Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, garob napisał:

Bo pokazuje najniższą cenę. Kliknij w "11 neu" i jest tam oferta samego Amazona.

"Tymczasowo brak towaru w magazynie. Zamów teraz — dostarczymy produkt, gdy będzie dostępny." No nic, poczekamy ten tydzień i zobaczymy czy rzeczywiście będzie nowy rzut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Patricko napisał:

"Tymczasowo brak towaru w magazynie. Zamów teraz — dostarczymy produkt, gdy będzie dostępny." No nic, poczekamy ten tydzień i zobaczymy czy rzeczywiście będzie nowy rzut.

Trzeba polować jak u nas. Jak pisałem posta były dostępne a śledzę Amazona od grudnia. Kosztowała dzisiaj 382 € z groszami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sprawdz jak możesz date produkcji? Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, zobacz Date Code na odwrocie konsoli, nie zdziwię się jak MM pcha jeszcze stare sztuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na pewno skoro nowe czekają w porcie :)

 

Na Mall.pl są dostępne po 1759 zł.

Edytowane przez garob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba rozładowania ten statek bo w Euro też już są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na odwrocie konsoli powinna być naklejka i przeważnie jest obok numer seryjny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 6D co daje grudzien 2016, ale konsola nowa i cicha przedewszystkim :22_stuck_out_tongue_winking_eye: zaraz odpale bf4 bo innej gry narazie nie mam to zobacze jak to działa :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej 4 kwartał, a nie grudzień, ale jest ok :) Ciesz się konsolą w takim razie :) 

Swoją drogą jestem ciekaw czy te nowe sztuki co to niby idą będą już z tego roku. W sumie to wątpię, ale kto wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha! Czyli zauważyliście różnice w pracy wiatraków między 6C a 6D? Jeżeli tak... to ceny konsol będą spadać :)

Oj Janusze nie zarobią kasiorki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KMFMS napisał:

Ha! Czyli zauważyliście różnice w pracy wiatraków między 6C a 6D? Jeżeli tak... to ceny konsol będą spadać :)

Oj Janusze nie zarobią kasiorki...

Moja działa jak narazie wspaniale niczym dobra wódeczka xD Cicha , nic nie trzeszczy i nic nie wyje ;)   Janusze niech się bujają dobrze że nie skorzystałem z ich oferty , cena 3000zł na allegro mnie rozbawiła niby są gry ale to i tak przesada :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, odebrałem prosiaka, wersja 6D, podłączyłem, narazie cisza, potem w coś pogram :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Masakra, nie wiem czy Sony nie wyrabia z produkcją czy poprostu konstrukcja tej konsoli jest tak ciężka że potrzebują czasu na ich wyprodukowanie

Pisałem w Szwecji pro-tezy leżą i sie kurza, mysle ze pierwszy rzut po prostu dystrybucja była taka ze źle oszacowali podział ile sztuk na kraj i tyle, nie ma co dorabiać tutaj teorii. Oprócz tego nie dziwie sie ze rzut pierwszy zrobili mniejszy bo pewnie chcieli zobaczyć jak pro sie przyjmie i jaki bedzie stosunek sprzedaży slim do pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się zarezerwować jedną sztukę PRO w Saturnie. W związku z powyższym na co należy zwrócić uwagę przy odbiorze ? Teraz widzę ze są tylko sztuki z oznaczeniem (Towar z ekspozycji). Jak kupowałem to był status dostępny. Jakieś szczególne bolączki dla PRO, którym należy się przyjrzeć ? Czytałem ze są problemy z głośnością wiatraków, jakiś prosty sposób na sprawdzenie tej dolegliwości ?

Edytowane przez kara mustafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy w saturnie, ale jest możliwość w innych sklepach rtv/agd aby podłączyli ci konsole do tv w sklepie wsadzili gierkę i posłuchaj pracy głośników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Polski_Anubis napisał:

Nie wiem czy w saturnie, ale jest możliwość w innych sklepach rtv/agd aby podłączyli ci konsole do tv w sklepie wsadzili gierkę i posłuchaj pracy głośników.

 

Jakiś konrektny problem z dzwiękiem jest ? Gdzieś można znaleźć opis problemu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu w mojej opinii ,, jestem posiadaczem,,

Porównując PS4 , PS4 Slim i PS4 Pro stosunkowo jest pośrodku ze względu na nieco mocniejsze bebechy dlatego wiatraczek głośniej się zachowuje.

Są to tak niezauważane decybele że nie ma co się przejmować, a sprawę nadmuchały osoby które nie posiadają. Coś usłyszały gdzieś o paru wadliwcach i poszła fama.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kara mustafa napisał:

Udało mi się zarezerwować jedną sztukę PRO w Saturnie. W związku z powyższym na co należy zwrócić uwagę przy odbiorze ? Teraz widzę ze są tylko sztuki z oznaczeniem (Towar z ekspozycji). Jak kupowałem to był status dostępny. Jakieś szczególne bolączki dla PRO, którym należy się przyjrzeć ? Czytałem ze są problemy z głośnością wiatraków, jakiś prosty sposób na sprawdzenie tej dolegliwości ?

Jeśli kupujesz sztukę z ekspozycji, to.... oczekuj kary Mustafa ;) . Takie konsole to najczęściej zwroty. Powód oczywisty, głośne chodzenie wiatraków. Nikt normalny nie zwraca dobrej konsoli, a opowiastki sprzedającego, że babcia kupiła wnusiowi i sie pomyliła, bo chciala xboxa, można skwitować baranim śmiechem. Niestety od jakiegoś czasu kupno premierowego sprzętu od Sony to loteria. Najpierw puszczają sprzęt do testowania, a jak go przetestujemy i wytkniemy wady np w kulturze pracy czy wykonania, to następny sort idzie poprawiony.

1 minutę temu, Polski_Anubis napisał:

Nie ma problemu w mojej opinii ,, jestem posiadaczem,,

Porównując PS4 , PS4 Slim i PS4 Pro stosunkowo jest pośrodku ze względu na nieco mocniejsze bebechy dlatego wiatraczek głośniej się zachowuje.

Są to tak niezauważane decybele że nie ma co się przejmować, a sprawę nadmuchały osoby które nie posiadają. Coś usłyszały gdzieś o paru wadliwcach i poszła fama.

 

Przestań gadać głupoty, nawet tu na forum było kilka osób które oddały swoje Pro, ponieważ ich konsole nienaturalnie odpalały wiatraki na wyższy poziom. To nie są plotki, Sony od premiery PS3 ma problemy ze stabilnością pierwszych partii sprzętu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak nadmieniłem parę osób a nie tysiące.

W mojej opinii jest miodzio ;) i do tego się ustosunkowuje. Może jestem tym szczęśliwcem, patrząc na stosunek % wadliwych konsol.

Przekonać się może tylko sam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×