Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

Taa..... pewnie ktoś zastawił konsolę a w napędzie zostawił płytkę :biggrin:

 

PS.

 

Gdzie dorwę najtaniej nową w folii GTA5 na PS4?? W necie znalazłem w sklepie blackgames za 207 + wysyłka.

 

Zależy mi na tym aby opakowanie było po polsku (idzie na prezent) a na allegro różnie to bywa, może mieć polskie napisy a opakowanie tył. po szwedzku lub z napisem z przodu będzie że nie do sprzedaży osobno.

Edytowane przez DarkShadowPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dorwałem NBA 2k15. Używke kilkudniową w stanie idealnym z niewykorzystanym Kevin Durant DLC za 190 zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Gdzie dorwę najtaniej nową w folii GTA5 na PS4?? W necie znalazłem w sklepie blackgames za 207 + wysyłka.

 

Ja osobiście nie ryzykowałbym z tym blackgames.pl. Ewentualnie napisz do nich z pytaniem czy GTA V ma polską okładkę? Ja swoją kupiłem za 229zł (darmowa wysyłka) w Media Expert na nocnych przecenach. A w promocji do dziś (do godziny 23:59 lub do odwołania) z kuponem rabatowym widocznym na stronie, jest w RTV Euro AGD też za 229zł + wysyłka gratis.

 

PS. Jest nowa pula kuponów rabatowych na allegro. Całe 10zł ważne przez dwa tygodnie od odebrania kuponu w apce :)

Edytowane przez leschek87
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dla weteranów PS3: jak kształtowały się ceny gier podczas premiery poprzedniej generacji? Też było mega drogo? Nabyłem konsolę 4 lata po premierze, więc nie jestem zorientowany. Teraz przy okazji PS4 zastanawiam się po prostu, czy 249 (i wzwyż, niestety) na premierę (i również po) to już będzie standard...i czy doczekamy się momentu, gdzie sytuacja się uspokoi i gry będzie można kupić za rozsądne pieniądze powiedzmy 4-5 miesięcy po premierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 mam od 2010r i gry na premiere nie przekraczały 200zł (zazwyczaj). Na PS4 minie jeszcze trochę czasu zanim gry tak na dobrą sprawę stanieją. Gry już teraz tanieją. Shadow Fall, Second Son są już grubo poniżej 100zł. Shadow Fall ma ponad rok, Second Son niecały. Ten moment kiedy sytuacja się uspokoi to nie wcześniej jak za 2-3 lata a może i dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up , tak ceny po 249 na początku PS3 to był standard. Pamiętam to bardzo dobrze...

 

gry w dobrych cenach 3-6 miesięcy od premiery możesz już kupować ale to używki lub gry w małych sklepach lub import z UK choćby. Markety mają ceny jakie mają i nic z tym nie zrobisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj bylem w pewnej sieci księgarni popularnej w naszym pięknym kraju i miałem niezły ubaw jak zobaczyłem cenę Infamous: SS - 299 zł. 

Możecie polecić jakiś dobry sklep internetowy/sprzedawcę na alledrogo z używkami w rozsądnych cenach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samemu nie chce Ci się poszukać? Allegro, olx, gametrade, Ceneo, sklep u Pana Kazika ... tak trudno? Zachowujesz się jakbyś miał dwie lewe ręce i czekasz aż ktoś ci da pod nos idealną ofertę.

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej brałem pod uwagę jakieś sklepy internetowe, o których mogłem nie wiedzieć, a są warte uwagi. Temat allegro rzuciłem swoją drogą. Faktycznie wygląda to jak prowadzenie za rączkę i nieznajomość gugla, mea culpa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj bylem w pewnej sieci księgarni popularnej w naszym pięknym kraju i miałem niezły ubaw jak zobaczyłem cenę Infamous: SS - 299 zł. 

Możecie polecić jakiś dobry sklep internetowy/sprzedawcę na alledrogo z używkami w rozsądnych cenach?

 

Jakiś czas temu był w Saturnie w Magnoli za 129zł. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

W RTV Euro AGD jest po normalnej cenie (bez żadnych obniżek, itp.) po 149 zł. Za to ja poluje na WWE 2k15, wszystkie sklepy z grami oferują ją za cenę 249 zł, a na allegro znalazłem aukcję za 180 zł z przesyłką co moim zdaniem jest dobrą ceną (np. w porównaniu z ps store gdzie stoi po 289 zł...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj bylem w pewnej sieci księgarni popularnej w naszym pięknym kraju i miałem niezły ubaw jak zobaczyłem cenę Infamous: SS - 299 zł. 

Możecie polecić jakiś dobry sklep internetowy/sprzedawcę na alledrogo z używkami w rozsądnych cenach?

 

ceneo.pl - każdy sklep ma opinie więc możesz wybrać pewny sklep. Polecam też gametrade.pl....  

IMO nie ma sensu kupować nówek jeśli gra jest już jakiś czas na rynku - niczym się to nie różni od nowej a można sporo przyoszczędzić... 

   takiego infamousa w październiku jak był od 139 nowy wyrwałem za jakieś 90 złotych....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy gry w cenie 250 to sporo lecz gdy się nie ma parcia można poczekać tydzień- dwa i kupić w cenie 160-180.

Ja Coda kupiłem po trzech dniach od premiery w cenie 160zł(allegro). Ostatnio szukałem  na alle far cry 4 i assassina unity i wszystko było w cenie 170-180 a trafiłem w zestawie z codem za 450, coda sprzedałem i wyszło mi po 150 za grę, wiec wystarczy poszukać:) Co do ps strora pamiętajmy że  cenę można podzielić na 2( swoje konto główne ustawiamy u kolegi a jego u siebie) wiec ceny są dobre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, ceny w PSS nie są dobre a tłumaczenie tychże faktem, że gra może być na 2 konsolach jest idiotyczne bo to niezgodne z regulaminem PSN :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I trzeba by jeszcze zalozyc, ze kazdy dzieli to na 2 a podejrzewam, ze bardzo malo osob to robi. Ceny z pss sa zalosne i jak teraz pomysle, ze MS chcial miec gry tylko w cyfrowej dystrybucji a pozniej by zrobili ceny 500 zl za gre to ja wysiadam. Niby obiecywali, ze gry z cyfrowej beda tansze, ze nie potrzeba nosnika i w ogole to niech ktos mi wytlumaczy skad biora sie ceny 299zl za gre, ktora na premiere kosztuje 199. Ja nie potrafie tego ogarnac, jestem chyba zbyt glupi na to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny w cyfrowej są żałośne z wielu powodów. Po 1 takiej gry nie można odsprzedać więc każda sprzedana gra cyfrowo to dodatkowy zysk dla sony (brak używek na rynku, zwiększa ich cenę, wtedy wiecej osób skusi się na nówkę). Ale to standardowa polityka. KIiedyś naciągneli mnie na kindla jak jeszcze po ponad 1000 złotych chodził gwarantując że ebooki (tak pisało na oficjalnej stronie amazona)- będą w cenie 30% wersji papierowej, jak widać uznali że nie warto;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie rację co do zbyt wysokich cen gier na PS Store, ale nie zgodzę się z tym z faktem, że mało osób robi wspólne zakupy na PS Store, bo praktycznie, co gadam z każdym nowo poznanym graczem, który gra na cyfrówkach - to opowiada, że zakupy dzieli, aby było to opłacalne. Sam prowadzę z grupką swoich najlepszych przyjaciół taką politykę i ceny nawet preorderów nie są wtedy straszne (załącznik poniżej)

 

g8jtu4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, ceny w PSS nie są dobre a tłumaczenie tychże faktem, że gra może być na 2 konsolach jest idiotyczne bo to niezgodne z regulaminem PSN :biggrin:

 

Dokładnie. Ceny w pss to jakiś żart. 289zl za gre???? WTF?? Wersje cyfrowe są dużo bardziej opłacalne dla sony( brak nośnika, brak rynku wtórnego itp.) dlaczego wiec cena jest wyższa od wersji pudełkowej? A argument o możliwości kupna gier na spółkę jest bez sensu. Na upartego wszystko można kupić na spółkę( książki, muzykę itp). Ale cena jest ustalana dla jednego klienta a nie zapobiegawczo podniesiona bo ktoś może kupić z kolegą i wtedy się im będzie bardziej opłacało.  :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest spowodowany tym, że jeżeli Sony zaczęłoby sprzedawać gry w cenach niższych niż w sklepach detalicznych to sprzedawcy wypięliby się na Sony i nie sprzedawali ich gier. Markety i pozostali nie zarabiają na konsolach tylko na grach i wyobraźcie sobie sytuację, w której nagle można kupić gry 50% taniej, bo są w wersji cyfrowej. Co w takiej sytuacji robi sklep? Przestaje zamawiać konsole, bo gry im się nie sprzedają. Na konsoli praktycznie nikt nie zarabia jest złem koniecznym żeby móc zarabiać na sofcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wersja pudełkowa ma pewne plusy względem cyfrowej. Np. dużo ludzi kupuje gry i potem je odsprzedaje odzyskując cześć pieniędzy. Wobec tego gdyby gra pudełkowa była trochę droższa od cyfrowej to ktoś kto chciałby daną grę kupić przejść i sprzedać, wybrałby mimo to  wersję pudełkową.  W obecnej formie kupno wersji cyfrowych jest dla mnie bez sensu. Wolę kupić używkę z aledrogo niż przepłacać za "promocje" w pss 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyfrówki ludzie też odsprzedają - wystarczy popatrzeć na Allegro ; ) Dużo aukcji i chętnych też nie brakuje. Ja też bym wolał cyfrówki na poziomie ~100zł i nie musieć się dzielić zakupem, ale skoro jest drogo to trzeba sobie radzić. Płytek nie lubię - na PC pożegnałem taką formę dystrybucji dobre 5-7 lat temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem, że się odsprzedają, ale ja nie mam ambicji ani czasu, żeby zostać cebulowym handlarzem slotów na allegro. Chcę po prostu kupić grę i w nią grać. Wobec tego dopóki zakup gier w wersji pudełkowej będzie bardziej korzystny nie mam zamiaru kupować cyfrówek.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I trzeba by jeszcze zalozyc, ze kazdy dzieli to na 2 a podejrzewam, ze bardzo malo osob to robi. [...]i w ogole to niech ktos mi wytlumaczy skad biora sie ceny 299zl za gre, ktora na premiere kosztuje 199. Ja nie potrafie tego ogarnac, jestem chyba zbyt glupi na to.

 

trochę osób tak robi. Sony jak dla mnie tak przekombinowało z kontami na PS4, że mi się po prostu nie chce kombinować bo albo będę miał kogoś stałego do składek co oznacza, że każda gra nie do odsprzedania i przyjmując ceny w PSS jakieś 150 zł na grę na osobę idzie na wieczne zmarnowanie albo kupuję każdą grę po przejściu poprzedniej z kimś nowym i potem sprzedaje konto ale znowu jest cyrk bo za każdym razem nowe konto trzeba ustawiać jako główne żeby móc grać na swoim koncie....   szybko człowiek dochodzi do wniosku, że po co skoro w miesiąc góra dwa po premierze grę można mieć za te około 160 złotych (czyli cena slota na premierę) po czym po przejściu mogę odzyskać dobre 80% ceny.... 

 

Co do cen w PSS to ja nie oczekuję cen niższych niż w sklepie (wiadomo, że to by szybko spowodowało odpływ ludzi z pudełek i niezadowolenie sklepów) ale oczekuję podobnych cen a nie, że gra w PSS kosztuje 299 a w sklepie 190-209 (GTAV) (sztandarowy przykład chorych cen)...

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej dołożyć stówkę albo dwie i mieć z pewnego źródła?

Zawsze mnie dziwi takie kombinowanie, a potem żale "bo w internetach kradno i oszukujo"...

Edytowane przez bananek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×