Skocz do zawartości
Continuum

PlayStation Plus

Rekomendowane odpowiedzi

bedzie dzialac na 2 konsolach z tym ze 1 konsola bedzie ustawiona jako matka i beda dzialac gry i multiplayer na wszystkich kontach tej konsoli. A 2 bedzie jako gosc i gry mozna uruchomic z konta plusa, na innych nie dzialają, multi chyba tez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli oznacza to że jak ja będę miał plusa matkę u siebie a rezerwę u brata to na brata konsoli tylko ja zagram w gry z plusa i multi ??coś mi się kojarzy że ktoś właśnie pisał o obejściu tego systemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

twoje head konto u brata, on gra na swoim i ma dostep do gier z plusa.. ty u siebie masz swoje konto jako goscia, ale grajac na swoim koncie masz dostep do calego towaru z plusa. tak na logike to powinno wygladac wg tego co przedstawialo sony

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że było to już poruszane, ale chcę się upewnić. Chciałbym kupić zestaw PS4 + PSVita. Rozumiem, ze na jednym koncie PS+ będę mógł pobrać gry na oba systemy? No i czy mogę pozaznaczać gry do pobrania z poziomu pc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że było to już poruszane, ale chcę się upewnić. Chciałbym kupić zestaw PS4 + PSVita. Rozumiem, ze na jednym koncie PS+ będę mógł pobrać gry na oba systemy? No i czy mogę pozaznaczać gry do pobrania z poziomu pc?

 

Si, senior (w wolnym tłumaczeniu - Przeczytaj info na pierwszej stronie tematu, to będziesz bardziej niż pewny).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracias amigo. Ja jestem z tych ograniczonych ludzi, którzy mimo iż mają napisane to jeszcze wolą się upewnić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam plusa tylko 1 rok i jeszcze go w żaden sposób nie przedłużałem. Abonament mi wygasa 21 grudnia. Moje pytanie: Czy jak kupię plusa np: 1 grudnia to abonament mi się nałoży i stracę te 20 dni, czy rozpocznie się dopiero po ukończeniu poprzedniego? Czy wiadomo może coś na temat jakiś obniżek, jak to było w poprzednim roku, że plus kosztował 149 zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam plusa tylko 1 rok i jeszcze go w żaden sposób nie przedłużałem. Abonament mi wygasa 21 grudnia. Moje pytanie: Czy jak kupię plusa np: 1 grudnia to abonament mi się nałoży i stracę te 20 dni, czy rozpocznie się dopiero po ukończeniu poprzedniego? Czy wiadomo może coś na temat jakiś obniżek, jak to było w poprzednim roku, że plus kosztował 149 zł?

 

(Bylo, bylo - i podlinkowane jest w pierwszym poscie)

 

Abonament sie kumuluje - czyli nowy doliczany jest od dnia w ktorym poprzedni by sie mial zakonczyc. 

 

Podam przyklad:

Abonament mialem wazny do 8 stycznia 2014 - kupilem promocje wrzesniowa 365 dni + 90 dni gratis - abonament mam wazny do ktoregos tam kwietnia 2015 roku.

 

O obnizkach nic nie wiadomo. 

Moje wrozenie z fosow (na ktorym absolutnie nie mozna polegac) zdaje sie sugerowac ze wraz z nowa konsola Sony moze chciec promowac tez usluge jaka jest PS+.

Ale mysle ze trzeba poczekac az samo Sony cos oglosi. 

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam plusa tylko 1 rok i jeszcze go w żaden sposób nie przedłużałem. Abonament mi wygasa 21 grudnia. Moje pytanie: Czy jak kupię plusa np: 1 grudnia to abonament mi się nałoży i stracę te 20 dni, czy rozpocznie się dopiero po ukończeniu poprzedniego? Czy wiadomo może coś na temat jakiś obniżek, jak to było w poprzednim roku, że plus kosztował 149 zł?

 

Ilość dni się kumuluje, tak więc nic nie stracisz. A informacji odnośnie obniżek wypatruj na PSS, będzie widoczne tylko chwilkę później, niż dajmy na to na blogu. Nie bój żaby, jeśli będzie, to nie przegapisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie stracisz, abononamenty łącza sie, a o obnizkach nic nie wiadomo. W tamtym roku była chyba jakaś dwudniowa promocja na plusa. Pewnie dopiero koło świąt będzie coś wiadomo o promocjach w psstore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Rzadko zaglądam do tego tematu i nie czytam wszystkich postów. Właśnie to czy się kumuluje czy nie najbardziej mnie martwiła. Dzięki za wyjaśnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

twoje head konto u brata, on gra na swoim i ma dostep do gier z plusa.. ty u siebie masz swoje konto jako goscia, ale grajac na swoim koncie masz dostep do calego towaru z plusa. tak na logike to powinno wygladac wg tego co przedstawialo sony

wielkie dzięki o to mi właśnie chodziło:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pozowlicie to jeszcze ja się upewnie. Mam plusa na jednym koncie ale nie chce na nim przedłużać a kupić na innym. Rozumiem, że pobrane juz gry nie będą działać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pobrane gry jak najbardziej będą chodzić...jeżeli oczywiście mówisz że te nowe konto jest na tej samej konsoli co byłe

 

Dzisiaj idziesz spać bez kolacji. Przemyśl swoje zachowanie i przeproś kolegę.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh, amerykański amazon będzie sprzedawał ps+ na rok za 30$ w dniu po święcie dziękczynienia(czarny piątek)

A można zrobić myk żeby to kupić, wpisać na koncie US i cieszyc sie Plusem na innych kontach EU na konsoli ? Czy nie bardzo ?

Edytowane przez skomerek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A można zrobić myk żeby to kupić, wpisać na koncie US i cieszyc sie Plusem na innych kontach EU na konsoli ? Czy nie bardzo ?

W zasadzie to można ale USA dostaje z reguły słabsze gry w plusie, za to są dobre obniżki :) Ale gier z Europejskiego plusa nie dostaniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to można ale USA dostaje z reguły słabsze gry w plusie, za to są dobre obniżki :) Ale gier z Europejskiego plusa nie dostaniesz.

W sumie racja, niby można zaoszczedzić pomiedzy 169 zł i 30$ ale troche w tym kombinowania i juz slyszalem ze w US maja gorsze gry w Plusie.

Edytowane przez skomerek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez wyszukiwarkę można już "kupić" Resogun i Contrast za darmo w plusie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez wyszukiwarkę można już "kupić" Resogun i Contrast za darmo w plusie :)

 

Resogun ma napisane BEZPŁATNE, a niestety po dodaniu do koszyka jest cena 63,00zł. Constrast natomiast udało się dodać bez problemu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Resogun ma napisane BEZPŁATNE, a niestety po dodaniu do koszyka jest cena 63,00zł. Constrast natomiast udało się dodać bez problemu ;)

Dziwne, ja mam juz na liscie pobierania :) Do piatku pewnie rozwiaza problem.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×