Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

Max Payne 3

Was €39.99/£31.99/$59.95; now €19.99/£15.99/$29.95

Additional 10% discount for Plus members

GTA 4: The Complete Edition (Not available in Kuwait/Qatar/Saudi Arabia/UAE)

Was €34.99/£29.99/$47.95; now €19.99/£15.99/$29.95

Additional 10% discount for Plus members

Red Dead Redemption (Not available in Kuwait/Saudi Arabia/UAE)

Was €29.99/£23.99/$49.95; now €14.99/£11.99/€21.95

Additional 10% discount for Plus members

Red Dead Redemption – Undead Nightmare Collection (Not available in Kuwait/Saudi Arabia/UAE)

Was €19.99/£15.99/$24.95; now €9.99/£7.99/$15.95

Additional 10% discount for Plus members

PlayStation All-Stars Battle Royale – (25th Jan – 28th Jan)

Was €49.99/ £39.99 / $73.95 Now €24.99 / £19.99 / $36.95

Additional 10% off for Plus subscribers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto zastanowić się nad All-Stars Battle Royale. Chociaż po przeliczeniu kursu euro i funta wychodzi jakieś ponad 100zł. Także raczej poczekam aż cena spadnie.

Tymczasem rosną szanse na Demons Souls w plusie.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posted on 23 January, 2013 at 11:03 am by KlotX

Hi Chris, any news on the February content for PS+ ?

Posted on 23 January, 2013 at 11:19 am by Chris Howe

We will be updating you all next week on the Feb Plus content

Rozpiska na luty w przyszłym tygodniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

all stars ma zniżkę 50% ewidentnie , a cena na sklepie to bodajże 180 zł plus rabat dla plusowiczów , to powinno być 80 zł , a że wersja na vite też chyba jest , to szczerze polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chmura działa tylko na koncie na którym jest plus, więc jeśli nie masz wykupionej usługi na swoim koncie to chmura nie działa. Rozumiem, że kolega udostępnił Ci swoje konto do pobrania gier i tylko to możesz zrobić. Grać możesz ze swojego konta, ale dostępu do chmury nie masz.

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2

Ja zrozumialem , ze obydwaj maja wykupiony abonament , tylko kolega ma dluzej , wiec ma pare gier wiecej

I bardzo dobrze Łukasz zrozumiałeś. Oby dwaj mamy abonament. a więc ponawiam pytanie:

No Łukasz, będę grał na swoim koncie, ale jak dodałem jego i mam obecnie dwa na konsoli, to automatyczna aktualizacja ( w chmure ) się wyłączyła. Jak ją włączę i będę tylko na swoim koncie grał, to jest możliwość, że coś z save'ami kolegi zrobie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie ładujesz save'ów ze wszystkich kont w chmurę tylko ze swojego konta to raz, a dwa że każde konto ma swoje miejsce w chmurze. Jeden + dwa = trzy czyli nie panikuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze Łukasz zrozumiałeś. Oby dwaj mamy abonament. a więc ponawiam pytanie:

No Łukasz, będę grał na swoim koncie, ale jak dodałem jego i mam obecnie dwa na konsoli, to automatyczna aktualizacja ( w chmure ) się wyłączyła. Jak ją włączę i będę tylko na swoim koncie grał, to jest możliwość, że coś z save'ami kolegi zrobie ?

nic mu nie zrobisz z savami bo chmura jest standardowo off po zalogowaniu się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Max Payne 3 (79 zł)
    Dodatkowe 10% zniżki dla posiadaczy PS+
  • GTA 4: The Complete Edition (79 zł)
    Dodatkowe 10% zniżki dla posiadaczy PS+
  • Red Dead Redemption (54 zł)
    Dodatkowe 10% zniżki dla posiadaczy PS+
  • Red Dead Redemption – Undead Nightmare Collection (36 zł)
    Dodatkowe 10% zniżki dla posiadaczy PS+
  • PlayStation All-Stars Battle Royale (109 zł)
    Dodatkowe 10% zniżki dla posiadaczy PS+

PS Plus

Pinball Arcade (PS Vita) – darmowe

Deus Ex – 15% zniżki

Deus Ex: Human Revolution – 15% zniżki

Deus Ex: Human Revolution – The Missing Link – 15% zniżki

Just Cause – 15% zniżki

Just Cause 2 Full Game – 15% zniżki

Just Cause 2 – Black Market Aerial Pack – 15% zniżki

Just Cause 2 – Black Market Boom Pack – 15% zniżki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pinball Arcade na ps3 tez jest za darmo(był) bo mi dodało pełną wersje na po pobraniu wersji na ps vite

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się na zakup GTA IV ale tak sobie pomyślałem w obawie, że chyba nie dadzą GTA IV w lutowym plusie?

Taka zagrywka byłby chyba przegięciem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stey: wydaje mi się, że taka zagrywka serio byłaby przegięciem, ale wszystko jest możliwe niestety :f

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie bylo mowione ze gier ktore sa ostatnio promocji nie beda dawac w nastepnym miesiacu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to RDR Undead Nightmare, które teraz jest w PSS za 39 zł (dla PS+ za 35,10zł) to tylko dodatek i wymaga podstawki czy nie?

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/pl-pl/gry/rdr-undead-nightmare/cid=EP1004-NPEB00832_00-PSNRDRUNDEADV003

I dlaczego podana w opisie cena w PLN jest zawsze większa niż ta, która się wyświetla w PSS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stey: wydaje mi się, że taka zagrywka serio byłaby przegięciem, ale wszystko jest możliwe niestety :f

było już tak z darksiders, z 2 tygodnie po mega obniżce wrzucili do PS+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem bardzo "świeży" jeśli chodzi o aktualizacje gier na PS+ i tak widzę że nigdy raczej niema jakiś przecieków dużo wcześniej tylko jest miła (albo nie) niespodzianka z tum co się pojawia. A wszyscy próbują w jakiś sposób wydedukować co może się pojawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się na zakup GTA IV ale tak sobie pomyślałem w obawie, że chyba nie dadzą GTA IV w lutowym plusie?

Taka zagrywka byłby chyba przegięciem?

czy ja wiem czy przegięciem- raz już tak było z inną grą a GTA jest świetne i chętniej bym w nie zagrał znów niż w kolejnego FPS od EA...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem bardzo "świeży" jeśli chodzi o aktualizacje gier na PS+ i tak widzę że nigdy raczej niema jakiś przecieków dużo wcześniej tylko jest miła (albo nie) niespodzianka z tum co się pojawia. A wszyscy próbują w jakiś sposób wydedukować co może się pojawić.

czasem są przecieki

w ostatnich 3-4 miesiącach dwukrotnie rozpiska wyciekła przed oficjalnym ogłoszeniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami daje się też wyciągnąć coś od ludzi z bloga Sony. O ile mnie pamięć nie myli jakiś miesiąc temu ktoś zadał pytanie do Chrisa czy jest szansa na gre sportowa lub samochodowke w plusie, a ten odpowiedział, ze wkrótce powinien być zadowolony.

Edytowane przez WhiteCrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez jest motorstorm i to calkiem fajne to jest. ja bym chcial cos nie sportowego i byle nie fps.

Może sorcery? Cena spadła znacząco już... jak to sie sprzedaje w ogóle? Dużo było dodawane do zestawow z konsola wiec mysle ze to tez zwieksza szanse

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nie każdy musi mieć Move'a i to ich powstrzymuje , a ja bym chętnie coś przygarnął .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kiedyś gadali to na gry miesiąca dają tytuły wysoko oceniane, albo nowości ;>

Niech bd obojętnie co byle nie kolejny sandbox czy też FPS....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze dają coś świeższego i jakiegoś starocia. Fajnie by było gdyby dali Tekken TAG Tournament 2, ale marne szanse bo był MK w zeszłym miesiącu, Może będzie Darksiders/2 lub LA Noire.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Przegladajac forum natknalem sie na posty ludzi ktorzy wyjezdzaja za granice i maja problemy z platnosciami, moj problem jest troche inny...

Mam polskie konto PSN mieszkam w Niemczech od miesiaca, platnosci nie sa problemem bo mam konto dwuwalutowe, chce kupic PS+ ale mam dylemat czy nie grozi mi blokada konta za posiadanie Polskiego konta a notoryczne sciaganie laczac sie z sieci niemieckiej(lub ogolnie zagranicznej)?

Zapewne wiele osob bylo w podobnej sytuacji wiec prosze o opinie...

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×