Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

top_logo.gif Playstation 4 – informacja o prezencie Szanowny Kliencie,

dziękujemy za zamówienie przedpremierowe konsoli Playstation 4 w naszym sklepie. Informujemy, że obiecanym przez nas prezentem dodawanym do konsoli będzie kod rabatowy na zakup 3-miesięcznego abonamentu PLayStation Plus http://www.euro.com.pl/playstation-network/sony-playstation-plus-90-dni.bhtml 

Po zrealizowaniu zamówienia na konsolę w ciągu kilku dni zostanie w koncie klienta przydzielony specjalny kod rabatowy na zakup w/w produktu umożliwiający zakup abonamentu za złotówkę. 

Pozdrawiamy!

Zespół RTV EURO AGD

 

 

A co najśmieszniejsze, nie dostałem żadnego potwierdzenia e-mailem, że konsola będzie do odbioru 29 listopada, może dlatego że zmieniałem telefonicznie zwykły preorder na bundle z KZ

spokojnie oni jeszcze sami z siebie nie informują, ja wysłałem zapytanie...  spytaj gościa co prowadzi twoje zamówienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostalem potwierdzenie, bundle z killzonem w rtv euro bedzie 29 czekal na odbior :biggrin::D:D (zamawialem 6 listopada)

 

Dostałem tylko maila z tym 3 miesięcznym plusem.O potwierdzeniu cisza :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój brat wlasnie jeździ po sklepach w USA i nigdzie nie może dostać wszystkie ps4 tylko  tylko dla preorderow , na półkach pusto 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc :)

Nie każdy dostanie tego maila :) dostaną go tylko osoby które jako zapłatę wybrali przelew, każde zamówienie na konsolę jest realizowane na tych samych warunkach co pre-order.

Ja np. wybrałem odbiór w sklepie i płatność przy odbiorze a więc nie dostane maila z numerem konta :)

Pozdrawiam

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapytałem z ciekawości w MM w Częstochowie i w dniu premiery mają mieć normalnie konsole na półce dostępne....  :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc :)

Nie każdy dostanie tego maila :) dostaną go tylko osoby które jako zapłatę wybrali przelew, każde zamówienie na konsolę jest realizowane na tych samych warunkach co pre-order.

Ja np. wybrałem odbiór w sklepie i płatność przy odbiorze a więc nie dostane maila z numerem konta :)

Pozdrawiam

 

Czy to znaczy, że ludzie , którzy np zamówili tego Bundle'a dnia dn. 6 listopada i wybrali opcję płatności przy odbiorze będą traktowani mniej priorytetowo , od tych co wybrali płatność przelewem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi bardziej o to, że nie wszyscy dostaną maila z numerem konta do przelewu :)
Jeżeli ktoś tak jak ja zamawiał konsole z odbiorem osobistym w sklepie powinien dostać tylko maila :
"dziękujemy za zamówienie przedpremierowe konsoli Playstation 4 w naszym sklepie.... "
A resztę dopłacić w sklepie przy odbiorze :)
Nie mam pojęcia jak będą traktowani ludzie którzy zamówili konsole w listopadzie :) sam zmówiłem pre-order w sierpniu.
Przy moim zamówieniu widnieje informacja dotycząca prezentu  :biggrin:  teraz już wiemy że tym prezentem jest "kod rabatowy na zakup 3-miesięcznego abonamentu" a więc jeżeli na stronie EURO AGD RTV kod ten kosztuje 59 zł, pewnie dostaniemy jakieś 20 zł rabatu :laugh: co mnie nie interesuje gdyż wraz z konsolą kupuje PS+ na rok :thumbsup:
Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to znaczy, że ludzie , którzy np zamówili tego Bundle'a dnia dn. 6 listopada i wybrali opcję płatności przy odbiorze będą traktowani mniej priorytetowo , od tych co wybrali płatność przelewem?

Mozliwe, zawsze wiecej problemow ze zwrotem niz wyslania maila ze po prostu nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to znaczy, że ludzie , którzy np zamówili tego Bundle'a dnia dn. 6 listopada i wybrali opcję płatności przy odbiorze będą traktowani mniej priorytetowo , od tych co wybrali płatność przelewem?

Nie, skąd ten pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to znaczy, że ludzie , którzy np zamówili tego Bundle'a dnia dn. 6 listopada i wybrali opcję płatności przy odbiorze będą traktowani mniej priorytetowo , od tych co wybrali płatność przelewem?

 

Z ciekawosci napisałem do osoby która kieruje moim zamówieniem (a mam na opcje z Killzone) czy jesli widze u państwa maila z rabatem mam być pewny ze konsolka będzie w dniu premiery.Miła pani odpisała ze bedzie na premiere dla mnie dostepna :) Wiec takim oto sposobem znajomy ma już konsole na premiere :D

p.s.Również własnie mam odbiór w punkcie i zapłata przy odbiorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zamawialem bundla z kz z euro rtv 7 listopada o 19.30 . dziś na moje pytanie czy mam gwarancje otrzymania konsoli w dniu premiery otrzymałem takiego maila :

 

"

Szanowny Kliencie,

Uprzejmie informuję, że otrzyma Pan konsolę w dniu premiery

W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt.
  Pozdrawiam

"

 

wiec będzie ok ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie troche z innej beczki, czy odbierając PS4 z rtv euro agd 29 listopada, mam prawo do sprawdzenia konsoli ? Otworzyć w sklepie i podłączyć do telewizora u nich? Sprawdzić, czy po prostu nie dostanę wadliwego egzemplarza. Może, zbyt wariuję, ale około 27 listopada wracam ze szpitala, potem mam 2 tygodnie kwarantanny(po jodowaniu) i nie chciałbym przez 2 tygodnie gapić się na zepsute ps4 albo kartę z reklamacją PS4

 

Jest jakaś ustawa przepis? Gdzie jasno jest podane, że mam prawo do sprawdzenia sprzętu na miejscu w sklepie?

 

Znalazłem coś takiego: 
Ustawa o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej
Art. 3 ust. 3
Sprzedawca jest obowiązany zapewnić w miejscu sprzedaży odpowiednie warunki techniczno-organizacyjne umożliwiające dokonanie wyboru towaru konsumpcyjnego i sprawdzenie jego jakości, kompletności oraz funkcjonowania głównych mechanizmów i podstawowych podzespołów.

Edytowane przez rafcio007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tak jak piszesz w ustawie, ale sprzedawca powie ze nie mozesz otworzyc i uruchomic produktu bez zaplacenia .. no i co, podasz go do sadu albo PiHu? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy moim zamówieniu widnieje informacja dotycząca prezentu  :biggrin:  teraz już wiemy że tym prezentem jest "kod rabatowy na zakup 3-miesięcznego abonamentu" a więc jeżeli na stronie EURO AGD RTV kod ten kosztuje 59 zł, pewnie dostaniemy jakieś 20 zł rabatu :laugh: co mnie nie interesuje gdyż wraz z konsolą kupuje PS+ na rok :thumbsup:Pozdrawiam :)

Chyba masz napisane, że będzie za złotówkę - skąd więc bierzesz rabat 20zł? Nie chcesz, nie korzystaj. W sumie Twoja sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tak jak piszesz w ustawie, ale sprzedawca powie ze nie mozesz otworzyc i uruchomic produktu bez zaplacenia .. no i co, podasz go do sadu albo PiHu? ;)

Wystarczy, że nagra rozmowę i zgłosi całe zajście do UOKiKU. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi bardziej o to, że nie wszyscy dostaną maila z numerem konta do przelewu :)

Jeżeli ktoś tak jak ja zamawiał konsole z odbiorem osobistym w sklepie powinien dostać tylko maila :

"dziękujemy za zamówienie przedpremierowe konsoli Playstation 4 w naszym sklepie.... "

A resztę dopłacić w sklepie przy odbiorze :)

Nie mam pojęcia jak będą traktowani ludzie którzy zamówili konsole w listopadzie :) sam zmówiłem pre-order w sierpniu.

Przy moim zamówieniu widnieje informacja dotycząca prezentu  :biggrin:  teraz już wiemy że tym prezentem jest "kod rabatowy na zakup 3-miesięcznego abonamentu" a więc jeżeli na stronie EURO AGD RTV kod ten kosztuje 59 zł, pewnie dostaniemy jakieś 20 zł rabatu :laugh: co mnie nie interesuje gdyż wraz z konsolą kupuje PS+ na rok :thumbsup:

Pozdrawiam :)

Za złotówkę :)

Szanowny Kliencie,

dziękujemy za zamówienie przedpremierowe konsoli Playstation 4 w naszym sklepie. Informujemy, że obiecanym przez nas prezentem dodawanym do konsoli będzie kod rabatowy na zakup 3-miesięcznego abonamentu PLayStation Plus http://www.euro.com.pl/playstation-network/sony-playstation-plus-90-dni.bhtml 

Po zrealizowaniu zamówienia na konsolę w ciągu kilku dni zostanie w koncie klienta przydzielony specjalny kod rabatowy na zakup w/w produktu umożliwiający zakup abonamentu za złotówkę

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa to przepraszam :sad:
A to teraz pytanie z mojej strony :)
Czy do tego abonamentu ( 90 dni ) także trzeba podawać numer karty kredytowej jak w przypadku tych miesięcznych ?

 
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo, ale co do odbioru sprzętu w RTV Euro AGD - sprzedawca powinien przy was otworzyć sprzęt i razem ze sprzedawcą sprawdzacie czy działa.

Płacąc podpisujecie papier że odebraliśćie w pełni sprawny sprzęt bez widocznych wad.

Nie przyjmują zwrotów, dla tego nigdy u nich nic nie kupuje stacjonarnie tylko przez internet z dostawą do domu. Mam wtedy czas na spokojne sprawdzenie sprzętu i 14 dni na oddanie go do jak mi sie nie spodoba lub będzie miał jakąś wadę któa nie podlega reklamcji.

...

Kupiłem tablet w RTV Euro AGD w sklepie (z któego teraz piszę swoją drogą). Po 2 dniach wyskoczył (lub dopiero zauważyłem) dead pixel na środku ekranu. Ani oddać, ani reklamować, bo to za mało żeby objeła to reklamacja.

Od tamtej pory tylko i wyłącznie zakupy przez internet i umowa zawarta poza lokalem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra chyba nie ma co czekać i trzeba w końcu zamówić bo ceny coraz wyższe, na gram.pl prawie 2000 za czystą konsole ale na ultimie widzę zestaw z killzone za 1999 + NFS Rivals i jest 2240 konsola. Wysyłka z następnej dostawy więc może będą usunięte wady fabryczne to przegrzewanie na przykład.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem preordera w Sony Centre w Krakowie. Wczoraj otrzymalem telefon od Sony, ze poniewaz zamowilem przed 4 wrzesnia (w moim przypadku poczatek sierpnia) konsola bedzie na mnie czekac w lokalu w dniu premiery. O dziwo powiedzial tez ze ani zestawy ani tym bardziej ich ceny nie sa jeszcze znane i to juz oddzial w Krakowie bedzie sie ze mna kontaktowac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie licz na to. Te konsole już są wyprodukowane.

Sam mam nerwy czy sobie na własne życzenie świat nie zepsuję bo też mam mieć konsolę z drugiego rzutu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo, ale co do odbioru sprzętu w RTV Euro AGD - sprzedawca powinien przy was otworzyć sprzęt i razem ze sprzedawcą sprawdzacie czy działa.

Płacąc podpisujecie papier że odebraliśćie w pełni sprawny sprzęt bez widocznych wad.

Nie przyjmują zwrotów, dla tego nigdy u nich nic nie kupuje stacjonarnie tylko przez internet z dostawą do domu. Mam wtedy czas na spokojne sprawdzenie sprzętu i 14 dni na oddanie go do jak mi sie nie spodoba lub będzie miał jakąś wadę któa nie podlega reklamcji.

...

Kupiłem tablet w RTV Euro AGD w sklepie (z któego teraz piszę swoją drogą). Po 2 dniach wyskoczył (lub dopiero zauważyłem) dead pixel na środku ekranu. Ani oddać, ani reklamować, bo to za mało żeby objeła to reklamacja.

Od tamtej pory tylko i wyłącznie zakupy przez internet i umowa zawarta poza lokalem. ;)

 

Dzieki za odpowiedź  ;) Na pewno nie odbiore konsoli dopóki jej nie sprawdzę w sklepie. Nie podłaczę do TV i nie włączę  :) A niech patrzą na mnie krzywo ale mam do tego prawo. Niestety w polsce dobry klient to taki który płaci i o nic nie pyta i wychodzi z towarem do domu.

Edytowane przez rafcio007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra chyba nie ma co czekać i trzeba w końcu zamówić bo ceny coraz wyższe, na gram.pl prawie 2000 za czystą konsole ale na ultimie widzę zestaw z killzone za 1999 + NFS Rivals i jest 2240 konsola. Wysyłka z następnej dostawy więc może będą usunięte wady fabryczne to przegrzewanie na przykład.

 

 

Widzą jaki hype i podbijają cene. Ja bym Ci proponował po prostu kupić za 1700 z gorszami z półki w dniu premiery, bo coraz wiecej informacji ze tak wlasnie bedzie dostepna

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Półka w sklepie, albo Amazon DE. Polska banda wyłudzaczy łaski nie robi, że mi konsolę za 2000zł puszczą ^^

Za trochę więcej to ja mam mega bundla :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×