Skocz do zawartości
Continuum

PlayStation Plus

Rekomendowane odpowiedzi

Czy dobrze pamiętam, że od co najmniej pół roku te wszystkie przecieki sprawdzają się niemal całkowicie (z wyjątkiem chyba jednego miesiąca, kiedy gość od bloga się zmienił i zrobił psikusa, żeby to pokazać, jaki to on nie jest zaskakujący)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zauwazyliscie ze wg zdjecia kilka postow wyzej, na ps3 dostajemy Tomb Raider: Definitive Edition :D?

Zdjecie z facebooka Playstation Polska wiec ktos sie ladnie rypnal :p

Edytowane przez kevcio23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrze pamiętam, że od co najmniej pół roku te wszystkie przecieki sprawdzają się niemal całkowicie (z wyjątkiem chyba jednego miesiąca, kiedy gość od bloga się zmienił i zrobił psikusa, żeby to pokazać, jaki to on nie jest zaskakujący)?

Dobrze pamiętasz. Choć takie przecieki w głównej mierze były brane na podstawie oferty PS+ dla Amerykanów. Tak czy inaczej, niemal za każdym razem przecieki pokrywały się w 100% ze stanem faktycznym. Ewentualnie był miesiąc lub dwa różnicy.

 

Zauwazyliscie ze wg zdjecia, na ps3 dostajemy Tomb Raider: Definitive Edition :biggrin:?

Nie pisz tutaj takich rzeczy, bo zaraz pojawi się tutaj milion pytań o to, jaką wersję dostaniemy. ;) Toć to zwyczajna pomyłka ze zdjęciem. ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezły miesiąc...TR'a mam już ogranego więc raczej nie tknę ale Pixel Junk i Brothers na pewno ogram :) warto mieć plusa dla takich momentów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lawina głupoty z Facebook'a (a to tylko niewielka część tego, co się tam dzieje):

 

asfafsafs_ehqreqe.png

 

Trzymajcie mnie, proszę, bo zaraz kogoś zagryzę.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ayakashi nie przejmuj się idiotami na fejsie...przeca jeden tam woła Dema gier w plusie i LoS2 od razu...widać że ma mleko pod nosem i to nie koniecznie od krowy...najlepiej takich ludzi olewać...

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomb raider zajebiscie czytalem ostatnio recenzje i pasuje mi ta gra mega wiec ogram na bank a reszta tez zobacze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat kupiłem Braci w styczniowej przecenie i nawet nie zdążyłem ograć, ale nie żałuję. :) Sama obecność Tomb Raidera wynagradza mi wszystko. A Braci również w końcu ogram.

Ciekawi mnie tylko, czy w Sony poleciały jakieś głowy w związku z przeciekami. :biggrin:

Pewnie te przecieki są kontrolowane :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pablos, bij się pierś, twierdziłeś że na TR nie ma szans:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ayakashi nie przejmuj się idiotami na fejsie...przeca jeden tam woła Dema gier w plusie i LoS2 od razu...widać że ma mleko pod nosem i to nie koniecznie od krowy...najlepiej takich ludzi olewać...

czy przy okazji oglaszania ps4, sony nie wspominalo ze każdą gra na ps4 znajdująca sie w pss miala mieć swoja wersje demo/trial? Bo mi sie wydaje ze cos o tym bylo mówione, a rzeczywistosc jest taka ze tylko fife i 2-4 tytuly psn mozna sprawdzić przed zakupem. Jako świeżo upieczony posiadacz ps3 miałem dwie gierki, ale dzięki pss moglem również zagrac w kilka demoewek zanim zaczalem rozbudowywać swoja biblioteczkę, tego mi teraz brakuje na ps4 (na szczęście ps3, wypelnia ta lukę), i nie dziwie sie ze ktoś kto posiada tylko ps4 chcialby by pojawialy sie w pss kolejne wersje demo, nawet przy czasowej wylacznosci dla plusowiczow (nie kosztem tego jednego (nawet odgrzewanego) tytulu, ale chociaz przy okazji), chętnie bym zerkną przez chwile na knack, ghosts, rivals i tr, bc, kz (jakbym wcześniej nie ogral).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy przypadkiem plus na ps4 nie daje tak samo możliwości ogrania gry w wersji trial aka 60 minutowej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na ta chwile nie na ps4, lub nie w naszym pss

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomb Raider - ogram z największą przyjemnością,

Bracia jako, że nie wiem z czym się to je, a z recenzji wygląda bardzo dobrze pewnie będzie wielkie zaskoczenie

Vita to ja wszystko łyknę bo wiadomo, że nie mają zbytnio z czego dawać

Dead Nation ograłem na PS3(jest platynka :)), ale grzecznie dodam do koszyczka i za rok jak wpadnie PS4 to ogram.

 

Jak zwykle mega rozpiska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu rozpiska na duży PLUS (taki suchar xD). Odkąd mam PS+ (lipiec) nie było jeszcze słabej rozpiski. Brawo Sony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakakolwiek możliwość 'zaklepywania' sobie obecnych gier z Plusa na PS4 nie posiadając jeszcze samej konsoli? Przepraszam za być może idiotyczne pytanie ale nie mam dostępu do mojej czarnulki od miesiąca i nie wiem jak to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

jak masz plusa to wystarczy wejść na psn z poziomu przeglądarki i zakupić gry z aktualnej oferty plusa na wszystkie platformy za 0 zł. Mam nadzieje że dobrze mówię, jeżeli nie to niech mnie ktoś poprawi albo potwierdzi bo nie chcę wprowadzać w błąd. Ja osobiście nie mam tego problemu ponieważ mam wszystkie systemy.

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/

Bardziej pewna metoda to zalogowanie się na swoje konto na konsoli ps4 np kolegi i tam dodanie gier do pobierania i skasowanie ich pozniej.

Edytowane przez pawellol
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy jest jakakolwiek możliwość 'zaklepywania' sobie obecnych gier z Plusa na PS4 nie posiadając jeszcze samej konsoli? Przepraszam za być może idiotyczne pytanie ale nie mam dostępu do mojej czarnulki od miesiąca i nie wiem jak to wygląda.

 

Bez obrazy, to pytanie przewija sie co 3 strony tego watku albo czesciej.

 

To co napisal uzytkownik pawellol sie zgadza -  Wejsc do PSS z poziomu przegladarki, zalogowac sie na swoje konto, wybrac PlayStation Plus, dodac gry do koszyka (mozesz to zrobic dla dowolnego systemu niezaleznie od tego czy go posiadasz czy nie - PS3, PS Vita, PS4) a nastepnie dokonac zakupu za 0pln. 

 

Ja juz od jakiegos czasu korzystam z PSS na PC bo jakos mi odrobine wygodniej potem tylko DL na konsole. 

Edytowane przez MagEllan
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mam konsole ps3 i abonament ps+ to wiadomo, ściągam gry na konto i gram na ps3.

A mogę też dodawać do koszyka gry na ps4? PS4 nie mam i może będę miał za rok czy dwa. I mogę przez te 2 lata dodawać gry do koszyka i po zakupie ps4 za 2 lata zainstalować gry na ps4? Bo abonament i tak będę opłacał?

Jak to jest z tym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeżeli mam konsole ps3 i abonament ps+ to wiadomo, ściągam gry na konto i gram na ps3.

A mogę też dodawać do koszyka gry na ps4? PS4 nie mam i może będę miał za rok czy dwa. I mogę przez te 2 lata dodawać gry do koszyka i po zakupie ps4 za 2 lata zainstalować gry na ps4? Bo abonament i tak będę opłacał?

Jak to jest z tym?

 

Czy przypadkiem nad twoim pytaniem, nie ma odpowiedzi? 

Ile razy można się pytać o to samo.

Edytowane przez Masso555
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli abonament ps+ uprawnia mnie do ściągania gier/dodawania do koszyka nawet nie mając konsoli ps4? Czyli po 2 latach kupuje ps4 i mam aż 24 gier za darmo - opłaca się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli abonament ps+ uprawnia mnie do ściągania gier/dodawania do koszyka nawet nie mając konsoli ps4? Czyli po 2 latach kupuje ps4 i mam aż 24 gier za darmo - opłaca się :)

Abonament ps+ obejmuję 3 konsole ps3,p4,psvita.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz aktywnego plusa masz gry, przez PC, konsole, gołębia pocztowego.. Ile razy temat będzie walkowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Odnosze wrazenie, ze mamy Chinczykow na forum xD stad pytania pod odpowiedziami.

Ja nie mam PS4 a gry posiadam w bibliotece z poziomu www

Sorry, ze uparcie piszemy po Polsku ^^

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytrzymałem miesiąc bez plusa :) Właśnie dzisiaj subskrybowałem go od nowa. Nie wiem jak można hejtować i narzekać co miesiąc, że to złe, tamto też itd. Nawet jak Metal Gear i Remember Me nie przypadły mi jesienią do gustu, to przynajmniej w nie zagrałem i stwierdziłem, że to nie są crapy, tylko gry nie dla mnie. Mnie już ślina leci na sam fakt, że Metro i Bioshock się ściągają, a za kilka dni dojdzie TR i Brothers :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×