Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

No przejrzalem ta liste. OK, bylo jeszcze pierwsze LBP i Ratchett. To i tak malo jak na taka pokazna liczbe exclusive'ow. Ale spoko..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie przeszedłem, nie miałem styczności z serią oprócz demka. Chętnie zobaczyłbym GoW 3 w PS+, aczkolwiek wolałbym poprzednie części, by zachować ciągłość fabularną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie przeszedłem, nie miałem styczności z serią oprócz demka. Chętnie zobaczyłbym GoW 3 w PS+, aczkolwiek wolałbym poprzednie części, by zachować ciągłość fabularną.

Tez poruszyles ciekawy temat. Zauwazyliscie ile juz gier bylo w plusie w postaci DRUGIEJ czesci ? To niejako wymusza na mnie zakup jedynek, jak teraz np. gram w Dead Space'a czy niedlugo Bioshocka. A dwojeczki czekaja na dysku .. Ale spoko, w tego typu przypadkach geir to czysta frajda. Taki " Just Cause" to nawet by mi sie nie chcialo zaczyanc od pierwszej czesci.

A GOD III wymienilem bo tez nie mialem okazji grac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Przegladajac forum natknalem sie na posty ludzi ktorzy wyjezdzaja za granice i maja problemy z platnosciami, moj problem jest troche inny...

Mam polskie konto PSN mieszkam w Niemczech od miesiaca, platnosci nie sa problemem bo mam konto dwuwalutowe, chce kupic PS+ ale mam dylemat czy nie grozi mi blokada konta za posiadanie Polskiego konta a notoryczne sciaganie laczac sie z sieci niemieckiej(lub ogolnie zagranicznej)?

Zapewne wiele osob bylo w podobnej sytuacji wiec prosze o opinie...

Pozdrawiam

Spokojnie, sporo osób ma w Polsce pozakładane konta na US na przykład i nikt im ich nie blokuje z tego co wiem;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra skończcie już z tym GOW III bo to już nudne, gry nie ma na PS Store tak jak wielu wymienianych przez was exclusiwów

chyba że liczycie że SCEE wyśle wam w ramach plusa grę w pudełku

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy to jest warte tego ? To tylko debilny pinball. Ciekawe czy Sony wrzuci keidys do plusa jakiegos swojego ekskluziwa .. Bo chyba tylko tego najmniej mozna sie spodziewac + tasmowych sportowek jak zostalo wspomniane.

Żaden debilny!,szczególnie dla starszych graczy-Ty pewnie nie pamiętasz czasów Salonów Gier z takimi automatami,ja się bardzo cieszę ,że jest za free,a te czasy (lata 80) to moje dzieciństwo

Edytowane przez erte
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu gier w plusie po mega obniżkach. Ludzie nie zbulwersowali się zagraniem z Darksiders? Przecież to jest czyn haniebny i istna manipulacja ze strony Sony.

Zwłaszcza, że plusowicze dostają dodatkowe 10% zniżki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego haniebny, to dość regularna akcja że gry które już dawali kiedyś za free sprzedaja nowym subskrybentom z dużymi rabatami

nie każdy ma plusa od 1,5 czy 2 lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie nabył Max Payna 3 teraz bo za 70 zł się opłaca ale boję się, że może trafić niebawem na plusa.

Dlatego poczekam na rozpiskę i jeśli nie znajdzie się w planie na luty może zdecyduję się nabyć tę grę.

Także liczę na jakiś niezły tytuł na Vitę bo ostatnio było dość marnie z tym.

Edytowane przez Dillen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, hańba! hańba! Pod Trybunał Stanu z nimi! ;)

I co? Zrezygnujesz z plusa? Przerwiesz subskrypcję i zażądasz zwrotu kasy?

Oj ludzie, ludzie. Dorośnijcie.

I kogo obchodzi, że czegoś nie macie więc chętnie byście to dostali. Sony i tak rzuci to co wynegocjonało, a nie coś o czym marzycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego haniebny, to dość regularna akcja że gry które już dawali kiedyś za free sprzedaja nowym subskrybentom z dużymi rabatami

nie każdy ma plusa od 1,5 czy 2 lat

to jest duża różnica sprzedawać gry ze zniżką które już były w plusie, a dawać do plusa gry które wcześniej otrzymały zniżkę.

Hehe, hańba! hańba! Pod Trybunał Stanu z nimi! ;)

I co? Zrezygnujesz z plusa? Przerwiesz subskrypcję i zażądasz zwrotu kasy?

Oj ludzie, ludzie. Dorośnijcie.

I kogo obchodzi, że czegoś nie macie więc chętnie byście to dostali. Sony i tak rzuci to co wynegocjonało, a nie coś o czym marzycie.

dla Ciebie wszystko jest w porządku? Kupujesz grę ze zniżką a za kilka dni dostajesz ją za darmo w ramach plusa.

Edytowane przez stey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden debilny!,szczególnie dla starszych graczy-Ty pewnie nie pamiętasz czasów Salonów Gier z takimi automatami,ja się bardzo cieszę ,że jest za free,a te czasy (lata 80) to moje dzieciństwo

Tyle kasy na to wydawalem .. ale czym tu sie podniecac. Nie wszystko co jest za free musi byc od razu warte sciagniecia :) Taki np. Starhawk, pogralem w to 5 minut i myslalem ,ze oszaleje. Tak zlego tytulu i nudnego nie widzialem dawno.

A co do tych gier na wyalcznosc Sony, po prostu malo ich bylo i dlatego zaczalem temat. Tez cos w trym jest, kupilbym GTA IV ale rowniez sie obawiam, ze zaraz bedzie za friko. Dlatego jak kupowac to tylko pudelkwoe wersje staroci hehe. Zreszta pzoa Uncharted 3 nigdy nei mialem potrzeby wydawania 170 zl za jedna gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak zrobiłem, kupiłem ze zniżką, a później był w plusie. I co? I nic. Moja szkoda, ja na tym straciłem - inni zyskali. Mam płakać, lamentować? Mogą obniżać cenę na co chcą i dawać co chcą, Twoja broszka żeby na tym jak najwięcej zyskać za jak najmniejsze pieniądze.

Gdy kupisz akcje jakiejś spółki, a zaraz potem cena spadnie i jesteś w plecy kilka tysięcy to też płaczesz, że przecież dopiero co kupiłeś, a cena spadła? No proszę.

Jeśli się lękasz to nic nie kupuj i czekaj na to co Sony rzuci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdy kupisz akcje jakiejś spółki, a zaraz potem cena spadnie i jesteś w plecy kilka tysięcy to też płaczesz, że przecież dopiero co kupiłeś, a cena spadła? No proszę.

to nie jest akurat argument pasujący do tematu, ale nie ważne widać że nie przekonam Cię.

Może tak trochę bez obrazy, ale moim zdaniem jesteś frajerem skoro dałeś się zmanipulować i jeszcze innym ludziom wmawiasz, że jest to ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, w Europie było tak, że zrobili obniżkę na Darksiders, a niedługo potem dali w PS+.

A argument raczej dobry bo w obydwu przypadkach nie masz wpływu na to co się stanie.

I na pewno Twój płacz i nazywanie frajerami innych tego nie zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak macie problem z tym, że gra najpierw ma obniżkę, a potem jest w Plusie to przecież nikt wam nie każe kupować na obniżce.

Kupiłeś to kupiłeś trudno, ale nie robicie tego pod przymusem tylko z własnej woli to czemu macie pretensje do innych?

Trzeba było poczekać albo nastawić się, że jest taka możliwość, że się pojawi w Plusie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daray ale to jest chyba kwestia orientacji, to że ty lubisz brać coś ze zniżką a potem dostawać to w ramach plusa to twoje upodobania. Możesz dalej chwalić politykę sony ale jednak właśnie min przez takie zachowania zrobili te 5mld strat. Podpowiem ci jedynie że na całym świecie wśród powaznych ludzi takie praktyki nie przejdą. Przypomina mi się sytuacja sprzed 2 lat na jednym z portali (abonament 300 dolarów miesięcznie) ludzie kupili pewien film za 50 dolarów po czym po tygodniu film stał się darmowy w ramach abonamentu, protesty były tak głośne że wszystkim ludziom nie dosć że zwrócili pieniądze to jeszcze dali miesiąc abonamentu gratis. Z kolei inny mniejszy portal zrobił podobnie z tym że uznał że to jego sprawa że sprzedał film a za chwilę dał go za darmo. Efekt? W ciągu 12 miesięcy stracił 90% użytkowników. To że z ps+ korzystają przeważnie ludzie którzy o biznesie nie mają pojęcia nie znaczy że polityka sony jest właściwa. Rzekłbym nawet że jest naganna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy nie jest tak, że gry są negocjowane aż do "Za 5 dwunasta" ? Może dali obniżke a nie wiedzieli ze za ten tydzien czy dwa wynegocujują za darmo. Oczywiście mogli sie dogadać, że dadzą to dopiero za miesiąc ale widocznie tak wyszło. Wydaje mi się że sony jako firma (nie tylko PS) jest jedną z porządniejszych i uczciwszych ogółem rzecz biorąc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem o co ta dyskusja gdyż wszedzie wkradaja sie bledy a im wiecej ludzi tym wiecej bledow, z drugiej strony nasz udział w PSN jest dobrowolny i kazdy zaakceptowal regulamin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że sony jako firma (nie tylko PS) jest jedną z porządniejszych i uczciwszych ogółem rzecz biorąc

Stary , biznes to biznes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że sony jako firma (nie tylko PS) jest jedną z porządniejszych i uczciwszych ogółem rzecz biorąc

A czemu tak uważasz? Nie, żebym się czepiał, ale jestem ciekaw, czemu tak sądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie wiem o co się ludzie czepiają- przecież Sony to nie akcja charytatywna żeby rozdawać za friko wszystko tylko ma ZARABIAĆ. i to jest jej cel. I promocje nie wynikają z tego, jak się co niektórym wydaje, że Sony chce być "fajne" tylko po to by przyciągnąć więcej klientów, którzy raz kupują grę w promo ale zapewne wkrótce wrócą do PSS i kupią coś w zwykłej cenie. Do tego w PS+ dają nam to co wynegocjują przede wszystkim a nie gry od siebie- i nie wynika to na pewno w głównej mierze z tego, że Sony wie, że to ograliśmy a z tego, że tak jest najtaniej a obie strony korzystają- Sony na abo ps+ a firmy dające gry mają reklamę i jeszcze zwiększoną sprzedaż DLC do promocyjnych tytułów, z których Sony też ma %...

Osobiście też bym wolał, żeby dali więcej exów w końcu bo nie ograłem wszystkiego jeszcze- zacząłem od tych nowszych ale lepsza już nowsza gra multi platforma niż to co dawali przed zmianami w PS+...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle nie rozumiem dlaczego ludzie tutaj bronią Sony w tej sytuacji z Darksiders argumentując to, że nikt nikogo nie zmusza do kupowania po obniżce. Co to w ogóle za argument?

Jak dla mnie jeżeli jest okazja to biorę grę bo druga może się już nie powtórzyć.

Celowe manipulacja ze strony Sony. Wynegocjowaliśmy GTA/Max Payne'a 3 na luty w ps+, ale spokojnie panowie dajmy obniżkę w styczniu na pewno ktoś z plusowiczów kupi. Jak zarobić dwa razy na jednym.

Zgadzam się z użytkownikiem Harvey~, ale w sumie ta dyskusja tutaj do niczego nie prowadzi. Nie mam ochoty zderzać się z argumentem, że nikt mi nie każe subskrybować playstation+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×