Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Spoko, czyli używke też mogę zakupić i dodatek także będzie.THX

I jest pierwszy Janusz z demem P. T i poprawionyn laserem :-D

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5322114605

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupił ktoś ostatnio PS4 made in Japan, gdzie i za ile (znam opinię forum ,że to to samo co China, ale planuje zakup konsoli i pytam z ciekawości)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj może być problem. To że ktoś kupił np: w MM konsolę MIJ nie oznacza że jak Ty tam pójdzie to nie trafisz na MIC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może ma info gdzie dostać jutro Project Cars w Krakowie? Na stronie saturna data premiery 15maj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamiar kupić Wolfa The New Order,ale zastanawiam się czy wydadzą może na jednej płytce razem  z The old Blood.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Saturnie Gdańsk z nocy z 18/19 maja a dokładniej od godziny 23 nocna sprzedaż Wieśka :)

ceny jeszcze nie znam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rezygnuję z zakupu Wiedzmina. 1 i 2 część miałem na premierę. Teraz po skandalicznym zachowaniu twórców gry rezygnuję i wam radzę to samo!!!

 

Dla niewtajemniczonych okazuje się że w niektórych krajach Wiedzmin jest sprzedawany w dużo niższej cenie (czemu nie w Polsce skoro to właśnie nam Polakom zawdzięcza sukces?). Skoro nas chcą tak dymać to niech dymają, ja nie kupuję ani teraz ani później ani nie kupię 4 części i żadnej innej gry z tego studia. STOP WSPIERANIA KLAMCOW!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

The Order - 289 zl - CHWALA SONY, BOSKIE 5 GODZIN GRANIA

 

Wiedzmin 3 - 209 zl (?) - ALE GNOJE I OSZUKISCI

 

xd

 

Swoja drogą na steamie wersja PC kosztuje 50 euro, taniosc w cholere.

Edytowane przez (͡° ͜ʖ ͡°)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rezygnuję z zakupu Wiedzmina. 1 i 2 część miałem na premierę. Teraz po skandalicznym zachowaniu twórców gry rezygnuję i wam radzę to samo!!!

 

Dla niewtajemniczonych okazuje się że w niektórych krajach Wiedzmin jest sprzedawany w dużo niższej cenie (czemu nie w Polsce skoro to właśnie nam Polakom zawdzięcza sukces?). Skoro nas chcą tak dymać to niech dymają, ja nie kupuję ani teraz ani później ani nie kupię 4 części i żadnej innej gry z tego studia. STOP WSPIERANIA KLAMCOW!!!

 

A marchewkę to Ty kupiłeś?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartus a mógłbyś wprowadzić nas w meandry tych "antypolskich" zagrywek cenowych?
Gdzie taniej, o ile itd.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten sklep sprzedawał za 40 dolarów:

 

http://www.greenmangaming.com/

 

Okazało się że gry pochodzą z dystrybucji na tak zwane biedniejsze rejony, z ciekawości sprawdziłem i często te tzw biedniejsze kraje mają wyższą stopę życia niż Polska, dlatego skoro nasza polska rzekomo firma potrafi innym krajom sprzedać taniej bo zarabiają mniej niż Niemcy czy Amerykanie to ja się pytam czy to w porządku? Jak dla mnie niezbyt i rezygnuję z zakupu, są pewne wartości dużo ważniejsze niż pykanie w jakąś grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Coś im się średnio chyba opłacał ten "wolontariat" jak widać. Bo już kupić nie można.

 

Tak w ogóle to:

 

1242749315_bullshit_amplifier-detector.g

Edytowane przez toreso
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

CDPR nie wie skad ten sklep zdobyl kody i mowili ze im ich nie sprzedali, 40 dolarow poza tym za wersje PCowa, ktora u nas kosztuje normalnie 120 zl w pudelku bez zadnych sciem czy chwilowych promocji, czyli praktycznie tyle samo.

 

Poza tym kazda konsolowa gra u nas kosztuje wiecej niz np w USA, Wiedzmin w wersji PS4 jak na ironie bedzie najtanszą grą AAA w Polsce od czasu premiery PS4.

Edytowane przez (͡° ͜ʖ ͡°)
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten sklep sprzedawał za 40 dolarów:

 

http://www.greenmangaming.com/

 

Okazało się że gry pochodzą z dystrybucji na tak zwane biedniejsze rejony, z ciekawości sprawdziłem i często te tzw biedniejsze kraje mają wyższą stopę życia niż Polska, dlatego skoro nasza polska rzekomo firma potrafi innym krajom sprzedać taniej bo zarabiają mniej niż Niemcy czy Amerykanie to ja się pytam czy to w porządku? Jak dla mnie niezbyt i rezygnuję z zakupu, są pewne wartości dużo ważniejsze niż pykanie w jakąś grę.

Wiesz, przy konsoli cena REDów to jedno a cena którą nakłada Sony to drugie.

I wiesz co? W Rosji czy w Stanach gry są tańsze 

Stąd taki wysyp tańszych gier na Allegro z których ludzie jeszcze robią cebulackie sloty.

Obudź się chłopie. ...albo nie. Nie budź się. Zazdroszczę ludziom których stać na życie wyższymi ideami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Po szybkim riserczu:
"Writing in the CD Projekt Red forums, business development manager Rafał Jaki said fans of the company should not buy The Witcher 3 from Green Man Gaming.

"I would kindly ask our fans no to buy via GMG at this time. We had not sold them Keys and don't know the origin of them," he said."

A w skrócie całość:
Sklep się nie dogadał z CDPR w sprawie sprzedaży ich gier, ponieważ CDPR chciało zostać na swojej platformie sprzedaży - GOG.
GMG wyskoczył z tańszą wersją i twierdzi, że dostał dostęp do kodu przez innych dostawców, licencjonowanych przez CDPR.

Baj de łej chodzi o sprzedaż na PC...

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie! Nie chodzi o sprzedaż pc czy na konsole. Chodzi o to że od 10 lat nam się wmawia że ceny w Polsce są takie ponieważ cena jest ta sama ustalona na cały świat. Tymczasem okazuje się że po cichu w innych krajach sprzedają taniej te same gry. W dodatku robi to polska firma która istnieje jedynie dzięki temu że wypromowali ją polscy gracze a ona tak nas dyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochodzenie kodów jest nieznane - nawet REDzi wypowiadali się w tym temacie: nie sprzedali temu sklepowi żadnych kluczy.

Krążą dwie wersje pochodzenia kluczy: pula z produktów nvidii (czyli nie przeznaczone do sprzedaży); klucze kupione u innych sprzedawców i odsprzedawane ze stratą (ale nakręcające ruch na stronie sklepu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie! Nie chodzi o sprzedaż pc czy na konsole. Chodzi o to że od 10 lat nam się wmawia że ceny w Polsce są takie ponieważ cena jest ta sama ustalona na cały świat. Tymczasem okazuje się że po cichu w innych krajach sprzedają taniej te same gry. W dodatku robi to polska firma która istnieje jedynie dzięki temu że wypromowali ją polscy gracze a ona tak nas dyma.

Ale czekaj, gdzie te ceny ja się pytam? U nas pudło kosztuje nawet 199 zł na PS4 i 120 na PC. Na takim amazonie wiedźmin kosztuje 45 funtów czyli 250 zł. W stanach może i wyjdzie tak samo ale tam nie ma vatu. Kto tu kogo dyma i gdzie bo nie widzę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nikogo nie dyma, niektórzy po prostu uprawiają samogwałt na własne życzenie doszukując się pierdół i teorii spiskowych.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie! Nie chodzi o sprzedaż pc czy na konsole. Chodzi o to że od 10 lat nam się wmawia że ceny w Polsce są takie ponieważ cena jest ta sama ustalona na cały świat. Tymczasem okazuje się że po cichu w innych krajach sprzedają taniej te same gry. W dodatku robi to polska firma która istnieje jedynie dzięki temu że wypromowali ją polscy gracze a ona tak nas dyma.

Jeżeli nie wiesz jak działają platformy takie jak Kinguin, GMG czy Allegro to jakby powiedział Geralt - "zawrzyj mordę pókim dobry". ;) 

Czasem kody są opłacane lewymi kartami albo po prostu dostawa przejeżdżała przez Sosnowiec ...i tyle ją widzieli :P 

Ubi już banowało na PC tanie cyfrówki z "lewego źródła" na platformach typu GMG i innych. Było o tym głośno jeżeli cokolwiek interesujesz się grami na PC. 

 

....ale nie, to Ciebie RED'zi okradają we własnym kraju.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chodzi o to że nie były to lewe kody, były to oryginalne gry przeznaczone z dystrybucji na niektóre kraje gdzie cena była niższa po prostu... Gry te od reda pochodziły i w tym jest problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tu chyba jedna z lepszych ofert na Wieśka :) 199 zł z odbiorem w salonie w dniu premiery. (ew. free wysyłka ale ekonomiczna)

http://allegro.pl/preorder-wiedzmin-3-dziki-gon-playstation-4-ps4-i5330850952.html#tabsAnchor

 

Co do posta wyżej to cena pewnie taka jak na stronie czyli 219 zł :)

Edytowane przez kevcio23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chodzi o to że nie były to lewe kody, były to oryginalne gry przeznaczone z dystrybucji na niektóre kraje gdzie cena była niższa po prostu... Gry te od reda pochodziły i w tym jest problem.

 

Skończ już kolego i nie zawracaj ludziom głowy pierdołami, nie chcesz nie kupuj, twoja decyzja. Wypisujesz jakieś farmazony, bojkoty itp. Kogo to obchodzi ??? 

Stać Cię na grę ? to kup nie stać (to żaden wstyd) ? to nie kupuj, proste, tysiące ludzi w Polsce mają ważniejsze problemy niż gry na konsolę które są dobrem luksusowym. 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

PS4 też miała różne ceny w różnych krajach, a mimo wszystko zdecydowałeś się na zakup?

Edytowane przez Bartek_Red

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bartus

Przecież REDzi pisali, że oni nie przekazali temu sklepowi żadnych kluczy. Opcję są dwie (a jakie to pisałem w poprzednim poście)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×