Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to RDR Undead Nightmare, które teraz jest w PSS za 39 zł (dla PS+ za 35,10zł) to tylko dodatek i wymaga podstawki czy nie?

Undead Nightmare to tzw. samodzielny dodatek, ktory nie wymaga podstawki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darksiders było i LA Noire chyba też było ale tego pewien nie jestem.

La Noire moze kiedyś będzie:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja najbardziej obstawiam któryś GoW.

A co do move myślę, że dla wielu gra w plusie byłaby motywacjądo kupienia różdzki - gry są dosyć drogie i bardzo rozchwytywane przynajmniej na rynku używek mam wrażenie. Aktualnie mam wystawione pudełkowe Mortal Kombat, LBP2 i Sports Chapmions i jeśli chodzi o obserwowanie i licytacje to sports zdecydowanie jest najlepsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech dadzą Sports Champions, wtedy wiele osób w to zagra, a nie skończy więc jeszcze bardziej wzrośnie rzadkość mojej platynki w SC ;)

Ostatnio wzrosła z 0,87% na 0,86% ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wzrosła?!

Mam nadzieję, że będzie któryś GoW - muszę nadrobić zaległości.

Edytowane przez c0r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak nie mam czasu na zagranie we wszystko co od grudnia dali w plusie :) Naprawdę chyba już zrezygnuje z wersji pudełkowych na dobre teraz jak jeszcze jest Vita do ogrania i PS3 to już ogólnie za dużo:) Kiedyś w liceum może jeszcze był by czas ale po studiach po robocie po treningach nie ma na nic czasu:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darksiders było i LA Noire chyba też było ale tego pewien nie jestem.

Darksiders było ale LANoire nie było (tylko promocja jakaś była na tą grę)...

GOW to bardziej na marzec pasuje (premiera Ascension) ale kto ich tam wie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie bardzo możliwe by było gdyby teraz dali jakiś GOW, bo to mogło by podkręcić ludzi przed premierą do zakupu czegoś nowego, dużo ludzi idzie często za ciosem. Sam bym pograł szczerze mówiąc, ostatni raz grałem na PS2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z GoWów najchętniej bym przygarnął ten zestaw z grami przeniesionymi z PSP, chociaż w nie grałem na przenośnej konsolce. Bo i GoW HD jak i trójkę mam :)

Wiecie jak jest z GoWami na PSS? Bo może nie wszystkie części tam są a przed marcową premierą prawdopodobne jest tak jak piszecie, że teraz albo za miesiąc jakimś Bogiem Wojny nas uraczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"THQ w końcu ogłosił upadłość. Studia developerskie i niektóre marki zostały wystawione na aukcje i wyprzedane.(...) Nabywców nie znalazło studio Vigil Games Darksiders, Darksiders, a wszyscy pracownicy zostali zwolnieni. Na kontynuację nie mamy co liczyć – niestety druga część mimo wysokich ocen w prasie, sprzedała się kiepsko.

Ja myślę, że Darksiders 2 jak nie w tym to przyszlym miesiącu

Edytowane przez shuji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pinball Arcade na ps3 tez jest za darmo(był) bo mi dodało pełną wersje na po pobraniu wersji na ps vite

Panowie, nie sprawdzałem jeszcze tego empirycznie (w pracy siedzę), ale zgodnie z opisem na PSStore kolega "PSgame" ma chyba rację, bo, w opisie gry podano, cytuję:

Kup ten produkt w wersji na system PlayStation®Vita, a wersję dla PlayStation3 otrzymasz BEZPŁATNIE. Po zakupie przejdź po prostu do opcji „Download List” (Lista pobranych) dla swojego systemu PS3™ w PlayStationStore, gdzie znajdziesz swój produkt gotowy do pobrania.

A na PSVita dla członków PS+ gra jest bezpłatna = również bezpłatna na PS3. Ja nie mam ani PSP ani PSV, dlatego mnie to zainteresowało...

Ktoś jeszcze to ściągał i może potwierdzić że tak faktycznie jest?

Link do gry i opisu:

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/pl-pl/pinball-arcade/cid=EP2058-PCSB00116_00-GAME000000000001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na PS3 też jest za darmo

W ps store wszystko trzeba sprawdzić empirycznie, bo nawet gdy jak wół napisane, że pełna wersja za free to nie oznacza że na pewno tak jest,

bo albo może nie być to pełna wersja, albo może nie być za free

(dopiero co sprawdzałem pewien na pierwszy rzut oka interesujący błąd w sklepie, dobrze że nic nie pisałem dopóki nie sprawdziłem na 1000% co i jak)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie sprawdzałem jeszcze tego empirycznie (w pracy siedzę), ale zgodnie z opisem na PSStore kolega "PSgame" ma chyba rację, bo, w opisie gry podano, cytuję:

Kup ten produkt w wersji na system PlayStation®Vita, a wersję dla PlayStation3 otrzymasz BEZPŁATNIE. Po zakupie przejdź po prostu do opcji „Download List” (Lista pobranych) dla swojego systemu PS3™ w PlayStationStore, gdzie znajdziesz swój produkt gotowy do pobrania.

A na PSVita dla członków PS+ gra jest bezpłatna = również bezpłatna na PS3. Ja nie mam ani PSP ani PSV, dlatego mnie to zainteresowało...

Ktoś jeszcze to ściągał i może potwierdzić że tak faktycznie jest?

Link do gry i opisu:

https://store.sonyen...AME000000000001

Zgadza się, gra jest bezpłatna. Po pobraniu i instalacji gry, a następnie unlocka widoczne jest jako demo. Po pierwszym uruchomieniu pobiera się aktualizacja, a po wyjściu z gry ikonka nie zawiera już napisu "demo".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, gra jest bezpłatna. Po pobraniu i instalacji gry, a następnie unlocka widoczne jest jako demo. Po pierwszym uruchomieniu pobiera się aktualizacja, a po wyjściu z gry ikonka nie zawiera już napisu "demo".

Hmm... Próbuję ją wrzucić do koszyka (wersja próbna) i wyskakuje mi że nie kwalifikuję się do pobrania tego materiału. "Rozbudowa do pełnej wersji gry" do koszyka się wrzuca, ale czy to wystarczy.

Czy to dlatego, że własnie nie posiadam konsoli PSVita? Jeśli tak to automatycznie nie mogę mieć wersji gry na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba mieć vity

Najpierw dodaj do koszyka wersję na vitę, zatwierdź czyli zapłać "0"

w liście pobierania będzie trial PS3 i wtedy go pobierz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw dodaj do koszyka wersję na vitę, zatwierdź czyli zapłać "0"

w liście pobierania będzie trial PS3 i wtedy go pobierz

Ok, dzięki za podpowiedź, zakup "chyba" się udał.

"Chyba", bo kupiłem za 0 zł trial, potem oddzielnie za 0 zł unlock i są oba na liście. Ale dopiero będąc w domu wieczorem ściągnę na konsolę i wtedy się przekonam :biggrin:

P.s. Ale dziwna polityka Sony... Bo przecież mogli od razu dać link do możliwości wyboru czy ściągać grę na PSV czy PS3 tak jak to jest w przypadku wielu gier...

Edytowane przez Masiek79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy to jest warte tego ? To tylko debilny pinball. Ciekawe czy Sony wrzuci keidys do plusa jakiegos swojego ekskluziwa .. Bo chyba tylko tego najmniej mozna sie spodziewac + tasmowych sportowek jak zostalo wspomniane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy to jest warte tego ? To tylko debilny pinball. Ciekawe czy Sony wrzuci keidys do plusa jakiegos swojego ekskluziwa .. Bo chyba tylko tego najmniej mozna sie spodziewac + tasmowych sportowek jak zostalo wspomniane.

A inFamous 2, Motorstorm: Apocalypse, LBP2 to co, pies?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy to jest warte tego ? To tylko debilny pinball.

to czyli 60 sekund w sklepie i 10 min ściągania?

trollollollo, będę miał Cię na oku :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod newsem o demie Dead Space, PSPolska napisało, ze rozpiska będzie w najbliższym czasie - być może nawet dziś (tak sądze).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie w przyszłym tygodniu, pisałem o tym wstawiając cytat z bloga

to że będzie w "najbliższym czasie" Playstation Polska komunikuje od kilkunastu dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A inFamous 2, Motorstorm: Apocalypse, LBP2 to co, pies?

Tak, ale to te na rok. Wlasnie mnie ciekawi czy moga dac na miesiac tego chociazby GOW III.

pablos_83 @ ok jest mi milo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mogą bo nie ma go w PS Store

Przy waszych fantazyjnych rozpiskach sugeruję najpierw sprawdzić 2 rzeczy

1. jakie gry były już w PS+ (link w 1 poście)

2. jakie gry są w PS Store

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

danie gow 3 do plusa było by głupim posunięciem bo uważam że jakieś 75% posiadaczy ps3 już to przeszło. Nie wliczając w to np. dzieci które grają w eyepeta dla których np. fabuła nie jest ważna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×