Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli mam konsole na PL a aktualnie siedze w holandi i doladuje tutaj za 50euro to czy bd mogl miec PS+ ?

jak konto jest na PL to tylko zdrapki z złotówkami zadziałają, dla konta z zdrapką 50euro to tylko europejskie.. angielskie na funty itp.

pablos szybszy :D

Edytowane przez DaaV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to za problem kupić i zapłacić kartą, przelewem etc.? Dostęp do netu masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej przez internet.

Znajdź jakiś sprawdzony sklep (wiele wysyła kody mailem, a jeśli nie to można ładnie poprosić mailowo :) ) i gotowe.

Możesz też poprosić kogoś zaufanego kto mieszka w PL, kto kupi ci zdrapke na plusa lub 2 zdrapki za 100zł i wyśle kod/kody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie... takie durne pytanie... za £30 moge kupic sobie rocznego plusa.. Czy warte jest to tych pieniazkow... ja w sumie tak srednio gram a gry same kupuje jeszcze rzadziej... czy bede zadowolony z tego ze oni co miesiac (tak mowia) dodaja dwie pelne gry do ogrania... Czy warto w to wejsc i jak to jest gdy bedzie sie konczyla umowa roczna cz oni automatycznie ci przedluzaja to...??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zakupilem... zobaczymy co z tego bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko nie zapomnij o wyłączeniu f-cji automatycznego przedłużenia + (w service list)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak :P Jeżeli wspominasz że grasz średnio a gry kupujesz jeszcze rzadziej to tym bardziej POLECAM!! I dobrze że kupiłeś. Jaki iż nie kupujesz gier (lub rzadko) nie będziesz miał frustracji, że coś masz i wszystko co będzie w PLUSIE będziesz mógł spokojnie ograć jako coś "nowego" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z up. Kupno plusa bylo bardzo dobrym wyborem i nie zawiedziesz sie. W srode dostaniesz bulletstorma , pograj i zobaczysz ze za mala kwote dostajesz strsze ale swietne gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku tygodni przestały mi działać automatyczne aktualizacje w Plusie a bardzo ceniłem sobie tę funkcje. Zna ktoś rozwiązanie tego problemu? Bo robiłem już chyba wszystko i żadnego efektu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

język w PSS musisz mieć english- ustawisz to w Account managment <PL Zarządzanie kontem>.

Z polską wersją z jakiegoś powodu część funkcji nie działa jak powinna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam polisz i działa. Widać jest się z czego cieszyć ;) Co do samego plusa , to chociaż nie było jeszcze miesiąca bez "powtórki" , to wciaż jest bardzo cieszę. Po pierwsze każdą taką ambitną inicjatywę trzeba wspierać. Po drugie: naprawdę wystarczy jedna jedyna grą, w którą zagramy z danego miesiąca , w połączeniu z chmurą, automatycznymi aktualizacjami , synchronizowaniem trofeów i zniżkami w sklepie , by się opłacało .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to dokładnie są te aktualizacje ?

Najnowsze firmware konsoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to dokładnie są te aktualizacje ?

automatyczne aktualizacje systemowe

automatyczne aktualizacje gier

synchronizacja trophy

zrzucanie save`ów w chmurę

ściąganie gier które mamy na "liście do pobierania"

Ogólnie mega przydatna funkcja, zaraz zmienię język i zobaczę czy pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to dokładnie są te aktualizacje ?

Opcja automatycznych aktualizacji gier, gdzie 5 ostatnich granych tytułów może mieć ściągniętą łatkę nawet gdy konsola jest wyłączona. Jak? Ustawiamy sobie z menu Ustawień systemu->Aktualizacja automatyczna i wybieramy w których godzinach konsola się sama włączy i pobierze co trzeba. - PS3SITE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I mowicie ze takie super . Ja mam + z kolega , wiec moglbym wlaczyc na profilu , na ktorym sam nie gram , wiec z save'ow czy trophy bym i tak nie korzystal , a internet mam taki , ze soft czy latki sciagaja mi sie w oka mgnieniu doslownie , aczkolwiek obczaje w wolnej chwili .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up bo 2. nie było PL....

I mowicie ze takie super . Ja mam + z kolega , wiec moglbym wlaczyc na profilu , na ktorym sam nie gram , wiec z save'ow czy trophy bym i tak nie korzystal , a internet mam taki , ze soft czy latki sciagaja mi sie w oka mgnieniu doslownie , aczkolwiek obczaje w wolnej chwili .

było kupić samemu na głównym profilu to byś docenił przydatność tej usługi...

Ja tak zrobiłem i nie żałuję bo auto download jest przydatny bo nie muszę zasypiać w szumie konsoli a jednocześnie rano mam wszystko pobrane (konsola mi się włącza o 2 w nocy)...

Do tego chmura na savy więc mniejsza strata w razie awarii (odpukać oby chodziła lata jeszcze :P )

Żeby nie było net mam szybki (5MB dzień 10 MB w nocy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze byla...

Ja mam 16/24 , co daje realna predkosc na Ps3 2,3 mb/s , co z kolei daje 1 gb w niecale 8 minut , wiec nawet duze latki do GT nie sa uciazliwe , takze predkosc supet , tylko vectra lubi rozlaczac , a od czasu jak mi ostatnio zmienili modem to juz w ogole co chwile , zwlaszcza wieczorem . Z rana chodzi ladnie , w nocy rakieta , ale wieczorem tragedia , ani pograc , ani nic sciagnac , bo mi co chwile wywala , ze albo kabel odlaczony od konsoli , albo blad dns , albo mnie wylogowalo i tak dalej .

W kazdym badz razie ja sie napalilem na polskie Saints Row , a tu wlaczylem i widze ze nawet trophy mi nie dodalo , tez nie ma ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×