Skocz do zawartości
Patricko

GTA Online

Rekomendowane odpowiedzi

GTA Offline.

 

Działa prawie IDEALNIE, ja przed chwilą grałem z kilkoma osobami z PS3 Site... Więc, żadne Offline... Masz pecha po prostu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

działa bardzo dobrze, tylko nie można teraz grać z ludźmi bez pacza, a więc praktycznie z nikim od nas z ekipy, bo wszyscy odpalili grę przed aktualizacją;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fryz - dzięki za partyjkę ;) Dobrze wiedzieć, że jest choć 1 osoba w deathmatch-u która do Ciebie nie strzela jak Cię zobaczy :P

 

Tak na szybkiego grałem, bo zaraz do pracy... Ale mam nadzieję, że się pobujamy z wieczora po mieście ;)

 

No fajnie się gra, ale muszę jeszcze przegryźć trochę przez mechanikę. Rada ode mnie: inwestujcie od razu w broń, bo skończycie w deathmatchu tak jak ja, czyli fatalnie;p

 

Gra zapowiada się świetnie, mi poza lekkimi lagami również działa teraz znakomicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie bez zmian, wszystko chodzi, jednakże nie mogę pograć z kimkolwiek. W mieście jestem sam, a okazjonalne pojedyncze osoby pojawiające się w LS od razu się odłączają, o robieniu misji z kimkolwiek też na razie raczej mogę pomarzyć. Powoli zaczynam się zastanawiać w czym rzecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi po najnowszym patchu chodzi online szybciej statystyki się zapisują, trzeba jednak trochę rang ponabijać by więcej rzeczy odblokować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HAHA komedia teraz chodze po miesice cieniem nie ma postaci widac pistolet i tyle zniknela pierwsza misja i jade sobie np pustym samochodem.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

mi po najnowszym patchu chodzi online szybciej statystyki się zapisują, trzeba jednak trochę rang ponabijać by więcej rzeczy odblokować.

 

 

No tylko zeby postac zapisało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To od siebie 3 grosze. Dzisiejszy pacz sprawił, że gram online. Sytuacja poprawiała się stopniowo. Najpierw nie podłączało wogóle, po dniu lub dwóch podłączało ale wysypywało w trakcie tworzenia postaci. Trzecia faza to sukces w zapisaniu postaci i wrzucenie na mapę. I tyle bo w pierwszy wyścig się nie dało wbić, tak było wczoraj. Dziś z rańca paczyk no i cyk.

 

Dajemy online. Pograłem ponad godzinę, żadnych problemów. Zarobiłem z 5 koła, wpłaciłem na konto. Wziąłem udział w paru misjach z innymi graczami, jakiś detmeczyk mały.

 

Jedyne co mmnie podirytowało to bluzgające dzieciaki, głos przed mutacją a język z rynsztoka i wyzwiska. Trochę zajęło mi czasu odkrycie jak tą chołote wyciszyć i potem było gites.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swojej postaci nie mam po wzoraj i kasy w banku takze ;/

 

Alpaczino jak wyciszać ludzi powiedz mi to ,bo wczoraj nie wytrzymywalem jak ludzie mi się darli non stop ,ze nikogo nie bylo innego slychac ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zacznę chyba grać dopiero jak będę miał pewność, że postać nie znika. Jest jakaś szansa wkręcić się jeszcze do ekipy ps3site?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy serwery chmury R* są nie dostępne to dajcie se spokój z online na chwile, kiedy będą postać na 99% powinna wrócić no chyba że stworzyliście se nową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

kiedy serwery chmury R* są nie dostępne to dajcie se spokój z online na chwile, kiedy będą postać na 99% powinna wrócić no chyba że stworzyliście se nową.

 

 

Wczoraj takie czegos nie było i tak mi postac znikła ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wezwać ubezpieczony samochód?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Selo dzwonisz pod jakis tam kontakt tylko ze nie pamietam nazwy ;/ ale za duzo ich tam nie masz ;)

 

Stworzylem se postac na nowym slocie i jedziemy na nowo ;) 8 raz lotnisko zawsze spoko ;p Ale teraz wszytsko się bardzo szybko wczytuję i ładnie chodzi ;o Prędkość wczytywania się to jest chwila dosłownie ,a nie jak w poprzednich dniach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko trzeba życ nadzieją ze będzie chodzic tak jak do tej pory :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swojej postaci nie mam po wzoraj i kasy w banku takze ;/

 

Alpaczino jak wyciszać ludzi powiedz mi to ,bo wczoraj nie wytrzymywalem jak ludzie mi się darli non stop ,ze nikogo nie bylo innego slychac ;/

Wyciszać możesz tak: dajesz pauzę i chyba wybierasz tam ONLINE i dajesz gracze po czym klikasz na każdego i dajesz przełącz wyciszenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli juz dziala wszystko elegancko i mozna bez problemu robic normalna postac? (chociaz moze mam jeszcze ta z 6 lvlem bo nie sprawdzalem nawet czy sie usunela)

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poki co to tak sobie to wyglada, ludzie na serwie zamaist robic jakies misje, napady itp to jedyne co robia to sie zabijaja miedzy soba, ciezko nawet troche kasy utrzymac bo ciagle ktos podkrada..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wgl, szukam ogarniętych ludzi do gry, tak żeby na skype czy teamspeku pogadać i porobić coś razem w gta:o. Psn: dampero16 skype: bartek_gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje się ustawić dzisiaj np na godzinę 20 i wspólnie pograć bez randomów. Wchodzi ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje się ustawić dzisiaj np na godzinę 20 i wspólnie pograć bez randomów. Wchodzi ktoś?

 

Wstępnie mogę być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyciszać możesz tak: dajesz pauzę i chyba wybierasz tam ONLINE i dajesz gracze po czym klikasz na każdego i dajesz przełącz wyciszenie ;)

Jest lepszy sposób, Select trzymasz aż pojawi się okienko, zjeżdżasz na dół i zmieniasz w linijce Rozmowa na Ekipa i znajomi, wtedy tylko ich słyszy.

 

 

 

No jak wida jesteś wybrańcem, złote dziecko normalnie... Bo tylko TY jedyny na całym świecie problemó nie masz z GTA V.... lol ;)

 

Widocznie ty nie zasłużyłeś by być wybrańcem, a co do dzieci, to życze by twoje urodziło się złote ;) 

 

Edytowane przez calendd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×