Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

Napewno pojawi się jeszcze coś ciekawego na listopad i grudzień, pisali nawet o tym na blogu podczas ogłoszenia zawartości na te dwa miesiące. Tak samo było z DLC do Fallouta 3, też nie były zapowiedziane od razu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem roczną subskrcje PS+ w momencie gdy usługa się pojawiła, liczyłem na fajne gry i dobre promocje. Momentami jest dobrze, mnie osobiście na przykład cieszą dodatki do Fallouta 3, chociaż dla większości to żadna różnica, w każdym bądź razie, listopad i grudzień to jakaś totalna bieda w tej kwestii. Wydaje mi się, że wciskane są nam gry drugiej kategorii, które mało kto zakupił, ponieważ nie prezentują zbyt wysokiego poziomu. No nic, liczę że w nowym roku dostanę coś porządnego.

nom....nie jest az tak źle jeżeli chodzi o listopad i grudzień.... Syphon Filter i przygody Abe'a w grudniu całkiem spoko ;) dla mnie akurat to jedne z najlepszych moich gier na psx'a więc zassałem z bananem na ustach ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tym bardziej sie ciesze -nie mialem okazji pograc w abe 1 i 2 i syphona wiec wreszcie nadrobie. Ale gierki na ps3 z plusa (ost 3 miesiace) sa kpina:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja będę się upierał, że Critter Crunch nie jest kpiną :P dajcie tej grze szanse, wciąga jak bagno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie ze wciaga, ale z drugiej strony zgadzam sie z moim ojcem, ktory powiedzial ze jak debil wyglladam przy takiej grze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Critter Crunch jest rewelacyjne. Nie spodziewałem się, że to będzie taka dobra i miodna gra. Faktycznie nie sposób się oderwać. To najlepsza gra logiczna w jaką grałem. Teraz czekam na Cuboid.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 owszem gra jest fajna i relax'ujaca a cuboid to chyba za miesiac co ? mam na mysli plus'a ... 

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Critter Crunch jest rewelacyjne. Nie spodziewałem się, że to będzie taka dobra i miodna gra. Faktycznie nie sposób się oderwać. To najlepsza gra logiczna w jaką grałem. Teraz czekam na Cuboid.

obrze gada, trza mu polać ;] faktycznie dla oderwania sie od innych tytułów to CC pierwsza klasa..;] no i z zona mogę pograć nawet (coop lub versus ) i podobnie jak magic orbz spodobała się jej te gra ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, w końcu ktoś podziela moją opinie o Critter Crunch :) pograjcie też w multi tam dopiero trzeba kombinować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

w sekcji dla plusiaków na samym końcu pozycja 19 pojawił sie Little Big Planet - kto nie ma niech zaciąga :D wersja PL oczywiście ...

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba żartujesz... W mordę no, w środę odebrałem od kuriera;/

Hmm, chyba jednak coś nie tak - ja u siebie nie mam LBP w ofercie. Ciekawe skąd się wzięło u Ciebie?

Edytowane przez Myski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

w sekcji dla plusiaków na samym końcu pozycja 19 pojawił sie Little Big Planet - kto nie ma niech zaciąga :D wersja PL oczywiście ...

Gdzie Ty widzisz to LBP ? ani ja ani żaden z moich znajomych nie ma tej pozycji w PS Plus... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak też myślałem :) ja niestety wziąłem 3 miesięczną subskrypcje, dlatego też pozycja 19 u mnie nie widnieje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś kręcą z tym lbp xd na początku było, potem zniknęło, teraz znów jest ;p kto miał ściągnąć, raczej już to zrobił.

A Critter Crunch miodne :D Grałem w demko zanim dodali je do plusa i wydało mi się słabym tytułem, ale teraz grałem od 2h i wciągnęło. Single jest ciekawy, ale w multi dopiero się zaczyna, a do tego można grać na "split screenie", więc kolejna gra do kolekcji "do grania z dziewczyną" xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie czy wszystkiego co ściągnę z ps+ będę mógł używać jak skończy mi się subskrypcja?

Zastanawiam się nad kupnem ps+ na rok ale jak to jest możliwość używania rzeczy z Ps+ przez rok to chyba podziękuję.

2 gie:

Czy ps store jest w języku polskim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pss jest po angielsku

jak skonczy ci sie subskrypcja to nie bedziesz mogl uzywac "darmowych" rzeczy. wszystkie ktore kupisz ze znizka ps+ beda dzialaly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pss jest po angielsku

jak skonczy ci sie subskrypcja to nie bedziesz mogl uzywac "darmowych" rzeczy. wszystkie ktore kupisz ze znizka ps+ beda dzialaly

aha:P dzieki za odp.

no to chyba podziękuję za ps + :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ma ochotę pograć w multi w Critter Crunch zapraszam do znajomych na PSN. Mój PSNID to Maniako1983. Miło będzie pograć z Polakami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie PS+ czy gry ściągnięte w ramach tej usługi będą działały, gdy nie będę zalogowany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra, już zaczynam żałować tych 2 stów. Mam nadzieje że się coś w przyszłości polepszy z ofertą bo obecnie to straszna kicha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 5 stycznia 2011 do 2 lutego 2011

Specjalna oferta rejestracji

Zarejestruj roczne członkostwo w PlayStation Plus, by bezpłatnie uzyskać trzy dodatkowe miesiące!

Gry

Astro Tripper (PSN)

Pipe Madness (minis) — dwa tygodnie wcześniej dla członków PlayStation Plus

KAHOOTS (minis)

Colony Wars (PS one Classic)

Testowanie pełnej wersji

Borderlands

Oferty specjalne

PlayTV Live Chat — rabat 25% do 6 lipca 2011

Stardrone — rabat 20% przy zakupie w dniu premiery

Breath of Fire (PSP) — rabat 40%

Darkstalkers Chronicle: The Chaos Tower (PSP) — rabat 40%

Mega Man Maverick Hunter X (PSP) — rabat 40%

Monster Hunter Freedom Unite (PSP) — rabat 20%

Fate/Unlimited Codes (PSP) — rabat 60%

Power Stone Collection (PSP) — rabat 40%

Capcom Classics Collection Reloaded (PSP) — rabat 40%

Capcom Classics Collection Remixed (PSP) — rabat 50%

Capcom Puzzle World (PSP) — rabat 40%

Street Fighter Alpha 3 MAX (PSP) — rabat 20%

Costume Quest i pakiet materiałów do pobrania — rabat 20%

Motywy dynamiczne i awatary premium

Motyw Fire

Motyw Chinese Year of the Rabbit

Nie jest to pełna lista materiałów, które dostępne będą w grudniu, pamiętaj więc, by zaglądać do Bloga PlayStation pod adresem blog.eu.playstation.com, gdzie pojawiać się będą informacje o kolejnych aktualizacjach.

Niniejsza lista materiałów ma wyłącznie charakter informacyjny i może ulec zmianie

Edytowane przez redlumek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×