Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

będzie można, dlaczego miałoby być inaczej? prawdopodobnie będziesz musiał przeinstalować gry, no i stracisz dostęp do tych które zostały ostatnio zastąpione.

A to niby dlaczego?? Większych bzdur dawno nie czytałem

Edytowane przez rad840

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, dobrze napisał.

Miałem plusa na koncie i mi się skończył, poznikały też z download list wszystkie darmowe gry które ściągnąłem, i teraz zastanawiam się czy jak odnowie plusa to te gry wrócą na listę.

Edytowane przez drk2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gry z plusa aby działały musi być plus aktywny (wykupiony) na koncie z tymi grami. Jeśli np masz konto x z pobranymi grami z ps+, aktywując ps+ na kolejnym koncie konsoli nie zagrasz w gry darmowe z konta x na żadnym z profili w ps3 :)

możesz zamówić do domu.

no mogę ale jakoś wolę kupić osobiście by od razu sprawdzić czy np ekran nie ma plamek czy silnego efektu muraa (czy jakoś tak, na konkurencyjnym forum jest cały topic o tym problemie, że ciężko dorwać vitę z wolnym od wad ekranem). Do tego z ps+ skopńczyłem od lipca 1 grę :biggrin:, rezta jest pozaczynana i powoli je przechodzę więc vita by się kurzyła :P

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gry z plusa aby działały musi być plus aktywny (wykupiony) na koncie z tymi grami. Jeśli np masz konto x z pobranymi grami z ps+, aktywując ps+ na kolejnym koncie konsoli nie zagrasz w gry darmowe z konta x na żadnym z profili w ps3 :)

nie we wszystkie, część z nich będzie aktywna na nowym koncie,.. zakładając że konto aktywujesz w dniu aktualizacji ps+ to przez 30 dni będziesz miał dostęp do 10 gier oraz tych które pojawią się w trakcie 30 dni trwania plusa, po 30 dniach, jak aktywujesz plus na nowym koncie, będziesz miał dostęp tylko do gier dostępnych w danym momencie (3-5 gier nie będziesz mógł uruchomić, jeżeli nie przedłużysz konta na którym zostały zakupione w PSS) ... czyli skibaPL nie spiesząc się będziesz mógł przejść tylko 3 gry tzw. "roczne" (Inf2, LBP2, MS:A), na pozostałe gry będziesz miał od kilku dni do max 45 (dotyczy to kolejnych 30dniowcyh plusów, jeżeli będziesz przedłużał plusa na kolejnym koncie zaraz po tym jak skończy się na poprzednim)

Edytowane przez nathrent
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gry z plusa aby działały musi być plus aktywny (wykupiony) na koncie z tymi grami. Jeśli np masz konto x z pobranymi grami z ps+, aktywując ps+ na kolejnym koncie konsoli nie zagrasz w gry darmowe z konta x na żadnym z profili w ps3 :)

To ja wiem bo to oczywiste. Ale załóżmy tak- miałem plusa na swoim głównym koncie, pobrałem Just Cause 2, plus się skończył, po apgrejdzie pss JC2 znikł z listy pobierania, wywaliłem JC2 z dysku. I teraz pytanie - jak wykupie znowu plusa na tym samym koncie czy JC2 wróci na download list?

Edytowane przez drk2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ponownie wykupisz PS+ na tym samym koncie możesz pobrać wszystkie gry które miałeś "zakupione za 0" w ramach PS+

Edit:

Potwierdzenie info z US blog na facebook Playstation Polska

I jeszcze jeden bonus - gdy dodany do listy pobierania (również na PS3) tytuł zniknie z PS Plus, będzie można go pobrać w późniejszym terminie :)

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żal mi niektórych z was ...

Sony wprowadza fajną usługe która jest śmiesznie tania , patrząc na to co oferuje a wy kombinujecie po kilka kodów aby sie tylko nachapać za darmo , a później będzie płacz że MOH czy nowy NFS w sklepiku za 280zł i że inni mają lepiej a my jesteśmy przecież tacy fajni i mamy zawsze drożej.

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie pomyślałeś czasem, że ktoś może być w takiej sytuacji, że nie stać go nawet na wydanie tych 59 zeta? Ja jestem obecnie w takiej sytuacji i co, mam mieć opory przed skorzystaniem z możliwości jaką daje mi sony? Bo co, mało zarobią i będą musieli odbić sobie w cenach gier? Weź wyjdz. Dali takie promo i gdyby chcieli mogliby uniemożliwić wielokrotne wykorzystanie kodów z tej promocji na jednej konsoli, skoro tego nie robią widocznie im to rybka.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dali takie promo i gdyby chcieli mogliby uniemożliwić wielokrotne wykorzystanie kodów z tej promocji na jednej konsoli, skoro tego nie robią widocznie im to rybka.

Nie... po prostu nie wzieli pod uwage polakow :P ...ktorzy jak tylko moga to kombinuja, jak za cos nie zaplacic, albo sprzedac z zyskiem, cos co jest dostepne za darmo :P (ostatnia akcja z ps+ 30-dniowym po 10 zl na allegro :( ) Dlatego tez, duzo ciekawych, promocyjnych (czesto darmowych) ofert zachodnich koncernow nie jest dostepna w tym kraju :(

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ilu systemach mogę korzystać z mojego członkostwa w PlayStation Plus?

Członkostwo jest ważne w każdym aktywowanym systemie, w tym systemach PlayStation 3 i PSP. Z pobranych materiałów można korzystać zarówno w systemie PS3, jak i PSP, pod warunkiem, że są one zgodne z każdym z tych systemów

Czy w związku z powyższym jeżeli na jednej konsoli mam trzy profile Mój i profile rodzeństwa: X i Y, to po aktywacji PS+ na moim profilu użytkownicy profili X i Y również będą mieli dostęp do ściągniętych w ramach abonamentu gier?

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak będą mieli dostęp do gier, które będą na dysku, ale przy ich nicku nie będzie znaczka plusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie jak to będzie z VITĄ

sam osobiście nie mam zamiaru sobie tego kupować (wystarczy mi PS3)

ale jak będe chciał w przyszłym roku sprawić komuś prezent w postaci VITY to zapewne wgram mu gierki z plusa bo skoro są to co się mają marnować .

To musi być te samo konto na vicie do ściągnięcia tych gierek co na PS3 ?? Chodzi mi o logowanie do SEN-a

Rozumiem że na tym koncie przy podłączeniu do neta i ściągnięcia gierek pojawi się okres używalności na vicie i jak sobie plusa przedłużę to będe musiał na vicie znowu zrobić logowanie żeby te gierki na vicie z plusa chodziły ??

generalnie nie będe chciał żeby osoba obdarowana miała dostęp do mojego konta z poziomu vity i wszelkie dorzucane gry będę chciał robić mu osobiście

Tak btw te gry na vite będzie się ściągać po podłączeniu do konsoli PS3 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie... po prostu nie wzieli pod uwage polakow :P ...ktorzy jak tylko moga to kombinuja

Daruj sobie, nie jesteśmy aż tak wyjątkowi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jak będe chciał w przyszłym roku sprawić komuś prezent w postaci VITY to zapewne wgram mu gierki z plusa bo skoro są to co się mają marnować .

To musi być te samo konto na vicie do ściągnięcia tych gierek co na PS3 ?? Chodzi mi o logowanie do SEN-a

Rozumiem że na tym koncie przy podłączeniu do neta i ściągnięcia gierek pojawi się okres używalności na vicie i jak sobie plusa przedłużę to będe musiał na vicie znowu zrobić logowanie żeby te gierki na vicie z plusa chodziły ??

generalnie nie będe chciał żeby osoba obdarowana miała dostęp do mojego konta z poziomu vity i wszelkie dorzucane gry będę chciał robić mu osobiście

Tak btw te gry na vite będzie się ściągać po podłączeniu do konsoli PS3 ??

Na Vicie ogolnie jest jedno konto... tzn teraz niby to zmienili, ale wiaze sie to ze zmiana karty pamieci na inna, poniewaz teraz karta jest przypisana do konkretnego uzytkownika.

Czyli, zalozmy, ze kupisz teraz ps+ z mysla o Vicie. W przyszlosci, zeby grac w te gry (zaznaczone obecnie do pobrania) bedziesz musial miec to samo konto na Vicie, z ktorego teraz na ps3 bedziesz zaznaczal do pobrania. A ze gry w Vicie pobierasz na karte pamieci, ktora jest powiazana z konkretnym uzytkownikiem to... niestety Twoj plan sie nie powiedzie, chyba ze sony cos zmieni w kwestii kont na Vicie.

I male pocieszenie na koniec, gry na vite bedziesz mogl pobrac bezposrednio z Vity, z download list ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie... po prostu nie wzieli pod uwage polakow :P ...ktorzy jak tylko moga to kombinuja, jak za cos nie zaplacic, albo sprzedac z zyskiem, cos co jest dostepne za darmo :P (ostatnia akcja z ps+ 30-dniowym po 10 zl na allegro :( ) Dlatego tez, duzo ciekawych, promocyjnych (czesto darmowych) ofert zachodnich koncernow nie jest dostepna w tym kraju :(

No dobra, to weź pod uwagę jeszcze zarobki Polaków. Gdyby u nas gry były po 30-40 złotych to może nie byłoby tego kombinowania. Najłatwiej to jest zrzucić winę na rodaków.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to weź pod uwagę jeszcze zarobki Polaków.

Znajac mentalnosc tego narodu ceny w okolicach 30-40 zl nic by nie zmienily. Wezmy na przyklad muzyke na cd, specjalne polskie wydania "zagraniczny wykonawca polska cena" gdzie cena za plyte oscyluje w okolicach 35 zl... i tak ludzie twierdza, ze plyty sa zbyt drogie :)

Wracajac do gier... Jeszcze rok temu jak nie mialem ps+ kupowalem duzo gier, ale srednia cena za zafoliowane pudelko wynosila 60 - 70 zl (kilka miesiecy po premierze gry). Gry na konsole sa drogie w dniu premiery, pozniej dosc szybko tanieja, oczywiscie sa wyjatki od tej reguly. Teraz gdy mam PS+ gier w ogole nie kupuje. Za niecale 200 zl rocznie gier jest tyle, ze wszystkich ich nie ogram... ale oczywiscie znajda sie tacy co powiedza, ze ps+ to droga inwestycja ;] Tym osobom proponuje policzyc (ale tak sumiennie) ile miesiecznie wydaja na uzywki, nawet ostatnio swojemu kumplowi to tlumaczylem, ale skonczylo sie na tym, ze ps+ do szczescia nie jest mu potrzebny, natomiast piwo tak ;]

Zeby nie bylo tak smutno... :)

Zastanawiam sie czy w ramach ps+ na Vicie dostaniemy godzinne triale, wzorem tych z ps3? Bo jesli by tak bylo, to... cytujac za polygamia.pl (sprawa dotyczy Call of Duty: Black Ops Declassified):

"...czemu Dan Ryckert z Game informera miałby zmyślać? W swojej recenzji ocenił on Declassified na 3/10, pisząc między innymi:

'Te dziesięć misji zajmuje po 3-4 minuty każda. Przeszedłem tryb dla jednego gracza w 42 minuty. Time Trial dodaje garstkę torów przeszkód (które przechodzę w mniej, niż minutę), a ostatni tryb to pozbawiony ambicji klon hordy.'

42 minuty..."

...to moglibysmy zaliczyc calego singla Call of Duty: Black Ops Declassified w ramach godzinnego triala ;]

zrodlo:

http://polygamia.pl/..._kwadranse.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche mnie smieszy gadanie ze ktos nie ma 20zl na miesiac na ps plus,bo tyle wychodzi,to tyle co dwie paczki marborlo lub drink na imprezie wiec narzekanie ze drogo jest smieszne.Poza tym wiekszosc tych darmowych plusowcow jeszcze nie dawno zarzekala sie ze im to nie potrzebne ale jak okazalo sie ze mozna za darmo to malo co sraczki nie dostali i masowo zaczeli sciagac kody i wypisywac tu z przejeciem o swoich problemach zasmiecajac temat.ja wole te 20 zl miesiecznie zaplacic i miec spokoj i nie zawracac sobie glowy rejestracja karty i innymi duperelami.Ktos chce kombimowac ok mnie to nie wadzi bo to nie moja sprawa ale jak ktos zawala temat ktory regularnie czytam swoimi narzekaniami i 1000 pytan czy taka sraka karta czy i kiedy dostanie kod itp to mne to zaczyna draznic.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mnie szczerze mówiąc też już trochę...

Jak są jeszcze jakieś pytania co do tych darmowych kodów, że się nie dostało, nie działają lub nie wiadomo jaka karta kredytowa ma być, to molestujcie łaskawie Playstation Polska na facebooku

Oficjalnie kończymy ten wątek w tym temacie.

Paweł VIP nie przesadzaj z tymi 20 złotymi

Jak ktoś kupił na dwóch na rok w ostatniej promocji -25% to wyszło 6,09 miesięcznie...

Posty że kogoś nie stać są już nawet nie śmieszne tylko żenujące

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zacznijmy nowy temat, co dostaniemy 21 listopada na ps3? wtedy z oferty powinny wypaść gry

Double Dragon Neon (T&U 1,8GB)

Scott Pilgrim vs. The World (T&U 0,18GB)

Edytowane przez nathrent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno w grudniu Bioshock w plusie info z twitera rossa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko nie Bioshock... dopiero kupiłem

Po pierwsze Ross nie jest już od plusa tylko pracuje w jakimś dziale 2k czy T2 dlatego ten bioshock u niego na twitterze...

Weźcie mnie nie straszcie

to zacznijmy nowy temat, co dostaniemy 21 listopada na ps3? wtedy z oferty powinny wypaść gry

Double Dragon Neon (T&U 1,8GB)

Scott Pilgrim vs. The World (T&U 0,18GB)

A one wypadają 21 listopada? Wszystkie trzy gry listopada dostaliśmy już chyba na początku miesiąca, nie słyszałem nic o nowych grach 21 na PS3

Edit: Scott jest od 12.IX a DDN od 19.IX Czyli wypadają w grudniu

Dyskusję co na PS3 dostaniemy na PS3 21 listopada można zakończyć...

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszę w imieniu brata.

Mam wykupione PS+. Gdy chcę pobrać crysis 2 za darmo, po około 15 sekundach pojawia się komunikat wystąpił błąd. Co mam zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"wystąpił błąd"

a może tak coś więcej napiszecie; jaki błąd np... ?

tak czy tak, piszcie w aplikacji pomoc techniczna na FB w profilu playstation polska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak się ma opryszczkę na penisie to się nie dziwię że ludzie piszą na jakimś forum, bo się wstydzą iść do lekarza

ale jak wyskakuje błąd w konsoli to od tego utrzymywany jest w playstation polska cały dział techniczny(z naszych pieniedzy), aby tam szukać pomocy

Serio oni nie gryzą, na forum nikt wam wam pomoże

http://pl.playstatio...ta-PlayStation/

https://www.facebook.com/dialog/oauth?client_id=256670811096368&redirect_uri=https%3A%2F%2Ftomasz-strak.home.pl%2Fpraca%2Fsupport_new%2F&state=c09675a2623ff3953f1517fe1575c765

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×