Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w związku z tym iż kończy mi się powoli miejsce na dysku w PS3 mam takie pytanie: Czy jeśli kupie nowy dysk, będę mógł pobrać jeszcze raz wszystkie gry,które pobrałem dotychczas, nawet te, które pobrałem jakiś czas temu,i nie są już one obecne w PS+?

Dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to nie przeciek tylko już od 1,5 miesiąca pewne info.

Po drugie informacja o aktualizacji PS+ jest zapowiedziana na dzisiaj pewnie coś godz. 14-15 chyba że będzie coś niespodziewanego i przesuną.

Na blogu sony pisze że gierki mają być jeszcze dziś ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RE5 miałem na PC, podchodziłem chyba 3 razy- za pierwszym razem nawet może bym skończył gdyby nie konieczność formata.Aczkolwiek może mnie najdzie jeszcze ochota

Z Bulletstorm-a síę za to cieszę. Fajna, lekka strzelanka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A swoją drogą mogliby dać kiedyś jakiś celowniczek na mova bo leży zakurzony na półce..

Przeciez Residert Evil 5 gold edition ma obsluge move ;] ...a swoim gameplayem przypomina wlasnie celowniczek niz klasyczne FPS czy TPP - nie mozna chodzic i strzelac jednoczesnie ;] ...albo sie chodzi albo sie strzela :)

Ja z Bulletstorma tez sie ciesze, ale kurde Borderlands 2 pochlonal mnie tak mocno, ze nie wiem kiedy powroce z Pandory do realnego swiata ]:-> Wiec predko w Bulletstorma nie zagram :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Europa ma lepsze gry.

Wiele średnich i małych gier się powtarza, ale w US nie dostali tych najlepszych kąsków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam, portale czasem piszą o grach wydawanych w Japonii ale o zawartości plusa nie widziałem informacji.

pewnie na Japońskim blogu można by coś wyczytać po obrazkach.

Aż z ciekawości rzucę okiem..

znalazłem:

http://www.jp.playstation.com/psn/plus/list/

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez Residert Evil 5 gold edition ma obsluge move ;] ...a swoim gameplayem przypomina wlasnie celowniczek niz klasyczne FPS czy TPP - nie mozna chodzic i strzelac jednoczesnie ;] ...albo sie chodzi albo sie strzela :)

Ja z Bulletstorma tez sie ciesze, ale kurde Borderlands 2 pochlonal mnie tak mocno, ze nie wiem kiedy powroce z Pandory do realnego swiata ]:-> Wiec predko w Bulletstorma nie zagram :/

Testowałem SharpShotera move na Residencie 5 Gold Edition - nie sprawdza się.... Przyciski są tak zdefiniowane, że granie na movie traci sens. Po godzinie czasu powróciłem do poczciwego pada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy zrzut

PlayStation Plus

HELL YEAH! Wrath of the Dead Rabbit – 100% off

Spelunker HD and DLC’s EX2-10 – All 50% off

Exclusive Double Dragon Neon Dynamic Theme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak.

Masz godzinną PEŁNĄ WERSJĘ gry.

Jak chcesz to możesz nawet zakupić DLC, żeby pograć na innych mapach godzinę :banana: :woot:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można . Masz na to całe 1GB.

To super funkcja jeżeli grasz na kilku konsolach, przygotowujesz się do zmiany dysku, jego czyszczenia lub kupujesz nową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×