Skocz do zawartości
Patricko

GTA Online

Rekomendowane odpowiedzi

Sprostuję to co wcześniej napisałem. Teraz jak już trochę pograłem na tym lvl'u 40+, to wygląda na to, że większość misji po lvl'u 40 (może nawet wszystkie, nie wiem) są pozbawione możliwości gry z auto-aim'em. Uważam że to dobrze, utrudnia rozgrywkę, sprawia że misji nie przechodzi się w 5 minut z palcem w d*... tylko trzeba się skupić, znaleźć najlepszą drogę, kryć itp.  Natomiast jeśli chodzi o free-roam to tutaj jest różnie. Zdarzyło mi się być na mapie gdzie miałem auto-aim (było sporo graczy na niższych lvl'ach), ale też byłem 2 razy na mapce gdzie musiałem grać bez wspomagania. Nie przyglądałem się akurat wtedy jakie lvl'e mieli pozostali gracze. Tak więc nie wiem czy to był jakiś przypadek, czy od czegoś to zależy. Survivale oczywiście dalej pozostają z auto-aim'em.

 

EDIT: Mam już lvl 45, tak więc od jutra mogę brać chętnych na dobry "exp" + kasę. Misja nazywa się "Mixed Up With Coke" daje 18k $ oraz ponad 3k RP. Liczba graczy: 1-6, tak więc 5 osób mogę przygarnąć. Nie posiadam niestety jeszcze HS na PS3. (w ciągu kilku dni zamierzam coś kupić, bo granie bez możliwości komunikacji jest jednak do d*.. :sad: ) Jeśli ktoś będzie chętny, to mogę wbić na jakiś Skype/TS, co by się łatwiej dogadywało podczas robienia misji, bo nie należy ona wcale do najłatwiejszych i wymagana jest dobra współpraca.

 

Tutaj macie tutorial, który należy obejrzeć i zaznajomić się z misją

http://www.youtube.com/watch?v=P72vQdVU2NA

 

oraz pomocniczą mapkę: (Player 3 na filmiku odpowiada drodze Player'a nr 4 na mapce i odwrotnie)

http://i.imgur.com/poe8KQB.png

 

 

Hej jeśli masz jeszcze miejsce to z chęcią się pisze na farmienie można ogarnać jakiś Skype i grać.

PSN: radocha93

SocialClub: radocha93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zauważyłem wczoraj, że Violent Duct daje tylko 3000$, ale to tylko jedna kwestia...ja zauważyłem również spadek cen samochodów sprzedawanych do LS Customs, wcześniej za SUV-y dostawałem około 8k, a wczoraj były to jakieś ochłapy, nie przekraczające 3000$. Próbowałem sprzedawać różne typy samochodów (kompakty, sedany, suv'y), ale za żaden model nie dostałem więcej jak 3000$. Czy Wy też to zauważyliście? Teraz chyba najbardziej opłacalne jest farmienie kasy na Survival'ach. Jak macie jakiś sposób na farmienie kasy na niskim poziomie to dajcie znać.

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez bym pogral, mam hs ale co z tego jak online kuleje...

 

az sie odechciewa to (za przeproszeniem) gowno wlaczac, godzine mozna spedzic szukajac sie i probujac dolaczyc.. lepiej juz dzis bylo?  zagrywki ze strony rockstara ponizej pasa, co im we lbach odwalilo ze zachowuja sie jak EA.. ucinaja misje i mozliwosc powtarzania by doic kase, ceny jak w naszej pieknej polsce, masakrycznie drogie.. masakra, z pieknego trailera online poki co wielka lipa.. a szkoda, bo gra ma potencjal.. 

Niestety w tym momencie w GTA Online da się grać tylko ze znajomymi.

Spędziłem wczoraj 45 minut próbując zagrać z randomami i zawsze albo mnie nie połączyło, albo gracz po drugiej stronie miał upośledzenie umysłowe i misji nie dało się ukończyć.

Jak już dorwę dobrą misję ze znajomymi to się jej trzymamy i po skończeniu dajemy restart, aż do znudzenia. (misje można powtarzać do woli, po głosowaniu zamiast CONTINUE trzeba wcisnąć R2, nie jest to opisane na ekranie)

Niestety wyjście do trybu Freeroam i duża szansa na to że zostaniemy rozdzieleni nie pozwala w tym momencie na swobodną grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jednym z zagranicznych forów (póki co xbox'owym) gruchnęła wiadomość, że powtarzanie misji zostało w dniu dzisiejszym zablokowane...jeśli się potwierdzi, to możecie sobie odpuścić boost'owanie ^^ Chyba czas nastawić się na to, że w przyszłości będą eventy x3 RP (tak jak to ma miejsce w RDR).

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dilerus no to lipa ;) Ponadto jak odblokować survivale ? kiedy one się pojawiają ?

Edytowane przez haobao_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dilerus no to lipa ;)

To jeszcze nie jest do końca potwierdzone info...ale pisał to koleś, kory wbił 70 rangę, więc można to uznać za w miarę wiarygodne źródło :sad:

 

Edit:

Podobno Patch 1.03 jest już dostępny od rana na ps3 i póki co jedyna znana zmiana to wyeliminowanie boost'owania misji. Jedyna metoda boost'owania, która nadal działa to wyścigi...

 

Link do tematu na jednym z zagranicznych forów.

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bany1987 - gdybyś DOBRZE przeczytał i co ważniejsze ze zrozumieniem to byś wiedział, że taki status dostaniesz gdy zabijasz swoich notorycznie lub wychodzisz z gry (nawet jak Ciebie rozłączy). A jak będziesz grzecznie do końca meczu nawet przegrywając to jak to określają w grze "będąc koleżeński periodycznie dostaniesz nagrody" czyli raz na jakiś czas... (ja dostałem bodajże 1000$ od tak)...

Rozumiem i popieram takie rozwiazaie. Kwestia w tym ze nikogo nie zabilem i nie bylem w zadnej grze, nie bylo nawet innych graczy blisko mnie. Na serwerze bylo kilka osob z ekipy to pomyslalem ze moze ekipa ma takie uprawnienia...

A wlasnie, co w przypadkach gdy ktos do ciebie zacznie strzelac pierwszy i go zabijesz w samoobronie? tez mozna wyleciec?

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te kary dostaje sie jak wyjdziesz z misji, wyścigu itp albo jak wytniesz jakiś dziwny numer a w online free play możesz kosic kogo chcesz i ile chcesz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli teraz skur......ki Rockstar będzie robił wszystko, aby normalni gracze byli maksymalnie wydymani w dupę.

A tylko bogacze, co sobie będą płacić prawdziwe $ normalnie pograją. No to super. Nie tego się spodziewałem

po tak dużej i dochodowej produkcji.

W takim tępie i z tak maleńkimi wygranymi, to ze dwa lata będę zbierał kasę na fajne samochody, domy, czy latadła.

Porażka.

 

 

Pozdrawiam :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały szumnie zapowiadany balans rozgrywki poszedł w pizdu...z jednej strony ludzie z wysoką ranga, z olbrzymią ilością $ na koncie, a z drugiej strony ludzie z pousuwanymi postaciami. Oficjalnie można powiedzieć, że to nie jest beta, to jest alpha, która dla sprawiedliwości graczy powinna zakończyć się całkowitym wipe'm serwerów. I nie piszę tu jako osoba, której postać usunięto, ale potrafię się postawić w ich sytuacji. Smutne jest jak marnują olbrzymi potencjał drzemiący w tej grze...

 

I ten patch, który prawdopodobnie nie naprawia poważnych problemów, np. z usuwaniem postaci, a usuwa jedynie możliwość powtarzania misji. Powtarzanie misji było wygodne, bo wkurzające dla mnie jest oczekiwanie co chwila w lobby i ciągłe głosowanie, próby wysyłania zaproszeń kończące się fiaskiem itd. Czekam jeszcze na oficjalną listę zmian w tym patch'u, ale ogólnie wygląda to na patch wprowadzony "bokiem" bez oficjalnej informacji. Nie podoba mi się to.

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xenomorph

Tak źle nie jest, na 15 poziomie dostawałem około 2k za misję. Na 30 poziomie od Martina dostałem misję, która zajmowała 5 minut i dawała 9k.

Wygranie w wyścigu to jest 5k (2,5k za drugie miejsce), jak ktoś ma deficyt można umówić się ze znajomym i wygrywać na zmianę.

Na wyścigach można zarobić prawie 100k w godzinę jak się gra tym sposobem, jedyny problem że jest to strasznie nudne :)

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak... takie boostowanie stwierdzam gejów sam z kolezkami nie powiem za boostowałem ale więcej i tak bym tego nie zrobił bo to jest nudne!!! Mnie wkurzają dwie sprawy ciągłe rozłączanie z R* i to że ludzie z ekipy ps3site nie dołaczają na akcje ja zawsze jak moge dołączam się do innych i pomaga.. ale jak widać gra która została zrobiona jako gra w ekipie i tak ma sens nie przemawia do 5 999 000 000 użytkowników GTA Online :/ lepiej samemu latać bez sens..:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wygranie w wyścigu to jest 5k (2,5k za drugie miejsce), jak ktoś ma deficyt można umówić się ze znajomym i wygrywać na zmianę.

 

Jak bym miał tak grac i sztucznie nabijac siano to wogole to by mi zadnej satysfakcji nie sprawiało. Tak chyba graja największe złamasy ;0

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co się dzieje w tym temacie przechodzi ludzkie pojęcie :O

 

To multi w planach ma być zapewne rozrywką na długie lata. Rockstar zapowiada masę nowego contentu, a Wy się dziwicie, że nie pozwalają na praktyki dające w parę dni dostęp do wszystkiego?

 

To klienci tworzą multiplayer, nie R*. To farmienie jest żałosne, za 2 tygodnie wszystkich stać byłoby na wszystko, pogralibyście tak z miesiąc i zwyczajnie przestalibyście grać. Bo co jak co, ale nic tak nie motywuje do gry jak dobra zabawa i perspektywa unlocków czy awansu. Macie to wszystko -> przestajecie grać. No chyba, że naprawdę szczytem waszych multiplayerowych marzeń jest zaproszenie paru randomów do willi za milion dolców. No ale ileż można?

 

Narzekacie na to, że to multi to dopiero alpha (może to i racja), że jeszcze nie było dobrego startu. Tymczasem przez takie praktyki chcecie wywołać koniec, zabić to multi.

 

A, ktoś tu narzekał, że złe R* bo tłumik jest za drogi. Lol :)

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A new GTAV title update to address issues in GTA Online is now available for PlayStation 3 and Xbox 360. This title update addresses a number of issues that GTA Online players have been experiencing in the initial days of launch this week, including:
 
Fix to address the issue where players were stuck launching a session before the Mall or Nothing race in the online tutorial.
Fix to address an issue where bank & cash were deleted incorrectly in some cases.
Fix to address incorrect amounts of cash being dropped when the player dies in Missions and Last Team Standing.
Fixes an issue where the Character Switch Wheel would disappear after a failed load.
Fixes an issue where attempting to enter GTA Online via the Character Switch Wheel caused a black screen.
Fixes an issue where temporary characters were overwriting main characters.
Fixes an issue where players were losing apartments and the money they spent on them.
Fixes an issue that caused Story Mode missions to be missed in some instances.
Removes the autosave that occurred when transitioning into GTA Online from within GTAV Story Mode to prevent the chance of Story Mode saves becoming corrupted.
Several tweaks to GTA Online including improving overall stability.
 
 
Ani slowa o usunieciu powtarzania misji za pomoca R2 :biggrin:

 

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak... takie boostowanie stwierdzam gejów sam z kolezkami nie powiem za boostowałem ale więcej i tak bym tego nie zrobił bo to jest nudne!!! Mnie wkurzają dwie sprawy ciągłe rozłączanie z R* i to że ludzie z ekipy ps3site nie dołaczają na akcje ja zawsze jak moge dołączam się do innych i pomaga.. ale jak widać gra która została zrobiona jako gra w ekipie i tak ma sens nie przemawia do 5 999 000 000 użytkowników GTA Online :/ lepiej samemu latać bez sens..:/

Gralismy razem w BF3? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralismy razem w BF3? :)

kojarzę kojarzę :D

 

będziesz grał w BF4 albo grasz gto:o ? tylko ja w bf4 raczej juz zagram na ps4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani slowa o usunieciu powtarzania misji za pomoca R2 :biggrin:

To info , które podałeś dotyczy patch'a 1.02, o 1.03 w ogólnie ma ani słowa. 

 

@jimmyyy8

Każdy gra jak lubi. Ja bym się nie czepiał jeśli nie dałoby się boost'ować misji, ale dałoby się grając normalnie osiągnąć 100 rangę w jakimś sensownym czasie, bez uczucia monotonii po drodze, na razie brakuje content'u, brakuje balansu rozgrywki, brakuje poprawnego działania multi w ogóle, no i te dłużyzny między wyborem kolejnych misji....większość czasu przez te lata, na które ma starczyć ta gra spędzimy w lobby. Po za tym, czy z boost'em czy bez - GTA Online to typowy "grindownik"...ciągłe powtarzanie tych samych czynności, zważywszy na to jak skonstruowane są zadania.

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

 

Aaa racja, nie zauwazylem 4 days obok "3 hours ago" ...

 

No to jeszcze lepiej w takim razie ze kompletna cisza w eterze. A ponoc cala swoja sile robocza skupiaja na probie usuniecia problemu ze znikajacymi postaciami. Ehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Każdy gra jak lubi. Ja bym się nie czepiał jeśli nie dałoby się boost'ować misji, ale dałoby się grając normalnie osiągnąć 100 rangę w jakimś sensownym czasie,

Z ciekawości bo się nie orientuję: skąd to ciśnienie na rangę 100? Czołg nam wtedy spada z nieba? Kod na nieśmiertelność? Trofeum wpada?

 

Levele powinny być czymś co wpada przy okazji dobrej zabawy, a za sprawą CoDa stało się jedynym, imo bezsensownym, celem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości bo się nie orientuję: skąd to ciśnienie na rangę 100? Czołg nam wtedy spada z nieba? Kod na nieśmiertelność? Trofeum wpada?

Trofeum...i co mi teraz napiszesz? Tak jak pisałem wcześniej, większość czasu spędzisz ze znajomymi w lobby, a we freeroam nie można się spotkać...pozwól, że moja definicja zabawy w multi wygląda trochę inaczej.

 

Z niecierpliwością czekam na pakiety RP w PSS  :devil:

Edytowane przez Dilerus
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobralem przed chwilą latke 1.03 i nie mogę nikogo znaleść na serwerach. Jak przez telefon włączam szybką akcje to normalnie gracze są. Jak jest freedom to nikogo nie ma, zmieniłem serwer kilka razy i jest to samo. Nikogo nie ma

Edytowane przez erwines

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości bo się nie orientuję: skąd to ciśnienie na rangę 100? Czołg nam wtedy spada z nieba? Kod na nieśmiertelność? Trofeum wpada?

 

Levele powinny być czymś co wpada przy okazji dobrej zabawy, a za sprawą CoDa stało się jedynym, imo bezsensownym, celem.

Każdy gra jak mu się podoba i nikomu nic do tego, jak kogoś to boli to ma problem.

Jak ktoś chce to trofeum i będzie boostował 24/7 to jego sprawa, jak chce bujać się czołgiem i będzie boostował 24/7 jego sprawa... nie wiem co wy macie z tym taki problem.

 

Niektórzy mogą też mieć inne powody, gram tylko ze znajomymi i wygodniej jest grać jedną misję/wyścig/skoski spadochronowe bo nigdy nas nie rozdziela i możemy spokojnie gadać.

Jak po misji wychodzimy do trybu Freeroam 4 na 5 razy kogoś wywali do innej sesji lub w ogóle ktoś straci połączenie z online, do czasu poprawy tego innego sposobu na grę nie widzę.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×