Skocz do zawartości
Continuum

PlayStation Plus

Rekomendowane odpowiedzi

Pablos ale pojawila sie jedna fajna informacja podczas wymiany gier na ps3

 

"@Fred Dutton,

IN 19 June, at 1:56Pm you said, and I quote:
“Glad to hear you’re happy with the service! The two PS Vita ‘evergreen’ titles will be swapped out a little later in the year. Look out for an update in the coming months.”"

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha od kłamliwego Freda :)

Tego samego co 2,5 tyg przed wymianą pisał że nie będzie LBP Kartig w grach rocznych  :laugh:

 

Mój komentarz

Doceńcie . Jestem mistrzem painta :)

 

 
 
m9fy.jpg
 
Uploaded with ImageShack.us
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i to jest wlasnie to, za co krytykowalem ostatnio sony odnosnie plusa.. jakis portal powinien podlapac temat i pociagnac sony, niestety wszystkie oczy zwrocone na nextgeny a na blogu oczywiscie takie wypowiedzi sa pomijane

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatni raz chyba kupiłem coś w promocji , zamiast Guacamelee mógłbym teraz dlc kupić hehe ,  swoja drogą gra świetna 

Edytowane przez Lookero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie, czy gta będzie działać tylko na ps vita, czy na psp też?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie bardzo słaby miesiąc chyba najsłabszy odkąd wykupiłem plusa. Na ps3 ścigałka i guacamelee czyli obie gry totalnie nie dla mnie + tylko jedna gra na vitę również wyścigi, o ps4 nawet nie będę nic mówić. Oczywiście dla kogoś innego może być to bardzo dobry miesiąc no ale niestety wyjątkowo nie dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Andrzej Baranski Czy będzie można dodać do konta gry dla PS4 jeżeli jeszcze nie ma się konsoli a później po jej zakupie z nich korzystać? Czy ich "zakup" będzie dostępny jedynie po podpięciu konsoli do swojego konta?

Lubię to! · Odpowiedz · 1 · 6 godz. temu
 
PlayStation Polska Tak, będziesz mógł je dodać do swojej listy pobierania i zagrać, kiedy będziesz miał PS4.
Lubię to! · 14 · 6 godz. temu · Edytowany

 

 

 

Will we'll be able to put PS4 IGC content in the DL via the webstore in Europe too? Chris caused some confusion.

 
Fred Dutton ‏
 I'll clarify asap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie bardzo słaby miesiąc chyba najsłabszy odkąd wykupiłem plusa. Na ps3 ścigałka i guacamelee czyli obie gry totalnie nie dla mnie + tylko jedna gra na vitę również wyścigi, o ps4 nawet nie będę nic mówić. Oczywiście dla kogoś innego może być to bardzo dobry miesiąc no ale niestety wyjątkowo nie dla mnie.

No tak narzekajmy na ps4. A zapytam się Ciebie co mieli dać jak prawie gier nie ma ? Tak samo Vita prawie wszystkie warte uwagi gry pojawiły się w Plusie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam kod 30 dni ps+, czy po jego wykorzystaniu i zakupie rocznego pakietu będę miał dostęp do gier pobranych przez kod 30 dniowych?

dodatkowo czy jest ktoś chętny na współdzielenie konta?

ile miesięcznie można gier sciągać?

Edytowane przez bbm_sk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam kod 30 dni ps+, czy po jego wykorzystaniu i zakupie rocznego pakietu będę miał dostęp do gier pobranych przez kod 30 dniowych?

dodatkowo czy jest ktoś chętny na współdzielenie konta?

ile miesięcznie można gier sciągać?

Pierwsze pytanie - tak.

Drugie - nie to forum ;)

Trzecie - zapewne jest odpowiedź w pierwszym poście tematu, ale: możesz ściągać wszystkie gry będące w plusie nieograniczoną ilość razy. Jeśli gra jest w ofercie, a Ty ją zaklepiesz (poprzez kliknięcie "kupuj"), to możesz ją pobierać dopóki masz aktywną subskrybcję plusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak narzekajmy na ps4. A zapytam się Ciebie co mieli dać jak prawie gier nie ma ? Tak samo Vita prawie wszystkie warte uwagi gry pojawiły się w Plusie.

 

Ale umowmy sie, grudzien 2012 byl o wiele mocniejszy. Gry na PS4 to dla mnie jeszcze melodia przyszlosci. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 2 gry na PS4 będą tylko miesięczne? Czy np. jedna będzie zmieniona w styczniu a druga zostanie? Powiedzieli coś o tym czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie mówili. Driveclub miał być pierwotnie grą "roczną" ale plany się zmieniły

 

 

Jak mam strzelać to Resugun będzie na dłużej bo to jedyna gra co ma ręce i nogi

W kolejce do plusa jest już zapowiedziana cała masa crapowatych indyków (spis w 1 poście) ,więc będą je co miesiąc wymieniać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grid 2 ma jakiś multi który ożyje po pojawieniu sie tej gry w + ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grid 2 ma jakiś multi który ożyje po pojawieniu sie tej gry w + ?

Z tego co wiem to Grid 2 ma multi i miejmy nadzieję że ożyje :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam kod na 30 dni PS+ i jak mam go użyć? (nie posiadam jeszcze konsoli)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdz w PS Store i na samym dole masz opcję "Realizacja kodów".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem PS plus jest świetną usługą, ale od czasu wymiany rocznych na PS3 Sony coraz bardziej leci w huja. Roczne jak wiele razy pisałem a) obiecali że nie bedzie LBP K b) XCOM brak j. pol. c) Uncharted za duże i okrojone, potem gry też byly takie sobie, a to znowu problemy z jezykiem, w tamtym miesiacu były mocne, ale z kolei nie wiedzieć czemu zabrali indyka na ps3 (trzecią gre), a w tym miesiacu jak dla mnie totalna porażka - gra na PSP to totalny bezsens juz lepiej by dali jakis klasyk z PSXa na PS3 GRID zupełnie nie dla mnie, jedyne z czego się ciesze do guacamelee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kolejce do plusa jest już zapowiedziana cała masa crapowatych indyków (spis w 1 poście) ,więc będą je co miesiąc wymieniać

 

What?! Binding of Isaac, Don't Starve to crapowate indyki? Grałeś w nie w ogóle człowieku? To jedne z lepszych indyków są...

Edytowane przez fryderyk123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Don't Starve to taki indyk AAA w którego można zagrywać się godzinami ! no i ma darmowe dodatki które jeszcze poszerzają możliwości i świat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z Dont Strave ciesze sie strasznie, bo na moim lapku plynnie nie chodzil to połupie na konsolce :) a tytul zacny

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roczne gry na ps4 w ps+ to:

 

1.black light retribution

2. dc universe online

3. warframe ninjas play free

 

To powinno być albo do końca grudnia albo na cały rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×