Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

czyli już nie można ? niech ktoś sprawdzi

 

U mnie LIMBO zaciągnięte pucharki są więc ok, nie ma mowy że to trial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanie odnośnie wyprzedaży dla plusowiczów - co to jest to infamous festival of blood ? Pare dni temu skonczylem jedynke teraz ogrywam dwójke i się zastanawiam to jest jakies dlc czy dodatek czy o co kaman ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, ze jest na forum temat odnosnie tej gry i nie trzeba robic z tego tematu jeszcze wiekszego chlewu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzalem przed chwila dostepnosc Limbo w www PSStore z innego konta (ale bez wykupionego ps+ ) i jest za 49 zl. Czyli tak jak tuz po fartownym zakupie za 0,00 zl na koncie z ps+ (dopoki nie "probralem" trial & unlock - bo wtedy wszystkie wersje Limbo mialem juz zaznaczone jako kupione) :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanie odnośnie wyprzedaży dla plusowiczów - co to jest to infamous festival of blood ? Pare dni temu skonczylem jedynke teraz ogrywam dwójke i się zastanawiam to jest jakies dlc czy dodatek czy o co kaman ?

 

dlc nie wymagające 2 części infamousa na której bazuje- polecam ograć bo jest extra...

 

a żeby offa nie było: killzone multi za 26.10zł - wreszcie się doczekałem normalnej ceny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dodałem Limbo w wersji na Vitę za 0zł. "Zakup" przez www - odblokowanie gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyprzedaż jest dla plusowiczów, więc wydaje mi się, że dobry temat odnośnie atrakcyjności oferty - o to właśnie zapytam czymże jest ta gra i czy warto ją kupić. 

 

Skoro się wyjasniło, że to DLC to z gatunku takich 1 misja i koniec czy coś fajnieszjego ? W tej cenie warto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie odnośnie PS+ i vity. Posiadam dwa konta, jedno z PS+ zostawiłem bratu, a sobie zrobiłem całkiem nowe. Uzbierałem tam parę gier na Vitę. Czy jest możliwość bym pograł w te gry na vicie na koncie bez plusa? Chciałbym pobrać je na koncie z plusem a grać na innym. Wiem, że Vita obsługuje tylko jedno konto, ale może jak pobiorę gry to one zostaną, a aby skasuję konto? Może jeszcze inny sposób? Jak nie da rady to kupno vity raczej mi się nie opłaci patrząc na ceny gier...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie odnośnie PS+ i vity. Posiadam dwa konta, jedno z PS+ zostawiłem bratu, a sobie zrobiłem całkiem nowe. Uzbierałem tam parę gier na Vitę. Czy jest możliwość bym pograł w te gry na vicie na koncie bez plusa? Chciałbym pobrać je na koncie z plusem a grać na innym. Wiem, że Vita obsługuje tylko jedno konto, ale może jak pobiorę gry to one zostaną, a aby skasuję konto? Może jeszcze inny sposób? Jak nie da rady to kupno vity raczej mi się nie opłaci patrząc na ceny gier...

W przypadku Vity gry z plusa będą działały tylko na koncie na którym zostały kupione. Wszystko przez to, że na Vicie możesz mieć tylko jedno konto. Chcesz dodać inne konto na Vicie - musisz przywrócić konsolkę do ustawień podstawowych a co za tym idzie musisz formatować kartę.

Jest jeszcze taka opcja, że konto które zostawiłeś bratu możesz śmiało wklepać na vitę i bez problemu sobie grać. Konto playstation może być używane na dwóch konsolach ps3 i dwóch vitach.

Edytowane przez krettinio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodali jeszcze kącik malarski plus za darmo, ci co grają dla trofeów powinni to ściągnąć 100% w 3minuty, 1 złoty, 3srebrne i 7 brązowych trofeów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czegoś nie rozumiem. DLC do Killzone 2, dwa zestawy z mapami do multi kosztuje 9.90 sztuka dla plusowiczów. Ale bundle z DLC jest w cenie 22.50 dla plusowiczów. Czyli bardziej opłaca się kupić mapy osobno. Chyba że czegoś nie zauważyłem.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czegoś nie rozumiem. DLC do Killzone 2, dwa zestawy z mapami do multi kosztuje 9.90 sztuka dla plusowiczów. Ale bundle z DLC jest w cenie 22.50 dla plusowiczów. Czyli bardziej opłaca się kupił mapy osobno. Chyba że czegoś nie zauważyłem.

Ale wszystkie 3 map packi masz za 22.50 czyli dużo bardziej się opłaca bo 3 map pack kosztuje 23zł.

Limbo dla vity dalej do ściągnięcia za darmo, bo właśnie ściągnąłem,

Kurcze, korci mnie ten Killzone 3 multiplayer ale mam wątpliwości, że będzie w plusie w wymianie exsów. Może ktoś napisać do Sony i się spytać czy będzie ?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do KZ2 są dwa mappaki. Do trójki są trzy.

 

A u mnie Limbo jest w normalnej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

malpka Nieprawda, sprawdź jeszcze raz.  

Limbo z poziomu Vity można ściągnąć bez problemowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie.

Byłem dziś na Sen Store i kliknąłem w Subskrybuj przy 90 dniowej i od razu pobrało mi kasę z konta.

To już nie trzeba potwierdzać zakupu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisz do Playstation Polska na facebooku może uda się to jakoś odwrócić.

 

 

To już nie trzeba potwierdzać zakupu?

Niestety nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem przedłużyć plusa, ale w połowie się zdecydowałem na roczną i cofnąłem.

A tu na telefonie email od sony. Dobrze że wifi jest bo bym sobie konto wyczyścił. D

W sumie dziwnie to zrobili z tym zlikwidowaniem potwierdzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodali jeszcze kącik malarski plus za darmo, ci co grają dla trofeów powinni to ściągnąć 100% w 3minuty, 1 złoty, 3srebrne i 7 brązowych trofeów.

 

co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paint Park Plus - dostępne tylko na Vitę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy towarzysze Limbo z poziomu Vity sciągnięte i działa. Na stronie sony jest napisane , że jest to cross buy . I tutaj taka rozkmina : może to jest wsteczny cross buy i ci co już kupili limbo na ps3 albo dostali  z plusa  , mają za darmo na vite. w sumie wydaje się to ucziwe , bo jakbym kupił za 50 zł wcześniej a teraz by się okazało , że powinnienem mieć dwie gry to bym się zdenerwował ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ci którzy mieli Limbo w plusie teraz mogą sciągnąć za darmo wersje na PSV (już pobrałem i potwierdzam) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 otóż męczę się z ps +  juz 2 dni,mam problem poniewaz nie wiem co sie dzieje ale pobieralem demons soul juz około 8 razy i przy 7% wyskakuje błąd instalacji kod 80010038 :/ próowałem restore file system i odbudowe bazy danych,pobieralem przez wifi i kabel i to samo,wczesniej pobieralem demka itd i działało (2 razy wystapil blad ale ponowna instalka pomogla z tego co pamietam) pobieram inna pelna wersje i zobacze czy bd to samo,jesli nie to co mam zrobic z demons souls? kupilem subskrybcje specjalnie dla tej gry a tu taka niespodzianka:/ jakieś porady ? (btw formatowałem dysk w ustawieniach ta szybsza opcja i to samo:/)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×