Skocz do zawartości
Continuum

PlayStation Plus

Rekomendowane odpowiedzi

Hymm...dziwne, gry na Ps4 już są a na ps3 i psv jeszcze nie ma :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hymm...dziwne, gry na Ps4 już są a na ps3 i psv jeszcze nie ma :sad:

 

Pewnie jak to zazwyczaj bywa, gry na ps3/vitę będą w środę. Gry na PS4 dali szybciej pewnie dlatego, żeby ktoś kto kupi konsolę szybciej mógł sobie pograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro zgodnie z planem pojawia się nowy miesiąc plusa, nie piszę rozpiski bo jest ona dostępna na stronie głównej 

http://www.pssite.com/news-29385-oferta_playstation_plus_na_grudzien.html

Niestety w tej rozpisce dwa linki są źle, więc prosiłbym administratora o poprawienie na te podane przez ze mnie a mianowicie:

Grid 2    

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/pl-pl/cid=EP4001-NPEB01222_00-00000000000GRID2

Oraz Guacamelee VITA, którego link do wersji Vitowej jest podany ten od PS3:

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/pl-pl/cid=EP2145-PCSB00189_00-GUACAMELEE000000

Z resztą jest w porządku. Gdyby nie zostało by to poprawione w najbliższym czasie zawsze można skorzystać z podanych przez mnie linków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem, ale w rozpisce podany jest link do wersji na PS3, nawet w miejscu gdzie powinien być podany link do wersji na Vitę. Mam nadzieję, że jasno się wyraziłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem, ale w rozpisce podany jest link do wersji na PS3, nawet w miejscu gdzie powinien być podany link do wersji na Vitę. Mam nadzieję, że jasno się wyraziłem.

 

Co znaczy ostatnie zdanie? Czy Ty próbujesz rozkazywać dla moderatora? o_O

Swoją drogą zakupując na PS3, zakupujesz również wersję na PSV (Hail cross-buy!), więc link do wersji na PSV jest ZBĘDNY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodałem Sonic'a na PSV do koszyka, kupiłem za 0zł. i mam w opcjach możliwość ściągnięcia gry również na PS3. Wy też tak macie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodałem Sonic'a na PSV do koszyka, kupiłem za 0zł. i mam w opcjach możliwość ściągnięcia gry również na PS3. Wy też tak macie?

 

Zwroc uwage na nastepuja rzecz. Wlasnie zrobilem zakupy.

Masz info Playable (nie wiem jak jest przetlumaczone na nasze) w sklepie obok ikony na DL liscie i w przypadku Sonica jest tylko PSV - niemniej masz rowniez opcje pobrania tej gry na PS3 ale grac na niej nie zagrasz Sonic nie jest corssbuy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie jest ten contrast i resogun zeby dodac do listy pobierania ?.. przez wyszukiwarke nie ma tzn jest tylko contrast ale cena 59zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra ok znalazlem na stronie i pododawalem do koszyka , choc tych dwoch gier nie ma w plikach do pobrania na ps3 ? tak powinno byc? tak wiem to gry na ps4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten  sonic ewidentnie jest na ps3 przyznajmniej z poziomu przegladarki tak wynikia z listy pobierania ( nie chodzi o samo pobranie gry na vite na PS3)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten  sonic ewidentnie jest na ps3 przyznajmniej z poziomu przegladarki tak wynikia z listy pobierania ( nie chodzi o samo pobranie gry na vite na PS3)

Każda gra na Vitę ma kompatybilność: PS3, PS Vita. Chodzi tu o możliwość pobrania na konsolę :) Przecież Liberty City Stories nie pójdzie Ci na PS3 a też jest że kompatybilne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten  sonic ewidentnie jest na ps3 przyznajmniej z poziomu przegladarki tak wynikia z listy pobierania ( nie chodzi o samo pobranie gry na vite na PS3)

pobierz zagraj i napisz jak było

 

a serio to nie pisz głupot

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdze to jak bede mial dostep do ps3, ale wyglada jakby bylo dostepna dla ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdze to jak bede mial dostep do ps3, ale wyglada jakby bylo dostepna dla ps3

wstaw fote tego 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Mam pytanie. Mam zamiar kupic ps4 i plusa na 3 miesiace. Czy zeby uzyc tego plusa musze podawac karte ktedytowa? Prosze o krotkie objasnienie. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli rozumiem ze karta jest wymagana tylko do kodu w wersji trial?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz kupić kartę zdrapke, ale one mają chyba minimalne nominały 100 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko do wersji z Facebooka. Jeżeli doładowanie z karty lub kod na 90 dni nic nie trzeba podawać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×