Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

Na wszelki wypadek zrobiłem rezerwacje moze mnie pozytywnie zaskoczą. Ale 4.05 to jednak chyba za wcześnie, embargo na recenzje kończy sie 05.05.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-75 zł w sklepie Redcoon dziś do północy https://www.pepper.pl/promocje/75z-do-jutra-na-redcoonpl-przy-zakupach-za-min-220z-20415

 

Uncharted stoi u nich drogo (288 zł), ale po takim rabacie wychodzi najkorzystniejsza oferta jaka była - 213 zł. Dostawa do paczkomatu darmowa, można zamówić za pobraniem bez dodatkowych opłat, więc jakby co można anulować zamówienie bez większych problemów.

 

Miałam czekać na używkę, ale pewnie nie wytrzymam, a z taką ceną odsprzedam bez dużej straty :)

 

Link do Uncharted: https://www.redcoon.pl/B548482-Sony-Computer-Entertainment-Uncharted-4-A-Thiefs-End_Gry-akcji-do-PS-4

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
-75 zł w sklepie Redcoon dziś do północy https://www.pepper.pl/promocje/75z-do-jutra-na-redcoonpl-przy-zakupach-za-min-220z-20415

 

Uncharted stoi u nich drogo (288 zł), ale po takim rabacie wychodzi najkorzystniejsza oferta jaka była - 213 zł. Dostawa do paczkomatu darmowa, można zamówić za pobraniem bez dodatkowych opłat, więc jakby co można anulować zamówienie bez większych problemów.

 

Miałam czekać na używkę, ale pewnie nie wytrzymam, a z taką ceną odsprzedam bez dużej straty :)

 

Link do Uncharted: https://www.redcoon.pl/B548482-Sony-Computer-Entertainment-Uncharted-4-A-Thiefs-End_Gry-akcji-do-PS-4[/

Dzięki wielkie za info właśnie skorzystałem. Potwierdzam zakup z kartami upominkowymi przeszedł pomyślnie. Teraz tylko czekać :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Dzięki za cynk. Zamówione za 213 złotych za pobraniem do paczkomatu. Jeżeli nie będzie akcji typu dzień premiery w Empiku za 199 czy coś, to będzie to chyba najkorzystniejsza oferta, na jaką będzie można liczyć do premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma jakieś doświadczenia z redcoon?

Kiedyś czytałem że mają magazyn w UK i stamtąd wszystko idzie, zamówiłem u nich słuchawki Sony Elite i rzeczywiście czekałem około 10 dni aż towar doszedł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja kupowałem u nich tylko słuchawki TurtleBeach i były w dwa dni. Ze zwrotem też szybko poszło.

Wysłane z X Tetki

Edytowane przez JacaC8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pepperze piszą, że kody jeszcze działają, gdyby ktoś się spóźnił. Niestety istnieje ryzyko, że będą anulować zamówienia (ponoć regulamin pozwala na 3 karty upominkowe, ale zobaczymy czy się nie będą czymś innym zasłaniać).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zamówilem tez, 213 zl to zdecydowanie najtansza oferta. Chociaz i tak jestem pewny ze anuluja, przy realizacji kodow jest komunikat ze prowadzone sa prace serwisowe i przed uzyciem kuponu prosimy o kontakt z obsluga klienta..

 

Edit: Gdyby jakims cudem nie anulowali tych zamowien to mozna tez korzystnie kupic inne rzeczy. Przed chwila zlozylem zamowienie na plusa za rok w zestawie z back to the future na ps4 za 183 zl (czyli mozna by uznac ze gra wyszla gratis). Dualshock 4 tez wyjdzie ok. 150 zł

Edytowane przez kevcio23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie anulują. Po internetach wieść się rozeszła, bardzo dużo ludzi zamówiło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że już zapłaciliście?

Wysłane z X Tetki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem zaplacilem

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

A dostal ktos potwierdzenie zamowienia na maila?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit: Gdyby jakims cudem nie anulowali tych zamowien to mozna tez korzystnie kupic inne rzeczy. Przed chwila zlozylem zamowienie na plusa za rok w zestawie z back to the future na ps4 za 183 zl (czyli mozna by uznac ze gra wyszla gratis). Dualshock 4 tez wyjdzie ok. 150 zł

Jak tam znalazłeś plusa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No musze przyznać, że spoko promocja. Sam skorzystałem i wziąłem sobie srebrny dualshock i jeszcze uchwyt do Samsunga do auta, całość 220 z wysyłką już.

Ciekaw jestem tylko, z której generacji jest ten srebrny pad...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem zaplacilem

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

A dostal ktos potwierdzenie zamowienia na maila?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Ja zamówiłem za pobraniem i od razu dostałem maila z potwierdzeniem.

Co do samego sklepu Redcoon, to polecam. Zamawiałem już tam kilka raz różne rzeczy, między innymi słuchawki Tritton Kunai, które mi się dwa razu popsuły. Za pierwszym razem wysłali kuriera po słuchawki, a za dwa dni miałem nowe w domu. Za drugim razem to samo, tylko zamiast słuchawek zwrócili mi pieniądze. Oczywiście wszystkie przesyłki były na ich koszt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja nic nie dostalem mimo zaplacenia. Tylko ze konta nie zakladalem robilem te na jednorazowe zamowienie

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z użytkowników na pepperze napisał, że wysłali jego zamówienie, więc nam też nie powinni nic anulować :)

 

Kody już ponoć nie działają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja nic nie dostalem mimo zaplacenia. Tylko ze konta nie zakladalem robilem te na jednorazowe zamowienie

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Ja też bez konta zamawiałem, do tego pobraniem do paczkomatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam znalazłeś plusa ?

Z tego co widzę to już go nie ma :) U mnie też zamówienie z grą i z plusem jest jako zrealizowane więc całkiem spoko :) Ciekawe kiedy uncharteda wyślą, mam nadzieję że w tym tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy w Redcoonie da się sprawdzić status zamówienia złożonego bez rejestracji?

 

Anulowali komuś zamówienie na Uncharted 4 z rabatami?

Edytowane przez Dobos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zamówienie jako zrealizowane, robiłem je dzisiaj jak z roboty rano wróciłem, czyli koło 6. Od razu zapłacone i robione na własnym koncie, nie bez rejestracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie mogłem się zdecydować na srebrnego pada. O 9tej spróbowałem wklepać kody, ale są nie ważne. Teraz już usunęli tabelkę na kody i zostawili tylko informację, aby skontaktować się z obsługą klienta.

Wysłane z X Tetki

Edytowane przez JacaC8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kij z kolorem. Ważniejsze dla mnie jest jaka to rewizja tego pada jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonilem do redcoona i udaja glupka ze nie maja mojego zamowienia na uncharted z kodami

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne dostali info, że mają się wstrzymać. Pewnie badają sprawę jak dużo stracą na realizacji tych zamówień, a potem się okaże co i jak.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×