Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

Ta dodatkowa gwarancja to nic innego jak ubezpieczenie sprzętu, z którego możemy zrezygnować. Tylko nie robi się tego w sklepie, a w towarzystwie ubezpieczeniowym, które nam ten sprzęt ubezpiecza. Zapłacimy tylko składkę za okres do wypowiedzenia, a resztę nam zwrócą na konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo cos wiecej ?
Ja czekam na odpowiedz etgo znajomego dotyczaca dostawy do ME/ Lub Neo net bo wlasnie w ktoryms z tych 2 sklepow pracuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez w sumie powoli oswajam sie z graniem w fps na padzie i jak jeszcze 2tygodnie temu nie mialem w co grac tak teraz juz sie slinie na coda i bf4 na ps4. Niech ta dostawa w normalnych cenach w koncu do nas dojedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś będę dzwonił do tej firmy od gwarancji i dam znać co i jak :).

Dzięki za pomoc bo sam bym nie wpadł ze można z tego zrezygnować. Niby nie jest to majątek ale zawsze te 270 zł ;) ( będzie na grę i flaszkę :) )

Edytowane przez pro100pdg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okolice Zabrza , widział ktoś gdzieś konsole? . Chciał bym mieć już nową zabawkę na weekend ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pojechałem do sklepu Avans (Krosno) po suszarkę do włosów, oglądam przy okazji gry na ps3, już prawie do kasy a tu stoi ps4 z killzonem za 2099zł -  porwałem natychmiast :)  sprzedawca powiedział, że stała od 30 grudnia :)

Edytowane przez kamilloff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybys dorwal konsole w cenie ME (1859zl) to killzona kupujesz za 130zl i miescisz sie w 2k zl, ale w Twoim przypadku konsole juz masz w domu a nie w marzeniach jak ja :F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Najbliższa dostawa konsol PlayStation 4 do sklepów będzie miała miejsce do 15 stycznia." - info z oficjalnego facebooka PlayStation Polska

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO JEST SWIETNA INFORMACJA !
Az polubilem Twoj post :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko jak widać Saturn ma problemy z dostawą i nie wiadomo kiedy będą ;p cieniasy . A zatem dzisiaj byłem w NEONET Głogów  i miła pani zauważając że oglądam DualShock 4 kolor Niebieski poinformowała że mają już dostępne konsolki w Cenie 2599 W skład wchodzi Konsola 500 GB + 2 Pady+ kamerka+ ubezpieczenie w cenie na 3 lata  także jutro tam jeszcze wrócę iż w role wchodzi negocjacja przy zakupie telewizora.  :)

Edytowane przez Pawlloo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wszystko mniej więcej pokrywa się z dotychczasowymi informacjami. Amazon ma od jutra, potem 11-12 jest weekend i przyszły tydzień reszta tego rzutu trafi do Polski. Tylko teraz pytanie jak duża będzie to ilość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie dość duża, ale może akurat komuś się uda kupić.. no i ciekawe jaka cenę rzuca, żeby to nie było 1999 za golasa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na śląsku są juz dostepne gdzies DS4 niebieskie? glownie chodzi mi o SCC lub MM w Katowicach lub Chorzowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko obawiam ze z tego saturna to te sztuki ktore maja problem z dyskami co wspominali inni użytkownicy dlatego nie schodziły ;)   ( Żart )

 

 

A na poważnie gratulacje i radocha ze kolejna osoba do naszego grona dołączyła i kolejna która pomogła zakupić ludziom na forum konsole w normalnych cenach a nie od wiejskich biznesmenów którzy pierwszy i ostatni raz w życiu będą trzymali ponad 2 koła w rece :)

 

p.s.Podchodziłem pod koniec grudnia sceptycznie gdy znajomek w MM mowił o dostawie w połowie stycznia a tu jednak cos sie dzieje.

Anglie tez zalały konsole na początku na Amazonie a teraz w innych sklepach równiez.Znajomek dzwonił kilka godzin temu (miał preordera na luty w tesco na ps4)  ze szedł z zona na zakupy i przy okazji zahaczył o gamestop a tam konsola jaka zona pewnie musiała byc wkurzona ze pojechali na zakupy zwykłe a wrócili z konsolą hahaha radosc w słuchawce było słychać maksymalną :biggrin:

 

 

Edit:evo666   Żartowałem :) :) :)

Edytowane przez Dempsey
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko obawiam ze z tego saturna to te sztuki ktore maja problem z dyskami co wspominali inni użytkownicy dlatego nie schodziły.

 

Nic z tych rzeczy, ja swoja tam kupilem 07.12 i zero problemów z dyskiem. Dostawa tych podobno byla wczoraj a dzisiaj wylądowała na hali.

Daj się chłopakowi nacieszyć i go nie strasz :-)

Edytowane przez evo666
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym sie charakteryzowaly te konsole z wadliwymi dyskami ?

Poki co naparzam w demo fify 14 i te dont starve :F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na śląsku są juz dostepne gdzies DS4 niebieskie? glownie chodzi mi o SCC lub MM w Katowicach lub Chorzowie

MM na 3 stawach. Jest obecnie na stanie kilka sztuk niebieskich padów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Euro RTV AGD dzisiaj rano podniosło znowu cenę w sklepie internetowym do 1999 zł :/ za golasa, co prawda nie ma dostępnych konsol ale cenę podnieśli więc pewnie spodziewają się dostawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Euro RTV AGD dzisiaj rano podniosło znowu cenę w sklepie internetowym do 1999 zł :/ za golasa, co prawda nie ma dostępnych konsol ale cenę podnieśli więc pewnie spodziewają się dostawy.

 

taką cenę mogą sobie wsadzić, jedyna metoda by walczyć z naciąganiem, nie kupować ... ceny mają być takie jak zapowiedziało Sony czyli 1699 za golasa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×