Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

czy ja nazwalem Bulletstorma crapem?

Crapem jak pisałem jest CrapHawk

W "Craphawka" zagrywałem się jeszcze za czasów Bety, a teraz bez wahania kupiłem multi za 72 zł. bo to jest po prostu zajebiście grywalny tytuł. Co do Bulletstorma - zwykła "szczelanka" bez głębi.

Nie znoszę pajaców nie potrafiących uszanować gustów innych ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeden lubi to a drugi tamto nie podoba sie to nie gram i tyle,heh ,co do plusa to kupilem sobie na 90 dni ale juz pewne ze kupie na caly rok sa to groszowe sprawy a duzo ciekawych gier wychodzi wiec bardzo fajna usluga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj sciagnalem Deus Exa. niestety podczas instalowania wywalil sie na 30% i pokazało data corrupted, numer bledu oraz instrukcje by pobrac to jeszcze raz. Ktos wie czym to moglo byc spowodowane? Dysk twardy sie pierdzieli lub konsola?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też to miałem. u mnie to było z powodu przerywania sciągania.

Sciąganie samo się przerywa gry grasz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak w danej chwili ściągasz w tle , idz do wyłaczenia konsoli i tam ci wyskoczy opcja wył po pobieraniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W "Craphawka" zagrywałem się jeszcze za czasów Bety, a teraz bez wahania kupiłem multi za 72 zł. bo to jest po prostu zajebiście grywalny tytuł. Co do Bulletstorma - zwykła "szczelanka" bez głębi.

Nie znoszę pajaców nie potrafiących uszanować gustów innych ludzi.

Rozumiem,to byla moja subiektywna opinia i dla mnie Starhawk jest crapem,dla ciebie jest mega grywalnym tytułem,spoko o gustach sie nie dyskutuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem,to byla moja subiektywna opinia i dla mnie Starhawk jest crapem,dla ciebie jest mega grywalnym tytułem,spoko o gustach sie nie dyskutuje

Starhawk to multi. Chyba nikt nie ocenia Battlefielda po singlu, który jest, mówiąc krótko, kiepski. No ale jak wolisz takiego Bulletstorma to proszę bardzo, enjoy :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oferta PS+ rozbi sie bardzo ciekawa juz ze znajomymi myslimy nad kupnem konta ale nigdze nie mozemy znalesc informacji kiedy wygasnie nam konto czy gra sie kasuje czy po prostu blokuje i np. po 2 tyg znowu wykupie abonament czy ona bedzie odblokowana??

i pytanie czy wogole te gry zostaja na dysku kiedy na plus wchodzi nowa oferta gier bo jesli mam tylko miesiac na przejscie tych tytułów to lipa straszna... prosze o spr odpowiedz....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ale nigdze nie mozemy znalesc informacji kiedy wygasnie nam konto czy gra sie kasuje czy po prostu blokuje i np. po 2 tyg znowu wykupie abonament czy ona bedzie odblokowana??

i pytanie czy wogole te gry zostaja na dysku kiedy na plus wchodzi nowa oferta gier bo jesli mam tylko miesiac na przejscie tych tytułów to lipa straszna... prosze o spr odpowiedz....

Taaa jasne nigdzie nie ma tych informacji. Są ściśle tajne jak akta katyńskie.

Wystarczy przeczytać pierwszy post w temacie ehhhhh

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem,to byla moja subiektywna opinia i dla mnie Starhawk jest crapem,dla ciebie jest mega grywalnym tytułem,spoko o gustach sie nie dyskutuje

Heh, nie ukrywam że i dla mnie Craphawk to najtrafniejsze określenie tej gry ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też to miałem. u mnie to było z powodu przerywania sciągania.

Sciąganie samo się przerywa gry grasz :biggrin:

Hmm no w sumie jak sie sciagalo to przez przypadek odlaczylem zasilanie od ps3 i po ponownym wlaczeniu wyskoczyl komunikat ze trzeba naprawic dane bo system zostal nieporpawnie zamkniety.. wiec moze to przez to. dzis sciagne jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dziwne bo nie mam 6 dodatkowym map w trybie echo... :/

A one nie były w DLC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w temacie , ale chodzi w koncu o online pass czy dlc ?

Sorry , jak zwykle spozniony :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadając Online Pass dostajemy dostęp do DLC wbudowanego w gre czyli misji Echo.Wersja z PS+ takowy posiada, jeśli nie macie dostępu do Echo z tej wersji zalecam pobrać ponownie grę(online pass powinien się załączyć przy pierwszym włączeniu)

Edytowane przez Snipe__PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadając Online Pass dostajemy dostęp do DLC wbudowanego w gre czyli misji Echo.Wersja z PS+ takowy posiada, jeśli nie macie dostępu do Echo z tej wersji zalecam pobrać ponownie grę(online pass powinien się załączyć przy pierwszym włączeniu)

Dokładnie, akceptujesz warunki i możesz już grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do "Bulletstorm".. naprawdę dobra gierka, wciągająca (jestem na 4 akcie), ale trzy razy już musiałem powtarzać epizod od ostatniego punktu kontrolnego, bo przeciwnik nie mógł wyjść z jakiejś szpary czy mój przyjaciel się gdzieś zablokował - strasznie to wkurzające i irytujące. Fajne zabawki, dużo akcji, multiplayer i "Echo" jeszcze nie sprawdzałem, ale z tymi błędami spieprzyli sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×