Skocz do zawartości
Patricko

GTA Online

Rekomendowane odpowiedzi

Maverick czasem stoi na tym lotnisku,na ktorym w fabule ,,urzedował" Trevor.

Mowie czasem,bo bylem tam 3 razy,dwa razy byl a raz nie.

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprócz tego na lotnisku na pustyni wielokrotnie widziałem awionetkę, czasami widziałem Titana. Helikopter możesz zamówić poprzez telefon, oprócz tego w kilku miejscach jest - na lądowisku dla helikopterów w mieście, widziałem je dość często. Supersamochody spotykam regularnie, tylko nie można ich przerobić, jeżeli nie są wasze. Misje z czasem robią się coraz ciekawsze. Kasę możesz wpłacić na konto i nikt ci jej nie zabierze, nie rozumiem tutaj twojego problemu. Dla mnie jedyny minus, to że po zakończeniu misji, ekipa może zostać rozdzielona przez grę na kilka różnych pokojów, zamiast wrzucić ją do jednego. Mam nadzieje że dodadzą jakiś rodzaj drużyny, której gra nie będzie mogła rozdzielić po zakończeniu misji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez jest tak,z nawet jak masz kase w banku, to po smierci z jakies 2k $ tracisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Supersamochody jezdza po miescie ale to zalezy od serwera na jakim gramy, ja kilka razy trafilem do gry gdzie duzo lamborhini albo ford gt jezdzilo a teraz jezdze lotusem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wole jechac padlina(ale swoja) niz kradzionym supersamochodem,co to za radosc z gry gdy ciagle musze sie modlic zeby patrolu nie bylo ;x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie chcesz jechać tym samochodem? Na randkę czy do kina? Przecież prędzej dostaniesz kulkę od innego gracza niż spotkasz policję. A po drugie mapa to takie lobby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wole jechac padlina(ale swoja) niz kradzionym supersamochodem,co to za radosc z gry gdy ciagle musze sie modlic zeby patrolu nie bylo ;x

Hmm, to nie można wykupić nadajnika i w ten sposób przygarnąć supersamochód na stałe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, to nie można wykupić nadajnika i w ten sposób przygarnąć supersamochód na stałe?

Nie. Trzeba kupić, żeby mieć na własność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na lotnisku trevora jest samolot mały (czasem), a w bazie wojskowej można ukraść myśliwiec. Jak masz całą kasę w banku to nie ma możliwości żeby ci mogła wypaść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Trzeba kupić, żeby mieć na własność.

To dotyczy tylko supersamochodów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Jak wsiadasz do luksusowego samochodu, to wyskakuje komunikat, ze juz jest namierzany. I takich wlasnie nie mozesz miec na wlasnosc.

Edytowane przez Voltix
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tutaj ktoś z dużym poziomem już? Szukam osoby z 75 poziomem bo widziałem że ciekawą misję takie osoby posiadają a mianowicie "rooftop rumble" gdzie misja trwa z minutę a dostajemy prawie 4000 reputacji i 25 tysięcy $.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na lotnisku trevora jest samolot mały (czasem), a w bazie wojskowej można ukraść myśliwiec. Jak masz całą kasę w banku to nie ma możliwości żeby ci mogła wypaść.

Zawsze trzymam cala kase w banku i po kazdym killu trace ze 2k ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info przeznaczone tylko dla booster'ów :P :

So what you do is 

Criminal Record
Standard 
2 laps

It needs at least 2 people, 
For whatever reason every time you cross the lap checkpoint you would gain about 3K RP
for example 
lap 1 3k
lap 2 1k 
3 and on 0k

So you pull about 4k every minute or so.
I would recommend only running 2 laps. It seems the loser pulls about 3.5K[Maybe due to the glitchyness of the overtakes/slipstreams and whatnot] Where as winner pulls about 3.9K 
it saves on loading time and lack of needing to call contacts for missions.

 

Cytat zaczerpnięty z zagranicznego forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info przeznaczone tylko dla booster'ów :P :

Cytat zaczerpnięty z zagranicznego forum.

Nagle nabrałem ochoty na GTA:O.

Hahaha ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byc moze sa,myslalem o lotnisku - nie dosc ze zamkniete(ale i tak w banalny sposob mozna sie do niego dostac),to samolotow brak.szkoda

 

Samoloty na lotnisku są - od pewnego level'a zwykłe avionetki.

Do tego są też na pewno na lotnisku Tervora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagle nabrałem ochoty na GTA:O.

Hahaha ;)

Jakby co możemy poszaleć razem :) Wczoraj powtórzyłem to 3 razy i wpadł level z 25 - 26 (w jakieś 3-4 minuty), ale z randomami ciężko posiedzieć dłużej, więc szukam chętnego do współpracy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze juz jest stabilniej z serwerami :) wychodzi wiec na to, ze pora cos wiecej w online popykac takze jestem tez chetny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze juz jest stabilniej z serwerami :) wychodzi wiec na to, ze pora cos wiecej w online popykac takze jestem tez chetny :P

 

Ja też przysiadam już do GTA:O, wczoraj dostałem zap do sesji, ale grałem akurat z kumplem w FIFE.

 

Wczoraj grałem chwilę i próbowałem się podłączyć do kogoś od nas 3 razy i ani razu nie trafiłem na swoich :((

 

Nie mam bladego pojęcia jak wejść do gry z naszymi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też przysiadam już do GTA:O, wczoraj dostałem zap do sesji, ale grałem akurat z kumplem w FIFE.

 

Wczoraj grałem chwilę i próbowałem się podłączyć do kogoś od nas 3 razy i ani razu nie trafiłem na swoich :sad:(

 

Nie mam bladego pojęcia jak wejść do gry z naszymi...

Select--->Online-->Dołącz do ekipy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojezu, odpaliłem to w końcu na dłużej, ale to jakiś cyrk. Też nie mogłem pograć z nikim znajomym, więc połączyło mnie z amerykańcami, których teleportowało po całym terenie, a dodatkowo wyzywali wszystkich jak leci. Jak tu w ogóle wyciszyć graczy? Szukałem tego, ale nie mogłem nie znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Start - Online - Gracze/Players - klikasz krzyzykiem na gracza i masz opcje Mute/Wycisz

 

Mozesz tez przytrzymac select i na dole jest opcja czatu glosowego i kogo chcesz slyszec.

Edytowane przez Bansai
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×