Skocz do zawartości
Patricko

GTA Online

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz wiszę w chmurach nad miastem i nic się od 5 min nie dzieje, gra w kółko odlicza od 60 sekund w dół.

Rozłącz się z PSN'em, wtedy wrócisz do singla w bezpieczny sposób.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że tak mało pojazdów jest w multi na ulicach ale rozumiem ograniczenia. Mimo to potencjał tego multi jest ogromny.

Edytowane przez Firo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postacie nie giną, przynajmniej nie u mnie. Sprawa u mnie wyglądała tak, że gdy leży Social Club - postać znika, ale gdy Social Club wstaje postać pojawia się z powrotem. Sprawdźcie u siebie czy przypadkiem też tak nie macie. Nie stresujcie się i nie róbcie nowej postaci, gdy stara znika, bo podejrzewam, że wtedy może nadpisywać starą postać, gdy tylko Social Club wstanie. Zapis w chmurze póki co ssie...

Pierwsza tez znika jak zrobi sie na 2 postaci?

Edytowane przez wili23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze ani razu nie zagralem bo "chmury" nie ma .  :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdradź sposób jak podzielić się kasą. Dzisiaj trafiłem na naprawdę fajnego człowieka (random!) z którym sobie miło gawędziłem i rabowaliśmy sklepy tylko nie umieliśmy podzielić się pieniędzmi, więc raz jeden rabował raz drugi.

 

Ten kto zebrał torbę z kasą musi wejść w swój ekwipunek i tam jest opcja podzielenia się kasą z ostatniego napadu

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, pytaniem jest czy postać przepada czy jak już zacznie działać to się okaże, że postać jest, a w zasadzie niektórzy odkryją, że mają kilkanaście postaci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ten edytor to porażka, personalizacja / kastomizacja to żal jak cholera a same facjaty naszych podopiecznych są okrutnie nieakceptowalne ;) Ale cóż, kijem Wisły nie zawrócę ;) Tak już musi zostać...

 

Też macie takie odczucia??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No system tworzenia postaci jest... dziwny. Ale specjalnie mnie to nie rusza, nigdy nie zwracałem specjalnej uwagi na twarz swojego awatara, więc mnie to nie rusza. Reszta edytora znośna. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z postaciami jest troche dziwnie co bym nie robil to albo wyjdzie mi bialy wygladajacy jak zapalka albo czarny wygladajacy jak ........ zapalka

Ogolnie jest potencjal , I jesli wszystko zacznie dzialac to multi moze wciagnac na dlugie godziny . Robilem z kolesiem skok wsiadlem do swojego auta jako pasazer I .. nie moglismy ruszyc na akcje

dopiero po przesiadce . Zobaczymy w weekend moze R* ogarnie to wszystko .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, pytaniem jest czy postać przepada czy jak już zacznie działać to się okaże, że postać jest, a w zasadzie niektórzy odkryją, że mają kilkanaście postaci ;)

Na 99% jest tak, że jak stworzysz nową to stara zostaje nadpisana na tym slocie.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z grajacych widzial chociaz JEDNA misje kooperacyjna ktora nie dzielila ekipy i wrzucala ja przeciwko sobie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 99% jest tak, że jak stworzysz nową to stara zostaje nadpisana na tym slocie.

Wbiłem 8 poziom i na razie nie gram, nie chcę zepsuć :)

Ale w menu GTA Online jest coś takiego jak Choose character więc może można mieć więcej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można mieć bodajże 5 postaci.

Co do trybów coop, to rzeczywiście nie widziałem z tych Quick Jobów niczego do typowego coopa, a mówili sami, że coop ma być :/

Na razie jako taki "coop" to chyba napady na te sklepiki póki co. Ale ileż można? Jeden siedzi w aucie, a drugi obrabia sklep i potem ucieczka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już udało się wbić to całkiem nieźle to wyglądało, nawet jednego deadmatcha się udało rozegrać 6vs6 :P Potencjał jest zobaczymy jak to się wszystko wykrystalizuje co z tego będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, na mapie tylko deathmatche, team deathmatche, wyścigi tamte i siamte, a gdzie ten powiew świeżości? Na razie tylko odór zepsutego kotleta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle :P

 

Darayavahus - sam sobie "misje stworzyłem" ;) Ukradłem radiowóz i podjeżdżałem do innych graczy odpalałem syrenę i robiłem pościg ;) Obowiązkowo kończący się śmiercią ściganego delikwenta ;)

 

PS: I ch... bombki strzelił, świąt nie będzie... Niby ładnie zapisywało w chmurze a tu taki ch... nie ma mojej postaci... Ja się pytam gdzie ma postać, gdzie ma ciężko ukradziona kasa ok.16k :P

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo takich, co zamiast normalnie grać i współpracować ze sobą, trzeba będzie banować.

Co to za zabawa, ciągle zabijać znajomych.

Na marginesie, działa dziś online?

 

Dziwne jest tworzenie postaci, bo w sumie już z 5 zrobiłem i za każdym razem właściwie wyglądały

bardzo podobnie. Ale tylko dwa razy mogłem zrobić w koszulce naszej ekipy, pozostałe 3 nie.

Tylko nie wiem czemu, pokazywało, że nie jestem w ekipie, ale w opcjach moich ekip, było ok.

Trzeba niestety czekać na w pełni działający online. Choć niesmak pozostaje, wydając 200pln na grę,

która miała działać.

 

Poznajecie koszulkę:

0_0.jpg

 

Pozdrawiam :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do trybów coop, to rzeczywiście nie widziałem z tych Quick Jobów niczego do typowego coopa, a mówili sami, że coop ma być :/

Na stream'ie z xbox'a widziałem jak ludzie robili razem jakieś misje, typu przechwyt drug'ów, kradzież jakiejś broni. Wszystkie misje wybierali z poziomu mapy. Czy tego rodzaju misji nie ma, czy nie o takiego co op'a Wam chodzi?

 

Podobno naprawili problem z serwerami:

http://socialclub.rockstargames.com/news/article/51512/grand-theft-auto-online-launch-updates

 

Prawda to?

 

Edit: Chyba jednak nie, bo to info z wczoraj ^^

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też ze streama widziałem jak z telefonu coś wybierał i tworzyli party na coop. Później po zrobieniu mieli losowanie nad np. innym miejscem przechwycenia tych drugów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×