Skocz do zawartości
Continuum

PlayStation Plus

Rekomendowane odpowiedzi

Oby kiedyś wprowadzili filtr na liście pobierania bo czasami poważnie idzie oglupiec

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie na ps4 będzie filtr i będą to reklamować jako wielki postęp :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, jak dobrze licze to w piąteczek będzie rozpiska na październik, co nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedluzal ktos ostatnio plusa na rok? Bo chcialem przedluzyc póki jest promocja + 3 miesiace gratis, ale piszecie cos o stracie gier z listy i troche sie boje :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, jak dobrze licze to w piąteczek będzie rozpiska na październik, co nie ?

nie

rozpiska będzie wtedy gdy ją zapowiedzą. Nie ma konkretnego dnia, nie da się go wyliczyć

Prawdopodobnie coś dowiemy się w komentarzach pod blog recap, ale oni odpisują w poniedziałek od rana

http://blog.eu.playstation.com/2013/09/15/the-playstation-blog-recap-25/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedluzal ktos ostatnio plusa na rok? Bo chcialem przedluzyc póki jest promocja + 3 miesiace gratis, ale piszecie cos o stracie gier z listy i troche sie boje :mellow:

 

Niczego nie tracisz. Po prostu po każdym przedłużeniu lista downloadu wywala na samą górę wszystkie gry z Plusa, jakie do tej pory dodałeś do listy. Robi się wtedy niezły burdel, bo psuje to kolejność dodawanych wcześniej pozycji. Ja właśnie niedawno przedłużałem Plusa na rok (+3 msc.) i po raz kolejny pomieszało mi listę. Przy poprzednich przedłużeniach było identycznie.

Swoją drogą filtrowanie download list powinno być standardem. Miło byłoby też móc usunąć niektóre rzeczy z listy, bo przy obecnej ilości pozycji, jaką mam na liście, szukanie czegokolwiek jest mocno męczące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mówimy o filtrowaniu gier z plusa to poniekąd jest to wprowadzone. U mnie na liście pobierania gry są posortowane według wydawcy tj. 2K przy 2K itd. ale reszta jest pomieszana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś do kiedy jest ta promocja PS+? Bo chciałem dopiero w październiku przedłużyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie

rozpiska będzie wtedy gdy ją zapowiedzą. Nie ma konkretnego dnia, nie da się go wyliczyć

Prawdopodobnie coś dowiemy się w komentarzach pod blog recap, ale oni odpisują w poniedziałek od rana

http://blog.eu.playstation.com/2013/09/15/the-playstation-blog-recap-25/

 

 

A czy od paru miesiecy nie było tak, że zgodnie ze wzorem powinno byc w ten piatek rozpiska? (wyjatek w poprzednim miesiacu przez targi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz się nie śpieszą bo wiedzą, że duża część graczy ma przed sobą GTAV a nie tam jakąś grę z ps+ :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko dobrze by było jak by nie zapominali o tych co jeszcze wstrzymują się z zakupem GTA V.
Oby październik był ciekawszy od chudego września.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Oni wrzucą GTAV do plusa na październik i będą się śmiać z gości, którzy wydawali po 200 na pre-ordery i premierę :)

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Oni wrzucą GTAV do plusa na październik i będą się śmiać z gości, którzy wydawali po 200 na pre-ordery i premierę :)

nie ma szans na taką opcję nawet w najlepszych snach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee myślę że więcej niż pewne. Podejrzewam że w tym tygodniu będzie rozpiska. Pewno nie ma już przecieków z ruskich stron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, gdyby dali GTAV w ps+ to by się wkurzyli w MS :D

Pewnie że dadzą, ale w 2015 roku tuż przed premierą GTA6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe pierwszy post a jaki optymistyczny, następne GTA nie pojawi się za dwa lata tylko pewnie 5 czy 6 lat. A czwórki z okazji piątki też nie dali

Edytowane przez matispidi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie dadzą, za późno. Mogliby ja dać jako reklame przed V. Teraz jakby dali, to kilka osób zamiast kupić V, grałoby w IV...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłoby spoko, chciałem to ograć, ale zawsze było coś ważniejszego :D

A z tym GTA to Darayavahus pojechałeś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×