Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

W eurortvagd moje destiny będzie w sklepie już w poniedziałek cena 319 zł. We wtorek rano odbiór :!!!!!: :DD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem maila że mój zestaw biała PS4+ destiny będzie w sklepie do odbioru 8, ale zaraz nadszedł kolejny mail od jakiegoś pracownika informujący, że mimo iż konsola będzie 8 to wydadzą mi dopiero 9. Będzie trzeba z rana naginać do sklepu i później cały dzień z głowy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ;)

Czy orientuje się ktoś, gdzie można upolować najtaniej Fifke 15 ? Ja znalazłem coś takiego - http://allegro.pl/fifa-15-pl-playstation-4-ps4-bluray-preorder-dlc-i4550399572.html

Amerykański psn. 60 dolców. Trzy dni przed premierą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w MM u mnie w Bydgoszczy 2 dni temu, to niestety nie mają tak atrakcyjnych cen jak w innych miastach :/ 1799 zł z TLOU, 1699 zł golas... Za to już dzień przed premierą wystawione były na sprzedaż Konsole X1 z dwoma grami za 1699zł.

 

Ze względu na brak dobrych cen w dużych sklepach u mnie w mieście skuszę się raczej na zakup używki od chłopaka z Trójmiasta. 1440zł za PS4 z końcówki kwietnia + cyfrowa wersja Destiny z preordera, cyfrowe TLOU, cyfrowy TR + Killzone na płycie. Odbiór osobisty bo przejadę się do niego dobić transakcji osobiście (podróż wyniesie mnie tyle samo co zapłaciłbym za wysyłkę kurierem).

Edytowane przez Nóżka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jeżeli kupię PS4 z Destiny to dostanę jakiś kod na jakiś okres (3 miesiace?) PS+ aby grać w multi, czy musze go kupić osobno?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz 14 dni testowego Plusa, ale w bundlach nie ma "gratisowego" Plusa, także będziesz musiał dokupić osobno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś słyszałem, że dodają kod na ps plus 30 dni ale nie wiem czy to w PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na ofertę chociażby w Euro to nie widzę nigdzie wzmianki o darmowym plusie.

Chyba, że ma być i sobie jak zwykle powyciągali :P Przecież u nas to normalka :crazy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na ofertę chociażby w Euro to nie widzę nigdzie wzmianki o darmowym plusie.

Chyba, że ma być i sobie jak zwykle powyciągali :P Przecież u nas to normalka :crazy:

 

Jak składałem preorder to dostałem informację oraz taka też widniała w opisie konsoli, że dodatkowo kod promocyjny upoważniający do zakupu PS+ 90 dni za 1zł. Teraz tej informacji już nie ma, więc nie wiem czy się z tego wycofali czy nie. Gdyby nie to, że chcę konsolę białą to już bym preorder wycofał i kupił gdzie indziej. Bo dzięki tej promocji na PS+ było to bardzo opłacalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie nie widziałem, że było. To oferta dla wszystkich tesco w polsce czy tylko dla tesco np w Warszawie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki właśnie tego szukałem, w Rybniku na szczęście jest. Trzeba się będzie wybrać we wtorek rano, po swój egzemplarz :biggrin:

Myslicie, że iść o północy do sklepu, czy rano jeszcze będzie dosępna gra? :P

Edytowane przez dejoka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki właśnie tego szukałem, w Rybniku na szczęście jest. Trzeba się będzie wybrać we wtorek rano, po swój egzemplarz :biggrin:

Myslicie, że iść o północy do sklepu, czy rano jeszcze będzie dosępna gra? :P

Ja tam bym poszedł nawet nawet jutro czy w poniedziałek ( premiera 9 wrzesnia chyba, tak?) , fife w zeszłym roku tam kupiłem 24 września gdy premiera była 26. Mało tego - wcale nie musiałem się kimś wykłócać żeby mi wydali z magazynu, tylko już leżała sobie na specjalnie przygotowanej na okazje premiery półce , i to przy samym wejściu. Dex ślepe oko przeszedł obok tej półki, podszedłem do pracownika i pytam czy już mają a jeśli tak to czy mogą mi już fife sprzedać, a on do mnie że przy wejściu jest przecież ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co lepiej kupic nhl 15 w wersji pudelkowej i sprzedac go miesiac przed nhl 16 czy moze nhl 15 zakupic w wersji cyforwej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co lepiej kupic nhl 15 w wersji pudelkowej i sprzedac go miesiac przed nhl 16 czy moze nhl 15 zakupic w wersji cyforwej?

Kupić NHL 14 a trzy dni sprzedać, kupić nhl 15 w pudełku sprzedać po 36 dniach, zakupić cyfrowo sprzedać całą konsolę z grą. Stary zadajesz dziwne pytania :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co lepiej kupic nhl 15 w wersji pudelkowej i sprzedac go miesiac przed nhl 16 czy moze nhl 15 zakupic w wersji cyforwej?

Haha co to za bzdura :D
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może był w Tesco i widział czy destiny już można kupić czy nie?

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak składałem preorder to dostałem informację oraz taka też widniała w opisie konsoli, że dodatkowo kod promocyjny upoważniający do zakupu PS+ 90 dni za 1zł. Teraz tej informacji już nie ma, więc nie wiem czy się z tego wycofali czy nie. Gdyby nie to, że chcę konsolę białą to już bym preorder wycofał i kupił gdzie indziej. Bo dzięki tej promocji na PS+ było to bardzo opłacalne.

Nie ma już tej oferty. Promocja się skończyła. Info z działu obsługi klienta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 160 zł za cały rok plusa to nie jest jakoś dużo, zwłaszcza, że masz multi, przeglądarke, darmowe gry itd.

To wszystko za 13 zł ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może był w Tesco i widział czy destiny już można kupić czy nie?

Pzdr

Ja właśnie wróciłem z Tesco( Warszawa). Destiny nie widziałem, ale obok stoiska z grami stała paleta z kartonami, może właśnie mieli kłaść na półki? Konsola tylko golas, żadnych bundli6f4672669abe1e8b0327edd9fd9d5f7f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×