Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest jeszcze szansa na dorwanie w MediaMarkt Bialej konsolki + GTA V? Na stronce nie ma, ale jest mozliwosc ze gdzies bedzie w sklepie czy nie?

 

na stronie masz opcję sprawdzenia dostępności i jak jest, że nie ma to nie będzie :D

 

 

Jakby ktos slyszal o jakiejs ciekawej promocji zwiazanej z premiera Dying Light to bardzo prosze mi doniesc. Licze po cichu na dobra cene w empiku, w koncu zdarzalo im sie miec konkurencyjne ceny na polskie tytuly, lub akcje oddaj nam gre i doplac 3,20zł, a my Tobie damy DL.

   MediaMarkt 229 ma być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos slyszal o jakiejs ciekawej promocji zwiazanej z premiera Dying Light to bardzo prosze mi doniesc. Licze po cichu na dobra cene w empiku, w koncu zdarzalo im sie miec konkurencyjne ceny na polskie tytuly, lub akcje oddaj nam gre i doplac 3,20zł, a my Tobie damy DL.

Na oficjalnym profilu allegro Playstation (pośrednikiem jest komputronik) jest gra za 205 zł i chyba taniej nie widziałem. Odbiór za darmo w salonie, jedyny problem to fakt że nie wiadomo czy zapewnią odbiór w piątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na cdp.pl Diablo 3 Ultimate Evil Edition za 159 zł z możliwością darmowej przesyłki, bodajże do jutra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę dni temu byłem w media markt i obcy izolacja na ps4 stał około 169 zł, dziś patrze 259..WTF? W empiku udało mi się nabyć za 159zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę dni temu byłem w media markt i obcy izolacja na ps4 stał około 169 zł, dziś patrze 259..WTF? W empiku udało mi się nabyć za 159zl

 

  prawdopodobnie jakaś promo na ta gre była/będzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na cdp.pl Diablo 3 Ultimate Evil Edition za 159 zł z możliwością darmowej przesyłki, bodajże do jutra.

 

PROMOCJA
Promocja obowiązuje do 08.02.2015 do godziny 23:59.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widział ktoś gdzieś GTA V w dobrej cenie?

Podbijam do pytania. Chyba nigdzie nie ma jakiejś promocji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto wie gdzie znajdaniej dostanę dying light ??

 

Wydaje mi się że najtaniej jest na agito z przesyłka 199zł ale jeszcze szukam aby było ten grosz taniej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Preorder Dying Light z kodami na broń i przebranie na stronie Media Expert za 189 zł. Jeśli zgodzimy się na newsletter mamy dodatkowe - 10 zł czyli gra za 179 zł. Można ustawić odbiór osobisty w sklepie. To chyba najtańsza oferta na rynku.

Może widział ktoś zestawy preorderowych z koszulką (rozmiar M) - były w Media Markt i Saturnach. W mojej okolicy już niestety nie ma a bardzo mi zależy.

Edytowane przez AdWolf
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Preorder Dying Light z kodami na broń i przebranie na stronie Media Expert za 189 zł. Jeśli zgodzimy się na newsletter mamy dodatkowe - 10 zł czyli gra za 179 zł. Można ustawić odbiór osobisty w sklepie. To chyba najtańsza oferta na rynku.

Może widział ktoś zestawy preorderowych z koszulką (rozmiar M) - były w Media Markt i Saturnach. W mojej okolicy już niestety nie ma a bardzo mi zależy.

Bóg zapłać ! :)

szukałem widzialem w sklepie gram.pl

saturn i MM tez szukałem tylko L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

moze mi ktos powiedziec  dlaczego nie mozna kupic w tym momencie gry  DYING LIGHT w ps store ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W media expert Dying Light 189.99 pln :-) w sklepie internetowym do tego kurier gratis jak i wszystkie opcje wysylki za darmo :-) ja juz wziąłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moglby mi ktos powiedziec czy w nowej gazetce MediaMarkt jest Ps4, jezeli tak to jaka cena?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×