Skocz do zawartości
Patricko

GTA Online

Rekomendowane odpowiedzi

Mi 2 razy postac zniknela, wiec 3cia zaczalem boostowac i odrabiac straty w jeden dzien.

 

Kto pierwszy kamieniem rzuci ?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

STOP boosterom tacy ludzie psuja gre....tyle z mojej strony.Jak to ma byc w porzadku jak ktos sztucznie nabija lvl a pozniej na free roomie przykladowo taki booster ma rpg na goscia ktory gra uczciwie z pistoletem.Dla mnie boosterzy to najgorsza grupa "graczy",i nie ma znaczenia czy w GTA czy w innej grze.Myslalem ze na tym forum takich ludzi nie jest za wielu,jednak po postach widac ze jest ich tu sporo....Dla mnie zawsze to bylo mega noobowskie i nieuczciwe.Rocksatr ma odemnie duzego plusa za to ze tak szybko ukrucil ta furtke dla boosterow.Powinny byc misje jak ktos chce wbic szybko level to prosze bardzo ultra ciezkie misje dobrze platne i juz,ciekawe ilu takich boosterow by powtarzalo takie misje hehe.Dla mnie swietnym trybem jest przetrwanie dobrze sie przy tym bawie troche trzeba umiejetnosci a i kasa dobra.

Edytowane przez PAWEL_VIP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy w boostingu jest coś nielegalnego? Jak powiedziałeś wyżej ten który ma rpg też zdobył go uczciwie, nie złamał regulaminu, bóg wie czego :) Każdy ma swój sposób. Sam tego nie robię ale nie mam nic przeciwko. Jak komuś się chce powtarzać x razy tą samą misje to proszę bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to razi,zreszta w kazdej grze na multi.Jak ktos chce pograc w normalnej ekipie bez boosterow to zapraszam http://socialclub.rockstargames.com/crew/gta5_poland/gtav.

"Boost your reputation by playing with a crew in GTA Online" - wielki napis na głównej stronie Social Club'u. Stanowcze "Nie" dla booster'ów! :devil:

Edytowane przez Dilerus
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nikomu niczego nie zabraniam, bo nie mam do tego prawa. Zabrania Wam za to Rockstar i możecie ich pocałować w pompkę :) Ja ich tylko gorąco popieram :)

 

Trofeum...i co mi teraz napiszesz?

Że Cię podziwiam. Nieczęsto spotykam graczy, którzy w celu zdobycia trofeum będą powtarzać po raz setny jedną misję czy wyścig :P

 

Mi 2 razy postac zniknela, wiec 3cia zaczalem boostowac i odrabiac straty w jeden dzien.

 

Kto pierwszy kamieniem rzuci ?

Rzuciłbym i to dwa razy :P Nie za boostowanie tylko za rozwijanie dwóch postaci przy tak niestabilnym multi, wszak to masochizm :P

Edytowane przez jimmyyy8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bansai czemu gdy probuje dp Cb. dolaczyc wyskakuje mi blad z napisem ,ze jest to sesja przeznaczona dla niekolezenskich graczy ;P Nie spodziewał bym sie po Tobie ,ze jestes niekolezenski ;o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całej tej dyskusji najlepsze jest tłumaczenie, że powtarza całymi dniami tą samą misje bo nie lubi dostawać tych samych zleceń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całej tej dyskusji najlepsze jest tłumaczenie, że powtarza całymi dniami tą samą misje bo nie lubi dostawać tych samych zleceń.

Czytam, czytam i nie widzę...kto tak napisał?

 

Edit:

Odpowiedź R* na pytanie jednego z graczy:

 

gtav02.png

Kimogaku about 5 hours agoREPLY

Hey Rockstar, whats happening? I see there has been an Title Update Version 1.03, so whats it doing?

rs_avatar.png

R* K about 5 hours agoREPLY

@Kimogaku Yes, there is a new Title Update available on PSN and coming soon to Xbox LIVE that addresses character deletion and other loss of game progress. We’ll be posting official info about it later today at the Newswire.

 

PS. Misje, które ludzie boost'owali na wyższym lvlu są misjami na telefon, wszystko co trzeba zrobić to wyjść po misji do free roam i zadzwonić po misję i w ten sposób można je powtarzać...więc zmiana taka, że zajmuje to trochę więcej czasu.

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Misja u Martina, na trudnym poziomie 9000$ i ok 1000RP. "Ugoda pozaądowa". Szybko i łatwo ;)

 

Na którym lvlu ta misja? I czy jest generowana losowo czy na telefon?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że Rockstar w dalszym ciągu nie dostrzega prawdziwego problemu, jakim są małe ilości RP za wykonywane misje, a nie $. Zgadzam się z tym, że taki najlepszy apartament w grze (który nic nie daje poza ładnym widokiem z okna...), własny czołg, helikopter, super samolot itp. to powinny być rzeczy ciężko zarobione, które nie będą łatwo dostępne. Ale dostając śmieszne 1k RP za misję, lvl'owanie staje się strasznie powolne, nużące (na początku możecie tego nie odczuwać, ale jak zbliżycie się do lvl'u 18-20 to wtedy zaczyna się to zauważać. Nawet na lvl'u 40+ większość misji w dalszym ciągu daje po 1-1,5k RP, tylko więcej $). W dodatku wszystkie misje są albo tak łatwe, że można je solować na hard, albo są tak męczące, że nikt ich nie robi. Np. większość misji od Simeon'a, w których to musimy gonić sportowe samochody po całej mapie, które w dodatku są tak "zakodowane" , że cały czas śmigają z pełną prędkością... i nawet mając szybki samochód strasznie ciężko je dogonić. No ale to nic, powiesz sobie, a co mi tam... zacząłem misję to ją dokończę i po 20 minutach męczenia się w końcu zdobyłeś te samochody!!, zadowolony jedziesz je oddać i co dostajesz? 1300 RP + 3000 $ o ile dobrze pamiętam?. Początkowe misje są po prostu bardzo słabo zbalansowane i przede wszystkim nudne. Jedyna misja którą lubię, ale to bardziej ze względu na sentyment, to misja z camperem (RV) "Meth'ed Up", w której nawiązali do serialu "Breaking Bad".

Dopiero od lvl'u ok. 40 zaczynamy dostawać naprawdę ciekawe i wymagające misje, w których faktycznie potrzebna jest zgrana grupa ludzi, a nie solo ziomek który na hard kończy misję w 3 minuty.

Tak więc uważam, że Rockstar poszło po prostu w złą stronę. Początkowe misje, powinny ogólnie dawać mało pieniędzy, tak samo rzeczy dostępne do kupienia na start, te takie podstawowe powinny być stosunkowo tanie. Dopiero wraz z osiągnięciem danego pułapu i odkryciem trudnych i bardziej wymagających misji, nagrody $ za nie powinny wzrastać. Za to wzrost RP powinien być stale odczuwalny, z każdym lvlem, oraz co raz to trudniejszymi misjami. A nie, że ja kończąc misję z lvl'u 45, dostaję tyle samo RP co dostawałem robiąc misje na lvl'u 10...

 

Jako zwieńczenie napiszę tyle, mam 45 lvl (są już osoby z lvl'em 120) czyli nawet nie połowę maksymalnego lvl'u, a zarobiłem już ponad 2 mln 175 tys. więc stać mnie na najdroższe oferowane w grze rzeczy. To chyba najlepiej obrazuje jak kiepsko Rockstar zbalansował RP oraz $.

 

Dla mnie swietnym trybem jest przetrwanie dobrze sie przy tym bawie troche trzeba umiejetnosci a i kasa dobra.

 

 

Powiedz mi proszę, co w Survivalach wymaga umiejętności? Obsługiwanie auto-aim'a kiedy to gra celuje za nas? Survivale też są łatwe. Z łatwością dochodzi się do 10 fali i jeśli tylko ludzie wiedzą co robić, to ostatnią falę też bardzo łatwo przechodzisz. Zero jakiegokolwiek wysiłku, oprócz stukania w przyciski.

Edytowane przez Nóżka
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 pytania !!!   

 

1. Da się jeszcze powtarzać misję klikająć ciągle R2? ( jak nie to czy w ogole jakos sie da powtarzac tak jak bylo przed patchem ) 

 

2. Wiadomo kiedy będzie można kupować kasę w grze za kasę rzeczywistą? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 pytania !!!   

 

1. Da się jeszcze powtarzać misję klikająć ciągle R2? ( jak nie to czy w ogole jakos sie da powtarzac tak jak bylo przed patchem ) 

 

2. Wiadomo kiedy będzie można kupować kasę w grze za kasę rzeczywistą? ;)

 

1. Nie

 

2. Prosze, nie kupuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Nie

 

2. Prosze, nie kupuj.

 hehe ;) jedynie jak mialbym kupowac to 1x na dom za 400 tys i tunning do samochodu ,zeby go odpicowac na maxa :D Potem już nigdy nie kupie ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rób zwykle misje i raz dwa zarobisz na chatę z garażem. Do tego jeszcze zdobędziesz sporo RP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na którym lvlu ta misja? I czy jest generowana losowo czy na telefon?

Na którym levelu juz nie pamiętam, moze kolo 20(?). Jest na telefon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się już normalnie grać bez problemów czy polecacie jeszcze poczekać :D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 hehe ;) jedynie jak mialbym kupowac to 1x na dom za 400 tys i tunning do samochodu ,zeby go odpicowac na maxa :biggrin: Potem już nigdy nie kupie ;p

Ale odpicować fury na maxa nie da się bez grindowania wyścigów, które odblokowują tuning za jakąś ilość wygranych ^_^. Więc $ nie pomogą w tym przypadku.

Edytowane przez calendd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że Cię podziwiam. Nieczęsto spotykam graczy, którzy w celu zdobycia trofeum będą powtarzać po raz setny jedną misję czy wyścig :P

Jak Ty mało wiesz o świecie ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bad Sport Bansai :biggrin:

 

0_0.jpg

 

 

Za duzo zabawy ze sticky bomb pod LS customs chyba :P (czapeczki nie da sie zdjac przez 2 dni)

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×