Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie - "zagwozdka" odnośnie PLUS'a i przenośnego identyfikatora z sygnaturki...

Ostatnio skończyła mi się subskrypcja abonamentu, której póki co nie zamierzam przedłużać...

Problem w tym, że po zalogowaniu do pl.playstation.com, w zakładce "Moje Trofea" nie ma nic, jedynie napis "Obecnie nie masz żadnych trofeów na liście. Aby dodać trofea, należy użyć systemu PlayStation 3."...

Ktoś spotkał się z czymś takim - bo nie mam pomysłu jak to ugryźć ? Synchronizację trofeów z poziomu konsoli oczywiście robiłem...

też tak, mam a PS+ jeszcze mi się nie skończył; problem leży po stonie SEN
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź - czyli pozostaje czekać aż naprawią tego babola...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko. Jak zakupię Plusa na allegro np. na 90 dni, to trzeba wpisywać dane karty kredytowej? i czy w ogóle trzeba ją mieć. Mam kod na 30 dni, ten darmowy ale wymagana jest karta kredytowa. Na oficjalnej stronie Sony wyczytałem, że karta kredytowa nie jest potrzebna, jeśli ma się wersję na 90 dni lub roczną. Jak to jest? bo nie mam zamiaru podawać swoich danych póki co. Pilne i dzięki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie musisz mieć karty ale wstrzymaj się- 6stego lutego na pss będzie w promo za ok 40zł - wtedy karta się przyda bo zdrapki tylko 100 i 200zł są...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam trzy pytania, więc tak:

1. Jeżeli kupię 90 dniową subskrypcję PS Plus, to będę miał dostęp do takich samych gier, jak w przypadku rocznej subskrypcji?

2. Jak skończy się moja 3 miesięczna subskrypcja, to będę mógł bez problemowo przedłużyć na rok?

3. Mieszkam w Norwegii, mam polskie konto PSN, to nie będzie żadnego problemu z zakupem subskrypcji?

Z góry dziękuje za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Tak ale tylko na 90 dni

2. Tak nie ma żadnych problemów

3. Nie ma ale kod musisz kupić w Polsce allegro lub jakiś sklep

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn, brat mi po prostu kupi zdrapkę do PlayStation Store za 100zł i mi wyśle kod, to wtedy przez Store sobie kupię i będzie ok tak?

I jeszcze mi się coś przypomniało, 6 lutego nie będzie już w PS Plus Bioshock 2 i Rachet'a, jeżeli bym jutro już miał tą subskrypcje bądź do 6 lutego i zdążył bym pobrać te 2 gry to one by były u mnie do końca mojej subskrypcji tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak może też tak być ;) Tak co ściągniesz bądź dodasz do listy pobierania masz do końca subskrypcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn, brat mi po prostu kupi zdrapkę do PlayStation Store za 100zł i mi wyśle kod, to wtedy przez Store sobie kupię i będzie ok tak?

I jeszcze mi się coś przypomniało, 6 lutego nie będzie już w PS Plus Bioshock 2 i Rachet'a, jeżeli bym jutro już miał tą subskrypcje bądź do 6 lutego i zdążył bym pobrać te 2 gry to one by były u mnie do końca mojej subskrypcji tak?

tak, ale nie trzeba pobierać, trzeba dodać przed 6tym (np. 5tego) do listy pobierania; Edytowane przez nathrent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc ;)

A jeżeli brat mi kupi o to :

kartaplaystationplus90d.jpg

To tutaj jest tak samo tylko zdrapka z kodem bez żadnej płyty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc ;)

A jeżeli brat mi kupi o to :

kartaplaystationplus90d.jpg

Zasady działania te same co zdrapka na zł- pl konto- zdrapka pl....

to jest od razu ps+ - zdrapka jak na kasę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kupuj zdrapki na 3 miesiace bo kosztuje 59 zł a teraz wchodzi promocja na 3 miesiace od 6 lutego kup lepiej zwykłą zdrpake z kwotą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że kupując te 20zł taniej, nie będzie już takich gier jak np. Bioshock 2, Ratchet itp :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@na to jest pewne rozwiązanie: kod na 30dni darmowy na ps+ wyciągnisz z profilu na FB playstationPolska ale do jego wprowadzenia potrzebujesz danych karty do płatności online- jak nie chcesz używać swojej to wyrób sobie prepaid online w bzbwk, doładuj choćby 1zł i użyj jej. Potem 6 kupujesz w promocji PS+ i gotowe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@na to jest pewne rozwiązanie: kod na 30dni darmowy na ps+ wyciągnisz z profilu na FB playstationPolska ale do jego wprowadzenia potrzebujesz danych karty do płatności online- jak nie chcesz używać swojej to wyrób sobie prepaid online w bzbwk, doładuj choćby 1zł i użyj jej. Potem 6 kupujesz w promocji PS+ i gotowe :)

Dokładnie, polecam założenie bezpłatnej karty w BZWBK (tez tak zrobilem), zajmuje to góra 10 minut i nie musisz mieć nic na niej, tylko wpisujesz jej dane w profilu i ps+ działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera... Jak patrzę na te wymagania dot. pamięci to aż mi się włos na głowie jeży. Zostało mi zaledwie 76GB [około 100 gdy usunę Assassyna (waży bodajże 8 lub 9 GB) i wszystkie demka]. Nie jestem pewien czy to aby na pewno wystarczy na taką bibliotekę gier.

Zdrapek 200 zł to ja ze 2 lata nigdzie nie widziałem

Myślenicki Empik zaprasza ;x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera... Jak patrzę na te wymagania dot. pamięci to aż mi się włos na głowie jeży. Zostało mi zaledwie 76GB [około 100 gdy usunę Assassyna (waży bodajże 8 lub 9 GB) i wszystkie demka]. Nie jestem pewien czy to aby na pewno wystarczy na taką bibliotekę gier.

a kto każe wszystko ściągać i trzymać na hdd? ile można grać w to samo- ja przechodzę raz i wywalam gry- do tego jeszcze nie wszystkie bo bym cały rok grać musiał (pominąłem choćby batmana i bioshocka)...

zresztą 76GB zakładając, że gra ma średnio 10GB (jedna ma np 7 a druga 12) to takich gier 7 zmieścisz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×