Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

a assasyn też?

Dobra żartowałem :)

Czyli tylko Deus Ex pozaprogramowy.

Mam nadzieję że moja rozpiska w końcu jest aktualna i kompletna, żeby wciąż nie było pytań o to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktos do ktorego te kody ktore umozliwiaja 30 dni + za darmo beda dzialac? bo np. wygenerowalem sobie 3, i jak mi sie skonczy da rade uzyc ponownie wpisujac inny? Czy 1 kod przypada na 1 uzytkownika/konsole? Troche tych gier jest i ciezko sie wyrobic zeby je wszystkie przejsc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miało być 1kod = 1 użytkownik = 1 konsola = jednorazowo...więc nie wiem czy tak można wygenerować sobie dwanaście kodów i mieć ps+ cały rok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba że 12 kont, i do każdego inna karta ;-)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miało być 1kod = 1 użytkownik = 1 konsola = jednorazowo...więc nie wiem czy tak można wygenerować sobie dwanaście kodów i mieć ps+ cały rok...

Jakieś źródło? Czy kolejny raz to sam wymyśliłeś?

Znowu niczym niepoparte spekulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajoma miała problem z kodem na samym początku...niby wsio zrobiła dobrze i jej pokazało że się udało ale gier z plusa dalej nie mogła pobierać za darmo...no to poczekała dwa dni bo myślała że coś mogło pójść nie tak ze strony sony...jako ze po dwóch dniach dalej nic nie mogła zrobić mimo że plusika miała to wzięła sobie drugi kod który już nie działał ponieważ wyskakiwał komunikat w stylu "ta usługa jest już aktywna"...jako że kobieta o słabych nerwach z niej xD napisała do sony maila i w skrócie dostała odpowiedź że na jednego użytkownika przypada jeden kod który działa jednorazowo przez 30dni i że wg. sony wszystko poszło okej skoro ona ma plusika dodanego do konta...no i że nic nie moga zrobić...jeżeli nic nie zmienili w tej kwestii to dalej działa ta zasada...poza tym nieźle by sobie w stopę strzelili jakby można było używać wielu kodów dla jednego konta i nie miałyby one daty ważności...tak to ludzie brali by od razu po xxx kodów i mieli plusa za darmo do końca użytkowania za free...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym się mogę zgodzić, ale dodałeś od siebie "jedna konsola".

Założenie kolejnego konta na tzw "kolejną osobę" nie powinno stanowić problemu.

Na 100% pewności trzeba będzie poczekać jeszcze te dwadzieścia dni kiedy pierwsze 30 dniowe abonamenty się skończą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kody nie mają jakiegoś czasu ważności?

Sony nie jest takie głupie,żeby się nie zabezpieczyć, przed tego typu mnożeniem kodów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit znalazłem

facebook Playstation Polska

PlayStation Polska Aleksander Lech, kod ważny jest do grudnia 2013 roku :)

9 listopada o 12:32

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 13 dni kończy mi się 30 dni plusa to się okaże czy będzie można wbić drugi kod na innym koncie w tej samej konsoli przypisując tą samą kartę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi w przyszłym tygodniu kończy się ps+ aktywowany za pomocą kodu z holenderskiej strony, zobaczę czy uda mi się wtedy aktywować ps+ przy użyciu kodu z polskiej promocji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 13 dni kończy mi się 30 dni plusa to się okaże czy będzie można wbić drugi kod na innym koncie w tej samej konsoli przypisując tą samą kartę.

będzie można, dlaczego miałoby być inaczej? prawdopodobnie będziesz musiał przeinstalować gry, no i stracisz dostęp do tych które zostały ostatnio zastąpione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę osób wyraziło chęć kupna Vity. Dziś w radiu słyszałem reklamę, że w Saturnie jest teraz zestaw: Vita WiFi + Fifa 13 + karta pamięci 4GB za 799zł. Sam bym łyknął, ale marne szanse by do tego przekonać żonę, a PS+ na początek zapowiada się świetnie. Ciekawe czy nie ucierpi na tym konsola stacjonarna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena świetna, jak zrobią podobną ofertę w MM to kupię wcześniej PSV :biggrin:

edit: potwierdzam ofertę: http://www.saturn.pl/konsola-sony-psvita-wi-fi-voucher-fifa-13-karta-pamieci-4-gb,id-674955

karta + gra + konsola za 799zł to jest okazja, szkoda, że do saturna mam 100km i jakoś nie chce mi się po vite tam jechać...

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogłby ktoś podzielić się linkiem gdzie mozna wygenerować ten darmowy 30 dniowy kod na Plusa bo jestem troche nie w temacie. Z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogłby ktoś podzielić się linkiem gdzie mozna wygenerować ten darmowy 30 dniowy kod na Plusa bo jestem troche nie w temacie. Z góry dziękuje.

profil playstation polska na FB :)

Podłączając się do tematu, to ile średnio czekaliście na przysłanie kodu? Ja już czekam dobre kilka dni, a kodu jak nie było, tak nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena świetna, jak zrobią podobną ofertę w MM to kupię wcześniej PSV :biggrin:

edit: potwierdzam ofertę: http://www.saturn.pl...-4-gb,id-674955

karta + gra + konsola za 799zł to jest okazja, szkoda, że do saturna mam 100km i jakoś nie chce mi się po vite tam jechać...

możesz zamówić do domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączając się do tematu, to ile średnio czekaliście na przysłanie kodu? Ja już czekam dobre kilka dni, a kodu jak nie było, tak nie ma...

Pewnie już nie wyślą, ja czekam od początku tej całej akcji na facebooku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na facebooku piszą żeby się kontaktować z nimi bezpośrednio w sprawie nieotrzymanych kodów

Wszystkie osoby, które nie otrzymały po zgłoszeniu swojego kodu na PS Plus i nie kontaktowały się z nami w tej sprawie, prosimy gorąco o prywatną wiadomość :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli kody beda dzialac na innym koncie, bedzie trzeba sciagac gre od poczatku? Szkoda ze trofiki nie powpadaja na glowne konto no ale coz, wazne ze mozna popykac za free :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie, przecież grę pobierzeż na 2 koncie a odpalać możesz na wszystkich na swojej konsoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tak ze gry z plusa mozna tylko odpalic na koncie gdzie jest :psnplus: ? to ja tego nie ogarniam, skoro na nowym koncie odpale tego plusa i przeloguje sie na stare gdzie go nie mam to mi gry chyba nie beda chodzic? Czy jest inaczej? jak tak to luz, wygeneruje sie 5 kodow na zapas (skoro maja taka dluga waznosc) i bedzie mozna spokojnie przechodzic gry nie spieszac sie ze nam zaraz sie skonczy subskrybcja.

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisze wam podpowiedź odnośnie sciągania cubix hd.

Jeżeli macie taki sam problem jak miałem ja, czyli możecie pobrać tylko cubixx trial unlock, a nie macie nigdzie samego trial to,

załóżcie drugie konto na którym nie bd ps plus i tam sciągnijcie trial ,a następnie na swoim koncie pobierzcie unlock.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ale czy musi być eu ?? Czy amerykańskie ??

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×