Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

Hej mam pytanie odnośnie sciągania na dwie konsole. Czy jeśli kupie załóżmy ze szwagrem konto na spółe, ale nie zgodzi sie ze mną po paru miesiącach położyć klepki u kumpla, to czy moge zmienić hasło i "skasować" jego konsole z mojego plusa i podzielić się z drugim szwagrem ? (plus nadal bedzie tylko na 2 konsolach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kupic na spole , to rozumiem , ze skladacie sie po polowie i obydwaj macie takie samo prawo do gier ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, w ten sposób możesz dzielić się z tym szwagrem, którego bardziej lubisz w danym momencie(z tym, że Oni też mogą Cię usunąć z konta i zmienić hasło, to jest obusieczny miecz ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy miał ktos problem z wygasnięciem wazności Batmana z PS+ ? Mam taki problem ze przy próbie odpalenia tylko i wyłącznie Batmana (inne gry z plusa dzialają) wyskakuje mi komunikat że gra juz wygasła i musze rpzejść do sklepu psn żeby wykupic gre. Konto z ps+ to oddzielne konto (nie moje głowne) które mam kupione na spółe z kolegą jednak nawet odpalenie Batmana na koncie z PS+ nic nie daje :( Spotkał sie ktoś z takim problemem ? Dodam że Batmana ściągnołem z głownego konta na którym na próbę wykorzystałem darmowy ps plus 30 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli skonczyl ci sie ten darmowy i z tamtego konta nie bedzie ci chodzic batman , musisz pobrac z tego drugiego z aktywna subskrypcja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli skonczyl ci sie ten darmowy i z tamtego konta nie bedzie ci chodzic batman , musisz pobrac z tego drugiego z aktywna subskrypcja

No tak ale na tak ale na tamtym koncie na którym mam ps+ nie pobierałem batmana kolega tez nie a batmana już nie ma :( Najgorsze jest to że jak pobierałem batmana na tym darmowym 30 dniowym plusie to konto które mam z kolegą równiez było aktywne....Wiem że głupota mieć dwa konta ps+ ale miałem sporo kodów na 30 dni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przerabales sprawe :) , w szukajce patrzyles czy batman juz ma cene z powrotem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak się kończy kombinowanie.

I BARDZO DOBRZE!

Jak się kręci to chociaż trzeba być rozeznanym w temacie.

Amen.

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram. Jak można tak kombinować. Tak to chyba tylko Polak potrafi.

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzilem za ciebie , rzeczywiscie wisi juz za 119 :D . Swoja droga to totalnie bez sensu ten manewr zrobiles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynym wyjsciem jest wykupienie ponowne plusa na Twoim glownym koncie, chyba ze da sie znowu skorzystac z tego kodu 30 dniowego skoro masz ich kilka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale wykupi na swoim koncie dla jednego batmana , a straci kilkadziesiat gier na drugim koncie jak mu sie skonczy subskrypcja . Posiadac dwie jednoczesnie tez bez sensu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak się kończy jak się kombinuje bo parę złotych żal....

co jak co ale PS+ to tylko samemu kupować - za dobra usługa by tu kombinować...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, w ten sposób możesz dzielić się z tym szwagrem, którego bardziej lubisz w danym momencie(z tym, że Oni też mogą Cię usunąć z konta i zmienić hasło, to jest obusieczny miecz ;) )

A w jaki sposób mogę "deaktywować" konto na jednej konsoli, a aktywować na drugiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w jaki sposób mogę "deaktywować" konto na jednej konsoli, a aktywować na drugiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale tu musi miec dostep do konsoli szwagra , natomiast mozna na stronie internetowej deaktywowac wszystkie konsole bez posiadania ich przy sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale tu musi miec dostep do konsoli szwagra , natomiast mozna na stronie internetowej deaktywowac wszystkie konsole bez posiadania ich przy sobie

Jeżeli myślisz o tej stronie co ja to też się nie da. Wciskając deaktywacja wyskoczy Ci instrukcja jak to zrobić z poziomu konsoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie , ty myslisz o stronie playstation , a ja o tej sony dotyczacej sieci sen i ja juz deaktywowalem swoja zepsuta konsole

Z reszta jest od tego temat , takze koniec off topu i nie cytujcie mi postu pod postem , bo nie ma takiej potrzeby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak :

I tak się kończy kombinowanie.

I BARDZO DOBRZE!

Jak się kręci to chociaż trzeba być rozeznanym w temacie.

Amen.

BARDZO DOBRZE że ty jesteś mega za*****e obeznany w temacie i twoja odpowiedź nie wniosła nic więcej poza spamem bo nie udzieliłeś odpowiedzi na temat a jeżeli jej nie znasz to po co twój tekst marnujący moje sekundy życia na jego przeczytanie ?

Popieram. Jak można tak kombinować. Tak to chyba tylko Polak potrafi.

Kolejny wypowiadający się w temacie, Polak, Polak a raczej leń bo mogłem się przelogować na konto z PS+ na którym mam wykupione na pół roku a ściągnąłem z darmowego PS+

tak się kończy jak się kombinuje bo parę złotych żal....

co jak co ale PS+ to tylko samemu kupować - za dobra usługa by tu kombinować...

Żal to czytać twoje wypowiedzi które nie odpowiadają na zadane pytanie, swoja drogą PS+ za pierwszym razem też odrazu na rok wykupiłeś ? Wszystko inne też od razu kupujesz jeżeli masz możliwość za mniejszą kwotę wypróbować ? Ja p****e co za dziecinada na tym forum szkoda że inne fora mam poblokwoane w pracy bo pytanie zadał bym na bardziej profesionalnym forum o podobnej tematyce. Wracając do Batmana w dupie to mam zagram na Xie w GOTY zapożyczonym.

Dziękuje wszystkim tym którzy potrafili normlanie odpowiedzieć na pytanie nie wylewając swoich mądrości z dupy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobieram MK. Co polecacie z obecnych gier pobrać jako drugie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gówno

Nie ma to jak wysoki poziom merytoryczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gówno

Recydywista powraca

kolejne zawieszenie tym razem 2x dłuższe

kolejny będzie permban

edit: przez przypadek dałem 4 razy dłuższe. sorry :)

Edytowane przez pablos_83
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobieram MK. Co polecacie z obecnych gier pobrać jako drugie?

Jednymi wartymi uwagi grami są Limbo - gra na duży :psnplus:, następnie Bioshock 2, który jest w miarę zjadliwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×