Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiedzie może gdzie dostanę Fife 16 ze steelbookiem w polskim sklepie ? Albo można na premierze w jakimś stacjonarnym sklepie będzie dostępne ?

Edytowane przez d01011990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku chyba w Euro RTV dawali steelbooka w dniu premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko, czy jak kupię FIFA 16 na swoim amerykańskim profilu ale będę grał tylko i wyłącznie na europejskim koncie to gdzie trafią wszystkie dodatki (paczki, wypożyczeni zawodnicy)?? 

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi ci o jakaś wersję deluxe gdzie dostaje się jakieś dodatkowe paczki itd to działają one tylko na koncie z zakupioną grą,jeśli o normalne paczki kupione w grze na swoim koncie to masz je na koncie na którym grasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jak by ktoś już widział PES 2016 na sklepowych półkach niech da znać gdzie i za ile ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jak by ktoś już widział PES 2016 na sklepowych półkach niech da znać gdzie i za ile ?

Też był prosił o cynk na terenie śląska. Katowice game4you nie maja na razie to jakby ktoś był ciekawy jak u nich bo ostatnio pozytywnie zaskoczyli majac mad maxa 5 dni przed oficjalną premierą niestety z pesem tak niema.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wziąć ofertę z NEXT GEN ELEC czy dopłacić 350zł i mieć możliwość jeszcze po roku powołania się na rękojmię? Naprawdę pady i konsole są aż tak wadliwe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy gdzie w tym roku kupujecie nową fifę? Premiera gry w przyszły czwartek (24.09). O grze w weekend pewnie można zapomnieć, ale strzelam w poniedziałek i wtorek. Gdyż jak co roku fifę idzie złapać parę dni przed premierą. 15 dostałem w tamtym roku w Empiku, 3 dni przed pramierą. Nistety nie wiem gdzie teraz zacząć polowanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy gdzie w tym roku kupujecie nową fifę? Premiera gry w przyszły czwartek (24.09). O grze w weekend pewnie można zapomnieć, ale strzelam w poniedziałek i wtorek. Gdyż jak co roku fifę idzie złapać parę dni przed premierą. 15 dostałem w tamtym roku w Empiku, 3 dni przed pramierą. Nistety nie wiem gdzie teraz zacząć polowanie ;)

Zacznij od media markt, expert i euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Osobiście zawsze najpierw patrzę w euro z sieciówek tam zawsze mają przed premierą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saturny potrafią wystawiać dzień/dwa wcześniej, warto zajrzeć. Jakby ktoś miał info o dostępności w MM w M1 Kraków to szybko proszę dać mi znać bo tam mam preordera :biggrin:

Edytowane przez michupol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało nam się dostać Pro Evolution Soccer w wersji na PS3 i PS4 ciut wcześniej! Emotikon grin

Cena PS4 - 219zł a PS3 - 169zł!

Gra na chwilę obecną dostępna w Sosnowcu. Na innych punktach pojawi się dziś popołudniu albo jutro Emotikon smile 
Serdecznie zapraszamy!

Edytowane przez keczu78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już ''cioram'' :D przed chwila włożona do napędu :D w warszawie juz jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy w Empiku będzie akcja z wymianą starej FIFY i dopłaty do nowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do pesa to nie musicie się spieszyć bo online i tak na razie nie działa. A granie z kompem to żadna frajda. Co z tego że kupiłem już grę skoro niemożna ciorać online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep Powerplay podał że w jednym z jego sklepów (Rybnik) gra dostępna od południa ;) W Bielsku-Białej, Jastrzębiu i Gliwicach może dzisiaj też będą...

Potwierdzam Rybnik już ma cena 209,99zł  wersja delux 260 zł 

Ps. za PES 2014 dają 40 zł w odkupie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×