalazłem http://allegro.pl/playstation-plus-ps-30dni-kod-automat24-7-10-min-i3461362318.html

ktoś sprawdzał czy nie podpucha?

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie, ale po co płacić za coś co jest udostępniane za darmo. Ja bym brał Plusa od razu na 3 miesiące albo nawet na rok i nie bawił się w żadne 30 dniowe kody, w końcu to duży wydatek nie jest a gier masa. Ale jeśli już to w dziale "pytajnik" jest temat poświęcony tym kodom i myślę, że tam uzyskasz bardziej szczegółowe informacje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edit: na alle coś takiego znalazłem http://allegro.pl/playstation-plus-ps-30dni-kod-automat24-7-10-min-i3461362318.html

ktoś sprawdzał czy nie podpucha?

Jest to jednorazowy kod PS+ na 30 dni - nawet jak to podpucha i przyślą ci niedziałający kod to stracisz 1,49 zł - pamiętaj że po 30 dniach gry przestaną działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edit: na alle coś takiego znalazłem http://allegro.pl/playstation-plus-ps-30dni-kod-automat24-7-10-min-i3461362318.html

ktoś sprawdzał czy nie podpucha?

 

Hej... I oczywiście aby odpalić ów kod MUSISZ mieć kartę kredytową, gdyż jest wymagane podanie danych z takowej karty przy aktywacji takiego 30 dniowego kodu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem na keye.pl na 90 dni i nie mam podpietej karty - wszystko smiga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupujcie kodów 30 dniowych!!!
Dostałem parę takich, są one jako PS+ na próbę czyli możesz wykorzystać na koncie które nigdy wcześniej plusa nie posiadało.
Inaczej kodu nie dodasz, jeżeli miałeś już wcześniej plusa, kod nie zadziała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a generowanie kodow na fejsie dziala, przyszedl po 3 dniach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a generowanie kodow na fejsie dziala, przyszedl po 3 dniach

 

Mi przyszedł po dwóch tygodniach. Nie wykorzystałem, bo kupiłem 90-dniowy kod na ebay'u za 16 EUR.

Edytowane przez .44_magnum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupujcie kodów 30 dniowych!!!

Dostałem parę takich, są one jako PS+ na próbę czyli możesz wykorzystać na koncie które nigdy wcześniej plusa nie posiadało.

Inaczej kodu nie dodasz, jeżeli miałeś już wcześniej plusa, kod nie zadziała

przecież to od dawien dawna oczywiste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj poznamy nowe tytuły do plusa czy dopiero za tydzień?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ja też tu z podobnym pytaniem co kolega Królobójca :) 
Kiedy dokładnie są "przecieki" co do kolejnych gier na nadchodzący miesiąc PS+?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nowym CD-Action gdzie był kod na 30 dni do PS+ na stronach na których opisana jest usługa napisane jest że niektóre gry są do bodaj 27.08 dostępne więc zapewnie wtedy będzie wymiana tytułów, co do ogłoszenia tytułów to konferencja Sony na gamescom'ie będzie tydzień wcześniej tj. 20.08 jeśli mają jakiś mocny line-up to może wtedy poznamy gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie chodziło o tytuły na Playstation Plus już na wrzesień ;) z tego co się dowiedziałem, w połowie miesiąca już podają czyli jutro powinniśmy poznać tytuły na wrzesień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie chodziło o tytuły na Playstation Plus już na wrzesień ;) z tego co się dowiedziałem, w połowie miesiąca już podają czyli jutro powinniśmy poznać tytuły na wrzesień.

A o czym ja napisałem, skoro napisane jest w CDA że tytuły dostępne do 28.08 to zapewne tego dnia będzie podmiana (przeprawiłem bo nie byłem pewien, a 28 to środa) i wtedy pojawią się tytuły na wrzesień, a co do ujawnienia to jak kolega wyżej pisał nie ma reguły co do tego, tylko obstawiam gamescom bo to zawsze kolejny punkt do konferencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne wyssane z palca totalnie i w takie cuda to nie wierzę...

 

jakiś kolo zapisał sobie w komencie na portalu:

 

 

"PS Plus na Wrzesień:

PS3

Remeber Me
Grid 2
Metro: Last Light

PS Vita

Guacamelee
Soul Sacrifice"

 

byłaby petarda do kwadratu ale jak na moje same zbyt nowe gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne wyssane z palca totalnie i w takie cuda to nie wierzę...

 

jakiś kolo zapisał sobie w komencie na portalu:

 

 

"PS Plus na Wrzesień:

PS3

Remeber Me

Grid 2

Metro: Last Light

PS Vita

Guacamelee

Soul Sacrifice"

 

byłaby petarda do kwadratu ale jak na moje same zbyt nowe gry...

To by było mistrzostwo świata ;) Wątpie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale się zara zacznie spekulowanie , bo ktoś na jakimś forum miał tak napisane, sam se zmienię na : grid 2, dmc, resident revelations a na vite silent hill i rangarok odyssey, może też ktoś podłapie :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×