Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

moim zdaniem całkiem możliwe że taki zestaw dadzą , przecież sony juz mówiło ze będą coraz lepsze gry w plusie . zgadzam sie do środy powinniśmy już wszystko wiedzieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz lepsze to chyba nie crap F1 ze średnią 60%

nigdy nie dali jeszcze tak nisko ocenianej gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakieś tam wyścigi juz dali , a może i F1 jest średnie ale chodzi o całość(dla mnie to by sam SD wystarczył na luty :)) . wiem że wolałbyś same gry z ostatnich 3 miesięcy(i to hity) jak każdy ale tak nigdy nie będzie . mam po prostu nadzieję że to się sprawdzi pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po filmikach wydaje mi się, że F1 jako gra dla "beki", "na impreze" czy z dziewczyną jest jak najbardziej ok. Jeśli oceniali hardkorowi gracze to się nie dziwie że ma słabe oceny bo to nie ma być wybitna gra tylko dająca troche funu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym sportowych nie dają(albo ma dziurę w czaszce i nie pamiętam).

f1 race star ma tyle wspólnego z sportem co motorstorm ;)

ma być pomieszanie gatunków i to jest dobre, przydałby się właśnie te gatunki które były pomijane, coś z wyścigów, coś sportowego

SD nie ma co wykluczać, bo chcąc nie chcąc PS+ jest usługą raczej niszową, wśród moich 40 kilku wirtualnych znajomych zaledwie kilku ma PS+ wykupione, chętnie by zobaczył jakieś konkretne wiarygodne dane ilu jest aktywnych użytkowników ps3 i psv i ilu z nich ma plusa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko kilku? U mnie biorąc pod uwagę tych najbardziej aktywnych(regularnie grających na konsoli) to chyba zdecydowana większość posiada ps+(albo ma ps+ kupione na pół - widać po grach w jakie grają). Gdyby doliczyć resztę to proporcje się na pewno zmienią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coraz lepsze to chyba nie crap F1 ze średnią 60%

nigdy nie dali jeszcze tak nisko ocenianej gry

Eee gra jest przyjemna, można pograć z dziewczyną - taka odskocznia od lbp :D lbp karting też pewnie kiedyś dadzą.

Sent from my HTC with TapaTalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko do DEUSA -mam zakupionego + dodatek BRAKUJĄCE OGNIWO .Teraz zauważyłem że w promocji są następujące dodatki : EXPLOSIVE MISSION PACK , EXPLOSIVE MISSION AND TACTICAL ENHACEMENT PACKS (wiadomo wezme ten podwójny) ,ale nigdzie nic konkretnego o nich się nie mogę dowiedzieć ,czy może ktos ma je już zainsytalowane.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są tylko jakieś pierdy, nie warto tym sobie głowy zaprzątać. Masz tam dodatkowe bronie i jedną misję(w explosive pack).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko do DEUSA -mam zakupionego + dodatek BRAKUJĄCE OGNIWO .Teraz zauważyłem że w promocji są następujące dodatki : EXPLOSIVE MISSION PACK , EXPLOSIVE MISSION AND TACTICAL ENHACEMENT PACKS (wiadomo wezme ten podwójny) ,ale nigdzie nic konkretnego o nich się nie mogę dowiedzieć ,czy może ktos ma je już zainsytalowane.Pozdrawiam

http://deusex.wikia.com/wiki/Deus_Ex:_Human_Revolution_Preorder_Packs

pierwszy dodaje misje http://deusex.wikia.com/wiki/You_Scratch_My_Back,_I%27ll_Scratch_Yours; drugi misję + przedmioty; imo ten drugi nic nie wart jak już jesteś w trakcie grania;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAm nadzieje ze podobna do karting - tą kupiłem jak była promocja świąteczna i jest bardzo przyjemna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noo jesli taki zestaw by dali to bylbym mega zadowolony , sam sleeping dogs to juz cos :P w f1 race stars i wipeouta tez chetnie zagram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kończąc offtop, rozpiska będzie o 14:00

Heads-up PS Plus members - we'll be announcing your February content at 1.00pm GMT on PlayStation Blog (http://bit.ly/FJOXs ). Any guesses?

P.S. jak ktoś sobie chce teraz pozgadywać to niech robi to na twiterze

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wszystko jasne:

PlayStation 3:

  • F1 Race Stars – 6th February
  • Sleeping Dogs - 6th February
  • Quantum Conundrum - 6th February

PlayStation Vita:

  • WipEout 2048 - 13th February
  • Lumines – 20th February

Edytowane przez blackhawkPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

528774_455388477861982_140449549_n.jpg

A jednak. Znowu nauczka aby nic nie kupować :(

Ołłłłł My GOD!!! Ale jazda..... Kocham SONY!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest moc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdziły się te tytuły.

Szkoda mi tego Sleeping Dogs, bo to naprawdę dobra gra, ale ja i pewnie wiele osób skusiło się na nią w bożonarodzeniowej ofercie.

Fajnie, że dadzą Wipeouta na Vite a i w F1 można z dwie godziny pograć.

Teraz trzeba czekać na rozpiskę na marzec :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mam powodu by kochać Sony. Sleeping Dogs ograne już dawno, a pozostałe dwie gry mnie kompletnie nie interesują :) Cóż. W porównaniu ze styczniem, gdzie był Bioshock 2 i Mortal Kombat - bieda, panie, bieda!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i potwierdzone ktoś miał dobry przeciek. oby tak dalej SONY , roczny abonament się w jeden miesiąc zwrócił :)) dobrze że nie kupiłem SD w promocji:)

Edytowane przez teddiipl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za*ebista oferta! Szkoda, że mi się ferie skończyły :D Ale i tak ogram na pewno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez tego PS+ to na PSS nie opłaca się gier kupować;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i elegancko ciesze się z tego co dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×