Skocz do zawartości
Patricko

GTA Online

Rekomendowane odpowiedzi

Ale odpicować fury na maxa nie da się bez grindowania wyścigów, które odblokowują tuning za jakąś ilość wygranych ^_^. Więc $ nie pomogą w tym przypadku.

wiem o tym, ale nawet jak odblokujesz to i tak potrzebny Ci hajs,aby zapłacić za cześci do samochodu ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0 wyzwisk w strone R* na oficjalnej stronie ;o moze w koncu udalo im sie naprawic najwiekszy blad. oby...

Edytowane przez Voltix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie od jakiegos czasu nie slychac lamentow odnosnie tracenia postaci :) Ja gram na razie 3 dni bez problemu :) Polaczenia sa stabilne, wydaje mi sie ze jest juz prawie ok :) oczywiscie tak jest u mnie co nie znaczy ze u innych tez musi tak byc ;)

Edytowane przez kevcio23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym sposobem na kasę jest powtarzanie "walki o przetrwanie" z ogarniętymi ludźmi. Przetrwanie 10 fali to 20k $ i 3400 RP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego fajnie się robi ten survival ^^

 

ja też lubię wyścigi ale te zwykłe a nie GTA bo tam tylko i wyłącznie fart decyduje o tym kto wygra...

 

 

Czy jest jakaś różnica w mieszkaniu za 400k i za 205k? Oba mają 10 miejsc w garażu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie do tych zdjęć pasowałaby ta piosenka od Zduna - "Jeszcze Nigdy Nie Widziałem Tylu Wieśniaków w Jednym Miejscu". :biggrin:

 

Dzięki Panowie za gre, rajdy rządzą ;).

Edytowane przez alfik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rajdy wymiatają :P Szkoda tylko, że tak mało jest powyżej 8 osób :( Do 8 osób jest w cholerę i jeszcze, ale potem już raptem kilka, a własnych tworzyć jeszcze nie można.

Mimo wszystko zabawa była przednia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za grę. Zabawa super. W końcu była w grupie czteroosobowa część WWGiC. :biggrin:

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli jest miejsce to jutro wczesnym wieczorem sie pisze, dzis gralem z kilkoma osobami z crew w tym Dilerusem (wyscig samolotami gdzie mnie brales i nagle uslyszalem wybuch na moscie mnie rozbroil).. wreszcie to jakos dziala, odzyskuje powoli nadzieje, szkoda ze tak malo kasy leci...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie miejsca w CREW :)

Także teraz będą usuwani Ci co robią niezamierzony syf oraz co w ogóle nie grają (poza paroma wyjątkami).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu mozna miec jedno mieszkanie i garaz?Chcialem uzbierac kolekcje aut a tu max 10

Edytowane przez PAWEL_VIP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logując się do Online przywitała mnie wiadomość, że "Gdy się zalogujesz do Rockstars Club dostaniesz darmowy garaż~~". Jestem zalogowany, bo jestem w Crew. Jak to "uaktywnić" w grze do jasnej ciasnej?;d

 

//@ o której Wy zaczęliście grać wczoraj? Grałem do 22 i żadne zapro z crew nie było ;F

Edytowane przez fryderyk123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o Crew gdy wchodze na nasze crew ps3s to jest tam zakładka GTA ONLINE i ani razu nie mogłem się tam dostać... Próbowałem się tam zalogować ,ale nadal zostawałem w tym samym miejscu do wpisywania bez żadnego komunikatu ,czy coś zrobiłem źle. Czy to po prostu jest zakładka dla szefa ,bo jedyne co mogę spawdzić na crew to tablice ,ilość członkó i hierarchie... A chciałbym sprawdzić np. rangi ludzi z naszego crew jak sobie radzą ,albo ogólne statystyki i ranking naszego crew ,ale nic takiego nie moge zrobic ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli klikasz w to i prosi o zalogowanie to musiałeś podać złą date urodzin przy rejestracji konta. Czytałem że jak masz datę poniżej 18 to ta zakładka nie wchodzi.

Edytowane przez calendd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech i bądź tu człowieku uczciwy ;p Nie spodziewałem się takich blokad gdy robiłem konto na socialclub ;) To powiedzcie mi czy tam są tylko statystyczne dane pokazane czy jakieś ważniejsze rzeczy również się tam znajdują ? Bo wiem ,że jakieś statystyki można kontrolować za pomocą menu  w GTA i nie wiem czy tu i tu będzie to samo ,bo wtedy nie będzie żadnego problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie wiem, co się dzieje, bo mnie przez HS słychać, a ja nie słyszę nikogo.

Dopóki nie przestawiłem w opcjach, aby wyłączyć sapanie i krzyki ludzi, na początku działania online,

to teraz nie słyszę nikogo.

 

Jakieś pomysły, rady? Dzięki z góry.

 

Pozdrawiam :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[October 9, 2013] GTA V Title Update 1.03 Notes

  • Fixes multiple issues causing character deletion or other loss of progress
  • Fixes issues causing infinite loading, infinite sky cams, and missing interface options between jobs
  • Fixes an issue causing the "replay" option to be locked out on certain jobs
  • Fixes an issue where a player would become stuck in the mod garage when respraying a Sanchez motor bike
  • Fixes an issue where the Player became stuck inside Los Santos Customs during Online tutorial flow.
  • Fixes an issue causing the loss of guns and ammo
  • Fixes issues causing GTA races ending early because of players spawning too far ahead
  • Fixes issues in Last Team Standing where sessions would not progress past the lobby
  • Fixes issues with network errors when joining Last Team Standing using Quick Job
  • Added clarifications around when a player is using a temporary character in GTA Online during Rockstar Cloud server outages
  • Adjusts the monetary penalty for being killed in a One on One match

 

Czy tylko mi czegoś brakuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie wiem, co się dzieje, bo mnie przez HS słychać, a ja nie słyszę nikogo.

Dopóki nie przestawiłem w opcjach, aby wyłączyć sapanie i krzyki ludzi, na początku działania online,

to teraz nie słyszę nikogo.

 

Jakieś pomysły, rady? Dzięki z góry.

 

Pozdrawiam :cool:

może nie słyszysz nikogo, bo masz ustawione żeby słyszeć tylko znajomych lub ekipę a nikt nie ma hs albo w sesji nie ma nikogo z ekipy. Włącz i przytrzymaj SELECT, zjedź na dół i tam gdzie masz "rozmowa" ustaw żeby słyszeć "wszystkich" :)

 

Zabawa była wczoraj przednia do czasu aż nie trafiłem na pilota Duszola :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech i bądź tu człowieku uczciwy ;p Nie spodziewałem się takich blokad gdy robiłem konto na socialclub ;) To powiedzcie mi czy tam są tylko statystyczne dane pokazane czy jakieś ważniejsze rzeczy również się tam znajdują ? Bo wiem ,że jakieś statystyki można kontrolować za pomocą menu  w GTA i nie wiem czy tu i tu będzie to samo ,bo wtedy nie będzie żadnego problemu

Ranking członków z crewu, ile punktów nabili i jakieś mniejsze nieprzydatne rzeczy typu ile gier wygranych w tenisa. Do tego u mnie nie działa to jak trzeba, bo w ranking jestem 35 a poziom 'członka crewu' mam 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego u mnie nie działa to jak trzeba, bo w ranking jestem 35 a poziom 'członka crewu' mam 1.

Czyli poziom "Ciapa" - witaj w klubie ^^

 

Jakby co to zapraszajcie mnie, zawsze jestem chętny do zabawy :P W kabinie też...

 

jesli jest miejsce to jutro wczesnym wieczorem sie pisze, dzis gralem z kilkoma osobami z crew w tym Dilerusem (wyscig samolotami gdzie mnie brales i nagle uslyszalem wybuch na moscie mnie rozbroil).. wreszcie to jakos dziala, odzyskuje powoli nadzieje, szkoda ze tak malo kasy leci...

Mnie rozwalił ostatni wyścig i widok na ekranie podsumowującym wyścig dwóch wybuchających samolotów przekraczających linie mety. "K*** kto wygrał?".

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie miejsca w CREW :)

Także teraz będą usuwani Ci co robią niezamierzony syf oraz co w ogóle nie grają (poza paroma wyjątkami).

 

Nie wyrzucaj mnie jeszcze przez jakieś dwa tygodnie za nieaktywność. Chcę skończyć singla, żeby co chwila się na serwie nie pytać co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wczoraj, po deathmatchu mnie wywaliło, wypisało z PSN i w ogóle armagedon. W sumie pierwszy raz grałem z forumową ekipą i jedno trzeba przyznać: jest wesoło :D

 

Rajdy najlepsze, zwłaszcza te offroadowe pod znakiem: "trochę w lewo, k****, nie tu, tam, zawracaj, obok drzewa, ja p*****, kto tą trasę wymyślił." ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×