Skocz do zawartości
Continuum

PlayStation Plus

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie: czy kupując zdrapke 200 zl i kupnie plusa zadziala promocja + 3 miesiac gratis, czy musi pobrac kase z konta przez sklepik zeby zadzialało??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ostatno gadaliśmy tutaj, żeby FC3 mogło być :biggrin: Tylko szkoda, że tych napisó nie będzie, ale pisanie i spamowanie tutaj i oskarżanie kogokolwiek mija się z celem :) Z tych go ograli FC3, to jak z tym językiem na poziomie średnim będzie szło ogarnać grę z napisami ang ?

Mam pytanie co do tego Dragons Dogma. TO jest jakiś dodatek tylko ? Czy podstawka + dodatek ? Jeśli dodatek to jest sens w to grać nie wiedząc niczego z tego uniwersum, czy lepiej sobie darować i najpierw poznać podstawkę ? Te Giana Sister dobre ? Oceny na metacritic nie ma jakiejś powalającej. Mógłby ktoś opisać grę w 2 zdaniach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ostatno gadaliśmy tutaj, żeby FC3 mogło być :biggrin: Tylko szkoda, że tych napisó nie będzie, ale pisanie i spamowanie tutaj i oskarżanie kogokolwiek mija się z celem :) Z tych go ograli FC3, to jak z tym językiem na poziomie średnim będzie szło ogarnać grę z napisami ang ?

Mam pytanie co do tego Dragons Dogma. TO jest jakiś dodatek tylko ? Czy podstawka + dodatek ? Jeśli dodatek to jest sens w to grać nie wiedząc niczego z tego uniwersum, czy lepiej sobie darować i najpierw poznać podstawkę ? Te Giana Sister dobre ? Oceny na metacritic nie ma jakiejś powalającej. Mógłby ktoś opisać grę w 2 zdaniach ?

 

To jest podstawka + dodatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co narzekać panowie :) dla mnie rewelacji nie ma bo FC 3 własnie ogrywam z płytki i nie opłaca mi się sciągać ale chętnie spróbuje Dragons Dogma moze przekona mnie do RPG :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ostatno gadaliśmy tutaj, żeby FC3 mogło być :biggrin: Tylko szkoda, że tych napisó nie będzie, ale pisanie i spamowanie tutaj i oskarżanie kogokolwiek mija się z celem :) Z tych go ograli FC3, to jak z tym językiem na poziomie średnim będzie szło ogarnać grę z napisami ang ?

Mam pytanie co do tego Dragons Dogma. TO jest jakiś dodatek tylko ? Czy podstawka + dodatek ? Jeśli dodatek to jest sens w to grać nie wiedząc niczego z tego uniwersum, czy lepiej sobie darować i najpierw poznać podstawkę ? Te Giana Sister dobre ? Oceny na metacritic nie ma jakiejś powalającej. Mógłby ktoś opisać grę w 2 zdaniach ?

 

Zagraj w Dragons Dogma, taka mala perelka, ktora wyskoczyla niewiadomo skad i odniosla niespodziewany sukces:) De facto pociagnela wyniki finansowe Capcomu, ktory by chyba umarl bez tej gry:)

 

A FC3 ogarniesz na spokojnie. Dialogi nie sa jakies wyszukane, co nie oznacza, ze kiepskie, ale raczej czegos super trudnego nie uswiadczysz.

 

W Giana Sisters nie gralem, ale filmiki dosyc ciekawe widzialem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem wczoraj PS+ przez kod z fabryki kluczy i dostałem abonament na rok (bez 3 gratisowych miesiecy), ktoś miał podobnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak.

kod na 365 dni z fabryki kluczy nie przedłuża o dodatkowe 3 mce

Trzeba było kupić 2 kody po 100 i z nich zakupić plusa w PSS

 

(wszytko jest opisane 1 poście - kto nie czyta ten traci)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przeczytałem, przyznaje się.

Zapłaciłem troche mniej. Jak widać chytry 2 razy traci :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega ma PS+ z Ameryki ja z Europy.Czy możemy się tym podzielić? Ja założę swoje konto na jego konsoli, a on swoje na moim? Będziemy mieli wtedy gry z dwóch różnych regionów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też się cuda po przedłużeniu dzieją, jakieś uszkodzone dane-najgorsze że nawet nie widać jaka gra jest uszkodzona i się zrobił burdel, jestem ciekaw co z savami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy promocja działa do 20.09 włącznie (tj. wygasa o północy z piątku na sobotę) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do mojego posta:

Dzisiaj kończy mi się plus ale zakupie dopiero w poniedziałek. Kiedyś słyszałem o tym że jak nie przedłuży się plusa w terminie to traci się listę pobierania gier z plusa. I tu rodzi się moje pytanie czy to prawda. Podobno można ona się odnawia ale zazwyczaj traci się jakieś tytuły. Co zrobić w takiej sytuacji ? I czy da się to wszystko jakoś odzyskać.  Mam NBA 2k13 które pobrałem przez pomyłkę Sony czy jest szansa że je stracę ?

Mam już przedłużonego plusa sprawdziłem i wszystkie gry tak jak było poprzednio to są, jedyne co zauważyłem że teraz wszystkie gry z plusa są na pierwszych stronach listy pobierania co ułatwi mi szukanie. Nic nie zniknęło nawet NBA 2k13 więc nie trzeba się obawiać ;)

Edytowane przez Substraty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie ponieważ wszedłem w 'testuj pelne wersje ' i zauważylem ze GTA IV jest dostepne " Na Wylacznosc" bezplatnie w Plusie i teraz moje pytanie czy bede mogl grac caly czs czy tylko 60 min ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie ponieważ wszedłem w 'testuj pelne wersje ' i zauważylem ze GTA IV jest dostepne " Na Wylacznosc" bezplatnie w Plusie i teraz moje pytanie czy bede mogl grac caly czs czy tylko 60 min ?

 

Tylko 60 minut. Potem musisz zapłacić za pełną wersję, aby grać dalej. Tak jest z każdym ekskluzywnym dla Plusa trialem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega ma PS+ z Ameryki ja z Europy.Czy możemy się tym podzielić? Ja założę swoje konto na jego konsoli, a on swoje na moim? Będziemy mieli wtedy gry z dwóch różnych regionów?

Dziala na pewno, mam konto US z plusem, bo były super przeceny :)

 

Zabawne: Mamy już ogłoszone tytuły na pazdziernik, czyli jako tako te na listopad będą już z grami na ps4 :D Czas szybko leci :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie 1. Czy Far Cry 3 z Plusa będzie posiadał Network Pass?

Pytanie 2. Czy mogę sprzedać płytę i spokojnie dokończyć platynę, czy raczej wersje PL i ENG się gryzą?

Dzięki. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie 1. Czy Far Cry 3 z Plusa będzie posiadał Network Pass?

Pytanie 2. Czy mogę sprzedać płytę i spokojnie dokończyć platynę, czy raczej wersje PL i ENG się gryzą?

Dzięki. :)

1. Jezeli Far Cry w ogole ma takowy, to tak, na pewno bedzie :) Co do punktu drugiego to powinno dzialac ale pewnosci nie mam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie powinny sie gryzc, bo maja wspolne multi, ale jak nie chcesz ryzykowac to zaczekaj 5 dni,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema,

 

Wczoraj pierwszy raz zakupiłem PS+, na ten moment mam na 3msc.

 

Czy w gry, które są teraz dostępne, czyli z kampanii wrześniowej, będę mógł grać po tym jak je usuną z oferty ? Wszystkie gry które mnie interesują na ten moment pobrałem i zainstalowałem.

 

Czy Uncharted 3 dostępne w PS+ jest w wersji 3d ? (nie mam jak teraz sprawdzić jestem w pracy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema,

 

Wczoraj pierwszy raz zakupiłem PS+, na ten moment mam na 3msc.

 

Czy w gry, które są teraz dostępne, czyli z kampanii wrześniowej, będę mógł grać po tym jak je usuną z oferty ? Wszystkie gry które mnie interesują na ten moment pobrałem i zainstalowałem.

 

Czy Uncharted 3 dostępne w PS+ jest w wersji 3d ? (nie mam jak teraz sprawdzić jestem w pracy)

 

Będziesz mógł je później pobrać pod warunkiem, że dodasz je do kolejki pobierania w czasie gdy będą dostępne. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jeszcze tylko do północy możecie zakupić w roczną subskrypcję PS Plus i otrzymać 3 dodatkowe miesiące gratis 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×