Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

Jak pisałem w temacie, Empik GK ale cena zabija. W Saturnie ma być jutro za 259 zł. Ktoś coś gdzieś?

Wysłane z mojego ASUS_T00J

No Apocalypse Edition w RTV AGD tylko trzeba zamówić 269zł dobra cena wdg mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Apocalypse Edition w RTV AGD tylko trzeba zamówić 269zł dobra cena wdg mnie.

 

Dobrą cenę to mieli na początku - zaklepałem w RTVAGD swoją kopię (wersja Apocalypse Edition) 13.03 w cenie 249 zł. (czyli taniej, niż wołają teraz za podstawową wersję)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nogame mi uratowali dupę, bo mieli wolne sztuki za 249. W Saturnie wyprzedane już po południu (pewnie sprowadzili po pięć kopii ), a w Empiku nadal zalega wszystko po 280 zł.

Wysłane z mojego ASUS_T00J

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciągnij sobie jaki chcesz motyw z netu nagraj na pendrive'a idź do jakiegoś punktu foto i będziesz miał kubek jaki Ci tylko się zamarzy za 15 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ma namiary na u4 Szczecin/Berlin lub chce sprzedać za maks 350 .... PW :)

Edit: Nieaktualne , już są aukcje i ceny na ten moment nie dla mnie :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kupował coś kiedyś w Mediamarkcie online? Przymierzam się do Uncharted'a 4 w edycji specjalnej i chcę wiedzieć czy w miarę "punktualnie" dostarczają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kupował coś kiedyś w Mediamarkcie online? Przymierzam się do Uncharted'a 4 w edycji specjalnej i chcę wiedzieć czy w miarę "punktualnie" dostarczają.

Kupowałem xboxa. Przysłali dwa dni przed premierą i było do odbioru. Zależne to jest od sklepu na pewno.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie najtaniej kupic zdrapki na doladowanie portfela w store ? Widzialem po 99zl 100zl. Mozna gdzies cos taniej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kojarzy ile zazwyczaj taniej są gry na premierę w empiku ? Dokładnie to liczę na tańsze U4 bo pamiętam ze jak na premierę balem the last of us na ps3 płaciłem mniej tylko nie pamiętam ile ;)

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez KaKtuSSoS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry na premierę taniej w Empiku :) :) :)

The Last of Us to był chyba jakiś błąd w systemie, bo empik ma ceny z kosmosu, chociażby Dark Souls 3 na premierę za 279zł!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem mają taką akcje że w dzień premiery jest najtaniej. Jakoś 20zł taniej niż w MM

Ja w empiku kupowałem wszystkie ostatnie duże premiery, U3, TLOU, GTAV, fifa też jest najtańsza jakieś wersje gold w cenie zwykłej

 

Na razie na plakacie jest 249 ale trzeba poczekać na gazetkę , bo może będzie jednodniowa promocja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dark souls 3 przez internet mieli bardzo ciekawie. Wyrąbali gigantyczną cenę (chyba 279 jak piszesz, albo i 289) i jakiś spory rabat (chyba zeszli do 249, czyli standardowa cena gdzie indziej). Od tego momentu, co dzień czy dwa rabat spadał :P Taka ciekawostka :)

Poza tym to taniej mają tylko jak im się coś spieprzy, typu mad max. Sprzedali po takiej cenie jak było tylko dlatego, że ludzie się zaczęli burzyć po fejsach.

Ratcheta mieli trochę taniej niż inni, ale nie wiem czy 10 zł to interesująca Cię różnica. Na jakieś specjalne okazje u nich to bym jakoś specjalnie nie liczył.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taniej mają duże premiery tak jak pisałem wyżej. Wszystko u nich kupiłem a raczej uważam się za cebulaka :)

 

 

Wszystko inne czyli 98% mają drożej.

Trzeba czekać na majową gazetkę, powinno być info o cenie na premierze

 

Poza tym nie mieszajmy empik z empik.com. Oprócz nazwy i punktu odbioru to inne firmy

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam nadzieję na tańszą premierę U4 w Empiku. Pamiętam doskonale, że były takie akcje z GTA5 i TLOU - po 199 zł w dniu premiery, potem 279 zł.

 

Jeśli U4 będą mieli w tej cenie, biorę w dniu premiery. Jeśli nie, spokojnie poczekam na tańszą okazję.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już gazetka na maj i cena 249, ale to nie wyklucza jakiś promocji w dniu premiery.

 

Trzeba trzymać rękę na pulsie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proste jade do empiku na premiere tym nardziej ze od 9:30 jak nie to mam w tym samym punkcie m, chyba ze bedzie gdzies nocna premiera to pierwszy raz pojade ;) Ktos dobrze napisal teraz kojarze ze na premiere tlou bylo za 199zl i sie cieszylem jak glupi ze 50zl w kieszeni.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e empiku lubia wczesniej wysawic gry:)Fifa kupona 2 dni wczesniej za chyba 219 zl

Edytowane przez Pirat_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekajcie też na.promocje w Lidlu albo Tesco. Nie raz zdarzały się kopie w dniu premiery za 199 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie najtaniej kupic zdrapki na doladowanie portfela w store ? Widzialem po 99zl 100zl. Mozna gdzies cos taniej ?

Toć w empiku od dawna już funkcjonuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zamawiałem U4 z Euro i było napisane, że odbiór już 4 Maja. Zamawiałem zwykłą wersję z dodatkiem dla Preorder. Z ciekawości zobaczyłem edycję specjalną i tam było nie było takiej informacji. Jeśli to prawda to anuluję moje zamówienie w MM na edycję specjalna ☺

9ddc20b7078ec77c2cd7a3545a9f744f.jpg

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Kolos28
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zamawiałem U4 z Euro i było napisane, że odbiór już 4 Maja. Zamawiałem zwykłą wersję z dodatkiem dla Preorder. Z ciekawości zobaczyłem edycję specjalną i tam było nie było takiej informacji. Jeśli to prawda to anuluję moje zamówienie w MM na edycję specjalna ☺

9ddc20b7078ec77c2cd7a3545a9f744f.jpg

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

 

Dzięki za info gra zaklepana :D też mam taki termin, chyba nawet jak będzie premiera 10 to kupie w euro bo raz że będzie dodatek za preorder to mam bliżej do euro jak do emmpiku i od 9 pracują. 4.05 było by super bo mam akurat wolny dzień ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mam słabe doświadczenia z euro i cieżko mi uwierzyć w to ze wydali by wam grę 4.05 ale wiadomo trzeba próbować ;) Ja mimo otrzymania maila i smsa nie dostałem Diablo 3 na ps4 jeden dzień przed premiera i postanowiłem ze juz tam nie kupuje. Było to w Krakowie w CH zakopianka. W każdym razie piszcie czy sie wam uda moze sie cos zmieniło. ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Toć w empiku od dawna już funkcjonuje

https://www.youtube.com/watch?v=bYJR_rR0VQo

 

Pytanie brzmialo gdzie NAJTANIEJ ? Ogolnie to doladowania wszedzie widze z tym nie ma problemu. Chodzi mi gdzie najtaniej mozna doladowac portfel bo pamietam jak rok temu na allegro szlo kupic za 89zl doladowanie 100zl :> O takie cosik mi chodzi ;> Teraz najtaniej widze bodajrze 198zl za 200zl na CDP.PL...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mam słabe doświadczenia z euro i cieżko mi uwierzyć w to ze wydali by wam grę 4.05 ale wiadomo trzeba próbować ;) Ja mimo otrzymania maila i smsa nie dostałem Diablo 3 na ps4 jeden dzień przed premiera i postanowiłem ze juz tam nie kupuje. Było to w Krakowie w CH zakopianka. W każdym razie piszcie czy sie wam uda moze sie cos zmieniło. ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jest taka szansa. Pamiętam, ze Euro RTV AGD wydał mi FC4 dzień albo dwa dni przed premierą. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×