Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

Jak myślicie ile dni wczesniej będzie można dorwać GTAV?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto to wie, musisz nasłuchiwać wieści albo zaopatrzyć się w szklaną kulę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lords of Fallen, czy Shadow of Mordor? Co pierwsze by tu ograć? Bo posiadając kopie jednej z tych gier, spokojnie wymienię na drugą bez dopłaty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje Shadow of Mordor, mimo wszystko jest lepszą grą. Poza tym Lords of the Fallen raczej szybciej spadnie z ceny, biorąc pod uwagę fakt że już na starcie można go było dorwać za ok 170 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Troszkę zmieniając temat. Bardzo mi zależy na gwarancji 24 mieięcznej z PS4. I teraz mam pytanie, czy z któregoś sklepu internetowego dostanę taką gwarancję?(pisałem do Agito i Ole,Ole ale dają tylko 12 miesięcy) Może polecicie jakiś dobry, sprawdzony sklep do zakupu PS4?

Pozdro.

Kup konsolę w Sony Centre. Jako, że w tym przypadku jest to jednocześnie sprzedawca i producent to otrzymujesz 24 m gwarancji ( pytałem w salonie i potwierdzili moje słowa).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup konsolę w Sony Centre. Jako, że w tym przypadku jest to jednocześnie sprzedawca i producent to otrzymujesz 24 m gwarancji ( pytałem w salonie i potwierdzili moje słowa).

Guzik prawda. Ci sprzedawcy, pewnie też mylą GWARANCJĘ z NIEZGODNOŚCIĄ TOWARU Z UMOWĄ. Nie ma znaczenia w ktorym sklepie ją kupi - przepisy obowiązują wszystkich sprzedawców...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Komputronika jest promo na CoD AW na ps4 w cenie 195zł . Ilość sztuk ograniczona.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jest zainteresowany to mogę sprzedać Call of Duty: Advanced Warfare [PS4] za 180zł (wysyłka na mój koszt). Z paragonem, stan igła, wczoraj kupiona - gra nie dla mnie : < 
W dziale Black Market -> Sprzedam jest odpowiedni temat, ewentualnie pisać na priv.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guzik prawda. Ci sprzedawcy, pewnie też mylą GWARANCJĘ z NIEZGODNOŚCIĄ TOWARU Z UMOWĄ. Nie ma znaczenia w ktorym sklepie ją kupi - przepisy obowiązują wszystkich sprzedawców...

Kłócić się nie mam zamiaru, ale sprzedawca podkreślił wyraźnie, że chodzi o GWARANCJĘ. Natomiast ja przekazuję tylko jego słowa, sam nie wiem czy jest to na 100% prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kłócić się nie mam zamiaru, ale sprzedawca podkreślił wyraźnie, że chodzi o GWARANCJĘ. Natomiast ja przekazuję tylko jego słowa, sam nie wiem czy jest to na 100% prawda.

Dzięki za odpowiedzi. Zamówiłem z Ole,Ole. Dzwoniłem do nich i gościu potwierdził to co napisał Pablos. Odpowiedzialność sprzedawcy jest 12-to miesięczna. Czyli prosto pisząc - Pół gwarancji Sony(12 m-cy) pół sklep(12 m-cy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się może jak będzie wyglądać sprzedaż AC Unity? Z tego co wiem, to gry Ubisoftu (np. Watch Dogs w maju) pojawiały się w sklepach już dzień-dwa przed premierą. Polska premiera jest dopiero 13.11, światowa 11.11. Jestem niemal w 100% pewny, że gra powinna być dostępna około 10.11 w MM/Saturnach/Euro. Chyba, że dystrybutor zacznie je słać do sklepów dopiero w środę na czwartek, ale trudno mi w to uwierzyć. Ludzie będą chcieli pograć jak najszybciej, szczególnie biorąc pod uwagę długi weekend.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak empik radzi sobie z pre orderami? Chciałbym zamówić u nich GTA V i wybrać opcję odbioru w salonie. Fajnie jakby 18 listopada było :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak empik radzi sobie z pre orderami? Chciałbym zamówić u nich GTA V i wybrać opcję odbioru w salonie. Fajnie jakby 18 listopada było :)

Często u nich biorę preorder z odbiorem w salonie i gra zawsze była do odbioru w dniu premiery, w godzinach przedpołudniowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@liljon

Też często brałem gry w empiku na premierę i jeszcze nigdy jej na premierę nie dostałem.

Chociażby ostatni cyrk z LotF, od siebie nie polecam bo zawsze przez Empik mam dodatkowe latanie po mieście zapewnione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak empik radzi sobie z pre orderami? Chciałbym zamówić u nich GTA V i wybrać opcję odbioru w salonie. Fajnie jakby 18 listopada było :)

Radzi sobie bardzo dobrze.

Fifę i ostatnio Lords of Fallen odebrałem około godz. 11 w dniu premiery.

Teraz zamówiłem GTA V,ale z dostawą do domu,zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem do salonu w mojej mieścinie, z tymi punktami payback to wyszło jak za wersję PC ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem do salonu w mojej mieścinie, z tymi punktami payback to wyszło jak za wersję PC ;)

Jak ktoś dużo jeździ autem i tankuje na BP to się opłaca kupować w Empiku za punkty :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena dobra tylko że płatność tylko z góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pesa ktoś nie widział może już na półkach? Wiem że premiera jest 13 ale może przez wzgląd na święto 11 listopada(10-go pół polski wolne bierze) wcześniej to przyjechało jak to już miało miejsce wcześniej ponieważ konami nie pilnuje dat premier? Dajcie znać jeśli gdzieś zobaczycie Pesa najlepiej ze śląska. Był bym wdzięczny.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w empiku cena wyjściowa 229.99zł

Ciekawe czy gdzieś będzie bardziej normalna cena. Bo tu niby ilość egzemplarzy ograniczona i nie wiem czy kupić czy czekać :) Jak to mówią skąpy 2 razy traci :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słychać już coś o wydaniu bundle z GTA V w Polsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×